لاس وگاس, مارس 17 سال 2020 /PRNewswire/ — در میان در حال coronavirus pandemic, Las Vegas Sands (NYSE: LVS) امروز با انتشار بیانیه ای تایید آن اولویت های استراتژیک.

تاثیر Covid-19 همه گیر در کسب و کار ما بی سابقه بوده است و من هرگز دیده می شود هر چیزی مانند آن را در بیش از هفتاد سال در کسب و کار” گفت: شنهای رئیس و مدیر اجرایی شلدون G. Adelson. “ما بزرگترین اولویت در طول این زمان دشوار باقی مانده است ما تعهد به حمایت از اعضای تیم ما و کمک به هر یک از جوامع محلی ما از ماکائو, سنگاپور و لاس وگاس.”

با وجود این شرایط ما ترازنامه قدرت ما را قادر به خروج از این بیماری همه گیر با همه ما امیدوار کننده فرصتهای رشد آتی به طور کامل دست نخورده. ما باقی می ماند بسیار خوش بینانه در مورد نهایی بازیابی سفر و گردشگری هزینه های سراسر بازارهای ما به عنوان به خوبی به عنوان ما به آینده چشم انداز رشد. ما خوش شانس است که قدرت مالی ما اجازه خواهد داد که ما را به ادامه اجرای ما قبلا اعلام هزینه های سرمایه برنامه ها در هر دو ماکائو و سنگاپور.

به عنوان بزرگترین سهامدار این شرکت منافع من بسیار به طور مستقیم در تراز وسط قرار دارد با منافع همه سهامداران. من می دانم که سود مهم است که همه ما سهامداران آن را به عنوان به من. من شناخته شده برای عبارت سود بساز!”, و من به شما اطمینان دهم که آن را هنوز هم سرود من. اما قوی ترازنامه نیز حیاتی و جزء لازم برای تحقق ارزش سهامدار در دهه پیش رو است. به عنوان من مشتاقانه منتظر به روز—به زودی اجازه دهید ما امیدواریم که—هنگامی که این ویروس وحشتناک است که دیگر از نگرانی من می بینم بسیاری از فرصتهای راهبردی برای شرکت ما دقیقا به دلیل قدرت مالی ما. به این دلیل است که این خوش بینی است که ما در حال تعلیق سود سهام به طوری که ما باید حداکثر optionality در دنبال ما چشم انداز استراتژیک و در آینده تولید می گرداند. من متعهد به همکار من سهامداران است که ما را دوباره تعلیق سود در اولین فرصت مناسب” اعلام کرد آقای Adelson.

به دنبال اظهارات

این آزادی مطبوعات شامل به دنبال اظهارات ساخته شده به موجب مفاد بندر امن از اصلاحی دادخواهی اوراق بهادار خصوصی عمل 1995. به دنبال اظهارات شامل تعدادی از خطرات و عدم قطعیت و یا عوامل دیگر فراتر از شرکت کنترل که ممکن است باعث شود مواد تفاوت در نتایج واقعی عملکرد و یا دیگر انتظارات است. این عوامل شامل, اما نه محدود به, عدم اطمینان از میزان مدت و اثرات Covid-19 همه گیر و پاسخ از دولت و دیگر اشخاص ثالث در کسب و کار ما, نتایج, عملیات, نقد جریان نقدینگی و توسعه چشم انداز کلی شرایط اقتصادی اختلال یا کاهش در سفر و همچنین در عملیات ما با توجه به طبیعی و یا انسان ساخته شده حوادث بیماری های همه گیر شیوع و یا شیوع بیماری های عفونی یا بیماری های مسری توانایی ما برای سرمایه گذاری در آینده رشد فرصت های اجرای ما قبلا اعلام هزینه های سرمایه برنامه ها در هر دو ماکائو و سنگاپورو تولید بازده آتی توسعه جدید ساخت و ساز و سرمایه گذاری, مقررات دولتی و خطرات مربوط به بازی ما مجوز و subconcession نوسانات در نرخ ارز و نرخ بهره قابل توجهی اهرم مالی و بدهی, بازی, مروج, رقابت, قانون مالیات تغییرات زیربنایی در ماکائو, سیاسی, بی ثباتی مدنی ناآرامی اقدامات تروریستی یا جنگ قانونی از, بازی, بیمه ما, شرکت های تابعه توانایی را توزیع پرداخت به ما و عوامل دیگر مفصل در گزارش های ثبت شده توسط Las Vegas Sands Corp. با کمیسیون بورس و اوراق بهادار. خوانندگان هشدار به جای تکیه ناروا در این اظهارات به جلو نگاه که صحبت فقط از تاریخ آن است. Las Vegas Sands شرکت هیچگونه تعهدی برای به روز رسانی اطلاعات.

در مورد لاس وگاس شن و ماسه شرکت (NYSE: LVS)
Las Vegas Sands است که جهان را از پیش برجسته توسعه دهنده و اپراتور در سطح جهانی یکپارچه تفریحی. ما با ارائه بی نظیر منافع اقتصادی به جوامع که در آن عمل می کنیم.

LVS ایجاد جلسات مشوق کنوانسیون و نمایشگاه (موش) مبتنی بر یکپارچه رفت و آمد مکرر. ما صنعت پیشرو در مجتمع تفریحی ارائه کمک قابل توجهی به ما جوامع میزبان از جمله رشد در اوقات فراغت و کسب و کار, گردشگری پایدار ایجاد شغل و مداوم فرصت های مالی محلی برای کوچک و متوسط کسب و کار.

خواص ما شامل پنجره رفت و آمد مکرر و ماسه نمایشگاه در لاس وگاس و یاد شنهای خلیج مارینا در سنگاپور. از طریق اکثریت مالکیت در شن و ماسه چین Ltd., ما را توسعه داده اند که بزرگترین مجموعه از خواص در Cotai در ماکائواز جمله ماکائو ونیزی, پلازا و هتل چهار فصل ماکائو, ماسه Cotai مرکزی و پاریس ماکائوو همچنین شن و ماسه و ماکائو در ماکائو شبه جزیره.

LVS اختصاص داده شده است به خوب بودن شرکت شهروند لنگر توسط هسته اصول خدمت به مردم و سیاره ها و جوامع. ما با ارائه یک محیط کاری بزرگ برای 50,000 اعضای تیم در سراسر جهان و رانندگی تاثیر اجتماعی از طریق شن و ماسه مراقبت خیریه دادن.

تماس با ما:

جامعه سرمایه گذاری:
دانیل بریگز
(702) 414-1221

رسانه ها:
ران ریس
(702) 414-3607

منبع Las Vegas Sands Corp.

لینک های مرتبط

http://www.sands.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im