شنی, یوتا, مارس 9 سال 2020 /PRNewswire/ — لری H. Miller گروه از شرکت ها (LHM گروه) امروز اعلام کرد پیشگیرانه و اقدامات پیشگیرانه خود را کسب و کار باید اجرا و به حداقل رساندن برای کارکنان و مشتریان و مهمانان خود را در معرض خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض COVID-19 (Coronavirus). یک companywide گروه کاری تشکیل شده است برای نظارت و رسیدگی به وضعیت در حال انجام.

“ماموریت ما این است که به غنی سازی زندگی با ارائه در سطح جهانی و به یاد ماندنی تجارب مشترک و در انجام این کار سلامت و ایمنی کارکنان و ذینفعان هستند پارامونت” گفت: Steve Starksمدیر عامل شرکت لری H. Miller گروه از شرکت ها. “ما خواسته اند هر یک از کسب و کار ما از جمله نمایندگی خودرو, تئاتر مجتمع های ورزشی و مکانهای تفریحی و ساختمان های اداری به اطمینان حاصل شود ما باید پاک و مقادیر محل کار و مناطق رایج است. ما را در تلاش به کار به طور موثر و ما اطمینان حاصل شود که خدمات ضروری ادامه بدون وقفه.”

برای محافظت در برابر گسترش ویروس ها و باکتری ها از جمله Coronavirus کارکنان و مهمانان را تشویق به اعمال اقدامات پیشگیرانه توصیه می شود توسط مقامات بهداشت عمومی مانند شستن مکرر دست ها سرفه و عطسه به آرنج و یا بافت و با توجه به نشانه ها و علائم کروناویروس.

“ما خواسته کارکنان و گسترش همان دعوت به مهمانان ما و مشتریان که اگر آنها احساس بیمار به خصوص اگر آنها هر گونه از مستند علائم کروناویروس که آنها احتیاط و تاخیر در بازدید از مکان ما را از کسب و کار تا زمانی که آنها علامت رایگان” گفت: Starks.

این گروه با همکاری نزدیک با مقامات دولتی ورزش لیگ و کسب و کار وابسته به نه تنها درک و پیروی ترین زمان بهداشتی دستورالعمل ها و توصیه های, اما برای شناسایی و اجرای مناسب بهترین شیوه.

  • بالا-تماس با سطوح از قبیل دستگیره درب بالا و استفاده از مناطق مانند حمام و سرویس بهداشتی و اتاق های مشترک, در حال بررسی چندین بار در روز.
  • تاکید خاص است قرار می گیرد مواد ضد عفونی کننده از مناطق پر ترافیک مانند جعبه دفاتر و فروشگاه های خرده فروشی.
  • اضافی دست مطابق با اصول بهداشتی اسپری خریداری شده و قرار داده شده در کسب و کار نقاط ورود و حمام soap dispensers به خوبی مواجه نگردند و عملیاتی.
  • افزایش علامت و اطلاعات از جمله توصیه های بهداشتی شیوه های نوشته شده در مناطق قابل مشاهده برای آگاهی بیشتر.

علاوه بر افزایش تمیز کردن و مایع شیوه در هر یک از کسب و کار در مکان های LHM گروه صادر شده است دستورالعمل های مسافرت و بهداشت شخصی توصیه هایی برای همکاران آن. کارکنان خواسته شده است به حالت تعلیق همه غیر ضروری در سفرهای کسب و کار و استفاده از تکنولوژی به عنوان یک جایگزین مناسب. کسانی که سفر خارج از ایالات متحده به دلایل شخصی خواسته شده است به رعایت همه دولت آمریکا مشاوره های, هشدار, و ارشاد و به کارگردانی خود به عنوان قرنطینه مناسب است.

در مورد لری H. Miller, گروه شرکت های
که مقر آن در سندی یوتاهای لری H. Miller گروه شرکت های خصوصی است که متعلق به خانواده کسب و کار با بیش از 10 ، 000 کارکنان در کسب و کار واقع در سراسر ایالات متحده. این LHM گروه تمرکز می افتد در شش دسته اصلی: خودرو, سرگرمی, سرمایه گذاری, بیمه و املاک و مستغلات. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد LHM گروه بازدید www.lhm.com.

منبع لری H. Miller, گروه شرکت های

لینک های مرتبط

https://www.lhm.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de