Las Vegas Sands به پایان می رسد پیگیری های بالقوه توسعه; رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت شلدون G. Adelson همچنان صعودی در شرکت چشم انداز رشد

لاس وگاس, مارس 12 سال 2020 /PRNewswire/ — Las Vegas Sands (NYSE: LVS) امروز اعلام کرد این شرکت را قطع تعقیب آن از مجتمع توچال (IR) توسعه در ژاپن.

“من علاقه به فرهنگ ژاپنی و تحسین برای این کشور قدرت را به عنوان یک مقصد گردشگری می رود بیش از 30 سال به روز هنگامی که من عامل COMDEX نشان می دهد در ژاپن و من همیشه می خواستم شرکت ما به یک توسعه فرصت وجود دارد. و در حالی که من احساسات مثبت برای ژاپن در حال خوارى و به اعتقاد من این کشور را در بهره مندی از کسب و کار و اوقات فراغت گردشگری تولید شده توسط مجتمع توچال چارچوب در اطراف توسعه IR ساخته شده است که اهداف ما وجود دارد و قابل دسترسی است. ما سپاسگزار برای همه از دوستی ما شکل گرفته و روابط قوی ما در ژاپناما از آن زمان برای شرکت ما به تمرکز انرژی خود را در فرصت های دیگر” گفت: شنهای رئیس و مدیر اجرایی شلدون G. Adelson.

“من همچنان به شدت صعودی در مورد آینده شرکت و رشد آن چشم انداز است. ما بهترین در کلاس خواص در پیشرو بازار در صنعت ما و ما در حال حاضر اجرای سرمایه گذاری قابل توجهی در برنامه های هر دو ماکائو و سنگاپور به ایجاد معنی دار رشد جدید از ما نمونه های موجود. ما همچنین بر این باورند که موفقیت این موش یکپارچه مبتنی رفت و آمد مکرر مدل ما پیشگام در لاس وگاس, ماکائو و سنگاپور در نهایت خواهد شد در نظر گرفته شده توسط دیگر کشورهای آسیایی به خصوص به عنوان دولت نگاه به افزایش اوقات فراغت و گردشگری کسب و کار به عنوان یک راننده از رشد اقتصادی گفت:” آقای موتمن.

در مورد لاس وگاس شن و ماسه شرکت (NYSE: LVS)

Las Vegas Sands است که جهان را از پیش برجسته توسعه دهنده و اپراتور در سطح جهانی یکپارچه تفریحی. ما با ارائه بی نظیر منافع اقتصادی به جوامع که در آن عمل می کنیم.

LVS ایجاد جلسات مشوق کنوانسیون و نمایشگاه (موش) مبتنی بر یکپارچه رفت و آمد مکرر. ما صنعت پیشرو در مجتمع تفریحی ارائه کمک قابل توجهی به ما جوامع میزبان از جمله رشد در اوقات فراغت و کسب و کار, گردشگری پایدار ایجاد شغل و مداوم فرصت های مالی محلی برای کوچک و متوسط کسب و کار.

خواص ما شامل پنجره رفت و آمد مکرر و ماسه نمایشگاه در لاس وگاس و یاد شنهای خلیج مارینا در سنگاپور. از طریق اکثریت مالکیت در شن و ماسه چین Ltd. ما را توسعه داده اند که بزرگترین مجموعه از خواص در Cotai در ماکائواز جمله ونیزی, ماکائو, پلازا و هتل چهار فصل ماکائو شن و ماسه و Cotai مرکزی و پاریس ماکائو و همچنین شن و ماسه و ماکائو در ماکائو شبه جزیره.

LVS اختصاص داده شده است به خوب بودن شرکت شهروند لنگر توسط هسته اصول خدمت به مردم و سیاره ها و جوامع. ما با ارائه یک محیط کاری بزرگ برای تیم ما عضو در سراسر جهان و رانندگی تاثیر اجتماعی از طریق شن و ماسه مراقبت خیریه و تعامل جامعه برنامه و سرب در عملکرد زیست محیطی از طریق برنده جایزه ماسه ECO360 پایداری جهانی برنامه. برای کسب اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.sands.com.

تماس با ما:

جامعه سرمایه گذاری:
دانیل بریگز
(702) 414-1221

رسانه ها:
ران ریس
(702) 414-3607

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت و یا عوامل دیگر فراتر از شرکت کنترل که ممکن است باعث شود مواد تفاوت در نتایج واقعی عملکرد و یا دیگر انتظارات است. این عوامل شامل, اما نه محدود به, عدم اطمینان از میزان و مدت اثر COVID-19 همه گیر و پاسخ از دولت ها از جمله دولت موظف املاک تعطیل و یا محدودیت های مسافرتی و سایر اشخاص ثالث در کسب و کار ما, نتایج, عملیات, نقد جریان نقدینگی و توسعه چشم انداز کلی شرایط اقتصادی اختلال یا کاهش در سفر و همچنین در عملیات ما با توجه به طبیعی و یا انسان ساخته شده حوادث بیماری های همه گیر شیوع و یا شیوع بیماری های عفونی یا بیماری های واگیردار توانایی ما برای سرمایه گذاری در آینده فرصت های رشد, اجرای ما قبلا اعلام هزینه های سرمایه برنامه ها در هر دو ماکائو و سنگاپورو تولید بازده آتی توسعه جدید ساخت و ساز و سرمایه گذاری, مقررات دولتی و خطرات مربوط به بازی ما مجوز و subconcession نوسانات در نرخ ارز و نرخ بهره قابل توجهی اهرم مالی و بدهی, بازی, مروج, رقابت, قانون مالیات تغییرات در زیرساخت های حمل و نقل در ماکائو, سیاسی, بی ثباتی مدنی ناآرامی اقدامات تروریستی یا جنگ قانونی از, بازی, بیمه, ما تابعه توانایی را توزیع پرداخت به ما و دیگر عوامل مفصل در گزارش های ثبت شده توسط Las Vegas Sands Corp. با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. خوانندگان هشدار به جای تکیه ناروا در این اظهارات به جلو نگاه که صحبت فقط از تاریخ آن است. Las Vegas Sands شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی اطلاعات.

منبع Las Vegas Sands Corp.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de