لورن Leander ققنوس پرستار ICU, به نظر می رسد در ‘نمایش’ سهام جزئیات counter-اعتراض در coronavirus تجمع

ققنوس در بخش مراقبت پرستار استفاده می شود که او بعد از این بیمارستان به مرحله یک سکوت counterprotest در دولت و کنگره تجمع دوباره باز آریزونا کسب و کار به نظر می رسد در ABC “نمایش” در روز پنج شنبه.

لورن لیندر ظاهر می شود از طریق ویدئو کنفرانس گفت: میزبان در مورد مارس 20 تجمع در کنگره جایی که او ایستاده بود, اسلحه, عبور, نه گفتن یک کلمه در میان تجمع کنندگان است.

“ما می خواستیم شنیده و دیده می شود بلندتر از بسیاری از اطلاعات غلط و ترس است که مرتب شده اند گسترده ملت با این حرکت برای باز کردن بیش از حد به زودی و یا در یک راه خطرناک است که به,” او گفت:.

پشت صحنه: چگونه ‘جمهوری’ عکاس کردم تصویر

به عنوان او صحبت می کرد در مورد روز عکس های گرفته شده توسط جمهوری عکاس مایکل چو از او ایستاده و بازوها عبور به عنوان یک مرد دست تکان داد پرچم ئی در جهت نشان داده شده بر روی صفحه نمایش. که عکس در جمهوری اسلامی صفحه اول روز پس از اعتراض و در روز بعد از آن دیده می شد حداقل یک میلیون نفر آنلاین.

اگر چه لیندر گفته بود داستان قبل از اینکه در مورد معترضان متهم او پرداخت شود به ایستادن در رالی او ارائه چند جزئیات جدید به پنل بر روی “نمایش.”

بیشتر: دیدار با پرستار ICU که در سکوت ایستاده بود در اعتراض

لیندر گفت که برخی از کسانی که او گذشت سرفه در او و دیگر پرستاران گفت: آنها عمدا گسترش ویروس.

هنگامی که او گفت: کسی هشدار داده پرستاران که کسی بیمار بود و نیاز به کمک طعمه آنها را دور از خود counterprotest. رهبر گفت که یک پرستار رفت و بیش به این قرار است فرد نیاز و دیدم کسی که فقط نشستن زیر یک درخت در او خنده.

لیندر همچنین رنگ یک تصویر تیره و تار برای میزبان و ملی مخاطبان خود را از 12 ساعت شیفت در COVID-19 واحد بنر مرکز پزشکی دانشگاه در ققنوس.

“آنها بدحال بیماران است که من تا کنون برای مراقبت در, زندگی من,” او گفت:.

لیندر توصیف بیماران که در بالا به ده وریدی داروها در یک زمان. او گفت: کسانی که در هواکش نیاز به بدبختانه در معده خود را هر چند ساعت برای کمک به سهولت تنفس خود را.

“ما در حال برخورد با بیمار, بیماران ناپایدار بر خلاف هر چیزی که ما قبل از دیده می شود,” او گفت:.

لیندر گفت که پرستاران شد “ترس” برای دیدن متحده شروع بازگشایی اقتصاد خود را.

در آریزونا رژیم صهیونیستی است. mlb نشان داده است که اقامت خود را-صفحه اصلی منظور خواهد رسید بر مه 15. فروشگاه های خرده فروشی سالن و باربر مغازه ها مجاز به بازگشایی با تغییرات روز جمعه. رستوران ها اجازه داده می شود به مشتریان صندلی در اتاق ناهار خوری در روز دوشنبه.

مگان مک کین یکی از میزبان پرسید که آیا لیندر بود برای دفاع از آریزونا به باقی می ماند اساسا تعطیل تا واکسن در دسترس بود.

لیندر گفت که او را درک که غیر ممکن بود. اما او گفت که او امیدوار است مردم هنوز هم در عادات است که می تواند توقف این ویروس را گسترش: مکرر دست شستن اجتماعی فاصله زمانی که ممکن است و با پوشیدن ماسک.

“وجود دارد مقدار زیادی از راه مردم هنوز هم می تواند در مبارزه با این ویروس با ما,” او گفت:.

او گفت که با مردم از سرگیری فعالیت های عادی بیمارستان دوباره خواهد برخورد با نرمال ضرب وشتم از تصادفات و آسیب های دیگر.

“ما هنوز در حال رفتن به عامل بخش های مراقبت ويژه با COVID بیماران در آنها را در بالای هرج و مرج ما در حال برخورد با یک صورت نرمال,” او گفت:. “ما فقط امیدواریم که مردم همچنان به ایستادگی در کنار ما در هر راه که آنها می توانند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im