قانون مدرسه شکایت سان فرانسیسکو برای خیابان و مدفوع و مواد مخدر برخورد

سان فرانسیسکو در حال شکایت کرد برای شکست خود را به پاک کردن خیابان ها در پشت مازو منطقه از مدفوع و فراگیر خرید و فروش مواد مخدر و به طور کلی “اسفناک” شرایط با توجه به طرح دعوی در دادگاه.

کسب و کار و ساکنان در این منطقه همراه با UC Hastings قانون مدرسه را در زمینه کت و شلوار و گفت: این شهرستان با استفاده از جامعه به عنوان یک “مهار” منطقه به کمربند کردن فعالیت های غیر قانونی مرتکب شده توسط فروشندگان مواد مخدر و افراد مدفوع در خیابان.

“این شرایط اسفناک تحمل توسط این شهرستان در مازو مجاز در محلات دیگر در سان فرانسیسکو” این دادخواست آمده است. “این یک موضوع اساسی انصاف.”

“آنچه که در یک شهر گسترده مشکل نباید اجازه داد به وزن بسیار کم-درآمد طبقه کارگر محله” این دادخواست آمده است. “سان فرانسیسکو باید ممنوع از رها کردن یک محله در یک تلاش آشکار یدکی محلات دیگر بار است که مقابله با این شهر در بزرگ.”

برای رسیدگی به این مشکل سان فرانسیسکو شهردار لندن نژاد هفته گذشته نورد “فیله محله ایمنی ارزیابی و برنامه ریزی برای COVID-19” ادعا این ویروس منجر به “کاهش کیفیت زندگی و ایمنی” برای “unhoused” مردم و ساکنان این منطقه است.

این طرح در ابتدا بهبود شرایط در 13 بلوک شعاع در پشت مازو و سپس گسترش خواهد به 36 بلوک از پشت مازو نه نام در این طرح است.

“ما متعهد به حصول اطمینان ما آسیب پذیر ترین همسایه های امن و دسترسی به منابع آنها نیاز به سالم ماندن در طول این بهداشت عمومی بحران” نژاد گفت. “این طرح مطلع شد توسط یک زمین ارزیابی از چالش های فعلی در مازو و با ورودی از جامعه و شهر ما کارکنان و شرکای غیر انتفاعی هستند که وجود دارد هر روز با تعامل و خدمت به مردم که در حال تجربه بی خانمانی.

برای رفع این مشکل نژاد طرح برنامه ریزی شده است به:

  • آدرس encampments با ارائه امن خواب جایگزین unsheltered افراد است.
  • تسهیل اجتماعی فاصله انطباق با بستن خیابان ها و پارکینگ.
  • اطمینان قرار دارد ساکنان مازو باید عبور امن و دسترسی به خانه های خود و کسب و کار.
  • بهبود دسترسی به بهداشت ایستگاه های دستشویی و دفع زباله به صورت unhoused افراد است.
  • آدرس مواد غذایی و آب نا امنی قرار دارد و unhoused ساکنان به طور یکسان.
  • افزایش حضور پلیس در محله به تمرکز بر نگرانی های ایمنی عمومی.
  • افزایش خدمات بهداشتی و درمانی در محله.
  • افزایش آموزش و کمک رسانی به ساکنان و کسب و کار از طریق مراقبت “سفیر” برنامه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de