دیر باز گشت می افتد کوتاه برای shorthanded تیمبرولوز در از دست دادن به آتلانتا

تیمبرولوز در بازی برابر آتلانتا در روز چهارشنبه بود, شاید برای عدم وجود یک کلمه بهتر است در مورد فرصت است.

به عنوان در هر کسی در مدرسه بود به احتمال زیاد برای به دست آوردن یک فرصت را به بازی.

بازی آمد در میان اخبار یک فهرست-تغییر تجارت و واقعی آن اعلام کرد که باید پنج شنبه. بنابراین همه این بازیکنان از رفتن به خارج رفته بودند اما آنهایی که جدید وارد نشده بود. که به معنای برخی از جالب صف ترکیبات با توجه به یک نیمکت بسیار کوتاه.

پس فرصت است.

که کلمه گرگ مربی Ryan ساندرز استفاده می شود قبل از بازی آغاز شد که با هر دو Kelan مارتین و جاش Okogie در صف شروع و یک نیمکت پر از بازیکنان به عنوان آشنا با Des Moines به عنوان آنها در مینیاپولیس. عنوان: “بسیاری از بچه های جوان خواهد شد برخی از فرصت های امشب,” او گفت:. “و این یکی از بزرگترین چیزهایی که در ورزش حرفه ای.”

نه همیشه.

یک فهرستی محدود و عدم دفاع منجر به 127-120 از دست دادن به شاهین (14-38) که enteredthe بازی بدترین رکورد در کنفرانس شرق. این 13th مستقیم از دست دادن گرگ (15-35).

گرگ ها هرگز منجر شده است. آنها را 12 و بعد از سه ماهه اول در عرض هشت در نیم اما پایین 19 ورود به سه ماهه چهارم.

هاوکز ربات 38 امتیاز از Trae جوان 27 از جان کالینز و 14 از مرکز Damian جونز.

گرگ رو 24 امتیاز از اندرو ویگینز که منجر پنج بازیکن در دو چهره است. جاش Okogie 23 کارل-آنتونی شهرهای 21.

آن دیگر مشکل بعد از دفاع برای گرگ. هاوکز شات 52.4 درصد کلی و 13 از 32 سه اشاره گر (40.6 درصد).

کاهش 11 در اواخر چهارم گرگ نصب شده باز گشت. Wiggins به ثمر رساند و سپس شهرهای تا به حال سه نقطه بازی با 1:25 چپ به جلو گرگ درون 122-115. پس از یک بازها از دست Okogie به ثمر رساند در شکستن با 48.4 چپ و منجر شد فقط پنج.

– بازی در آخرین بازی خود در هدف قرار دادن مرکز آمار یک گوشه سه با 34.1 ثانیه به سمت چپ برای پایان دادن به این تهدید است.

هاوکز کردم امتیاز از هشت بازیکن در 12 دقیقه ساخت دو سوم از عکس های خود را در سه ماهه اول به پایان رسید که با آتلانتا تا 12.

کالینز تا به حال هشت امتیاز جوان هفت. جف تیگ, ساخت اولین بازگشت به هدف مرکز پس از تجارت خود تشکر جمعیت آن استقبال گرم با مسدود کردن گرگ گارد اردن مک لافلین را غوطه دادن تلاش. آتلانتا به پایان رسید سه ماهه در 10-2 اجرا به فشار برتری چهار نقطه با 3 دقیقه در سمت چپ در ربع به 12 ورود به دوم.

گرگ قادر به قطع آن منجر شود کمی در سه ماهه دوم لطف عمدتا به رید که به ثمر رساند 10 از گرگ’ 32 امتیاز در سه ماهه. او به دو و سه اشاره گر و یک بلوک در 7 دقیقه از زمان بازی.

گرگ پایین 55-44 در اواخر نیمه اول اما رید تا به حال هشت امتیاز بیش نهایی 3:33 نیم به عنوان گرگ قطع شاهین منجر به 64-56 در نیمه.

دفاع ادامه داد: به طور اختیاری در سه ماهه سوم. گرگ کشیده در 67-60 در جارت culver’s سبد در اوایل سه ماهه. اما شاهین در پاسخ با 18-5 اجرا به فشار منجر به 85-65 در جونز’ سبد 5:59 چپ در سه ماهه مجبور ساندرز به تماس خود را برای بار دوم در 2½ دقیقه است.

آن را انجام نمی بسیار خوب است. که منجر به رشد 96-77 تا پایان سه ماهه سوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر