اواخر شب کمیک نیست قهرمانان به درجه ای است که پزشکان و دانشمندان در طول این دوران تاریک. اما وجود دارد برخی از شب ها آنها آمده ام بسیار نزدیک است.

صرف وقت با چهره های آشنا درست قبل از خواب می تواند به عنوان تسکین دهنده یک لیوان شیر گرم حتی اگر تلویزیون ما بگیرید و یاد دهید در حال تلاش برای قرار دادن در نشان می دهد بدون کارورزان در عرشه برای پاک کردن پیشانی خود را. در واقع تماشای آنها کار بدون خالص شده است بخش عظیمی از سرگرم کننده است.

بسیاری از نام های بزرگ شده اند پخش از خانه های خود استخدام اعضای خانواده به عنوان sidekicks و خدمه.

“نمایش امشب” شده است جلال ربوده شده توسط Jimmy Fallon را دختران که به جای تماشای تلویزیون از ظاهر شدن در آن است. این موضوع برای “Jimmy Kimmel Live” در حال حاضر در حال انجام توسط 5 ساله جین کیمل فقط ممکن است احساس خوب آهنگ سال.

ما در حال حاضر می دانیم که کونن اوبراین یک مجسمه نیم تنه از تدی روزولت در دفتر خانه خود را و که فالون به زیرزمین خانه خود را با زیپ کردن کودکان اسلاید.

برخی از میزبان گرفته اند استخوان رویکرد افراطی است. جان الیور و استفان کلبرت با استفاده از “مجموعه” است که “وین جهان” مانند یک Cecil B. DeMille تولید.

دیگران هستند که خلاق تر. Seth Meyers پخش شده است از یک خزیدن فضا در اتاق زیر شیروانی; سامانتا زنبور عسل به جنگل گرفت, جایی که او به شکار آن متحرک خرس از Charmin آگهی های بازرگانی.

تمام کمیک هنوز هم مورد استفاده قرار گرفتن به داشتن مخاطبان زندگی می کنند.

“من واقعا هرگز می دانستم که چه تنهایی بود تا زمانی که من شروع به گفتن جوک به یک اتاق خالی” کیمل گفت: در یک قسمت. در واقع کیمل تنظیم شده بهتر از بقیه است. با پس زمینه خود را در رادیو او را به نه شنیدن roars.

و شده است وجود دارد مقدار زیادی از دلایل را برای بینندگان به کرک کردن.

کلبر برخوردی خشن روبرو سرگرم کننده در باب دیلن جدید 17-آهنگ دقیقه در مورد جان اف کندی را ترور با جعلی تبلیغی برای دیگر شماره جدید از مینه سوتا بارد از جمله دو ساعت ballad مورد Martin Van Buren. اوبراین فرستاده تا پیر نشان می دهد بحث بلوط با اتخاذ حیوانات برای “حیات وحش” بخش. الیور راه اندازی یک کمپین برای شکار کردن یک نقاشی شامل دو اتهام جنسی موش صحرایی.

مهمانان نیز بدست به روح همه چیز است.

Kaley Cuoco لطف به کیمل بینندگان یک تور از خانه که “انفجار بزرگ” ساخته شده با آن شش خواب سگ و یک مجموعه التقاطی لیوان قهوه. در “اواخر نشان می دهد” Alicia Keys دوباره Flo Rida آمار “خانه من” به “شما نمی توانید آمده به خانه من است.”

و پس از آن وجود دارد تریسی مورگان.

تنها کسی که ساخته شده است به عنوان بسیاری از بحث نشان می دهد حضور در دو هفته گذشته است Anthony Fauci. که فقط خوب به ویژه پس از “شنبه شب زنده” کهنه شده است chiming از بخش های مختلف از عمارت خود را از جمله یک کوسه آکواریوم و یک کوچه بولینگ.

چه این بیت را با کروناویروس? مطلقا هیچ چیز. به همین دلیل آنها شده ایم به طوری شگفت انگیز است.

آن را وسوسه انگیز به لحن اخبار کانال برای آخرین به روز رسانی قبل از ضربه زدن به کیسه. اما شانس خوب به خواب رفتن پس از آن. بله اواخر شب میزبان نیست به طور کامل اجتناب از سیاست — یا بزرگ مستند. بسیاری از آنها هنوز هم استفاده از خود را تک گویی برای درمان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مانند یک پینیاتا.

اما این کمیک هستند و در این روز زمانی که آنها فقط goofing در اطراف. که ممکن است آنها را کسب هر مدال, اما آن را به آنها می خندد. در پایان این واقعا همه آنها — و یا ما می تواند برای بپرسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im