لانسینگ, Mich., مارس 18 سال 2020 /PRNewswire/ — میشیگان مهد کودک و چشم انداز انجمن (MNLA) پنج محوطه چمن-مراقبت و خرده فروشی-باغ-مرکز کسب و کار و یک کارمند دفاع از آنها آسیب شدید ترین و بی ارزش گسترده “در خانه ماندن” نظم در کشور ثبت یک کلاس طرح دعوی در دادگاه اقدام امروز در ایالات متحده دادگاه منطقه برای غرب منطقه میشیگان. طرح دعوی در دادگاه می افزاید: به تعداد فزاینده ای از لباس های ثبت شده در سراسر کشور مربوط به فرماندار Whitmer اجرایی سفارش 2020-42. کسب و کار از دادگاه درخواست به صورت اضطراری به منظور اجازه می دهد آنها را به بلافاصله رزومه خدمات و فروش.

“در حالی که ما به طور کامل حمایت فرماندار تمرکز بر حفظ افراد, امن, ماست, هوای آزاد, صنعت و یکی است که می تواند Michiganders بازگشت به کار با خیال راحت گفت:” امی Upton, MNLA اجرایی مدیر. “هر دولتی در این کشور به جز میشیگان به رسمیت می شناسد و توانایی ما برای کار با خیال راحت و اجازه می دهد تا صنعت ما به باز بماند. به کشورهای دیگر رویکرد حس می کند. آن را آسان به توده یونجه یا کاه چمن اصلاح درختان نصب کشت و فروش گیاهان و دانه ها برای منظقه وانت بدون فرد-به-فرد تماس بگیرید. ما می توانیم نگه داشتن کارگران شاغل بدون افزایش بهداشت عمومی خطر است.”

در علاوه بر این به راحتی تمرین های اجتماعی فاصله چمن, چشم انداز, و خرده فروشی-باغ-مرکز صنعت نقش مهمی در بهداشت عمومی نقش آپتون اضافه شده است. “ما یک خانواده را خط مقدم دفاع در برابر هجوم کک عنکبوت کنه و پشه ها است که می تواند از گسترش بیماری های خطرناک مانند لایم سگ Heartworm West Nile virus Zika ویروس تب زرد و آنسفالیت. در زمانی که ما ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی مشمول مالیات با موارد جدی ما کمک به جلوگیری از نیازی موارد اضافی در آینده به آنها.”

وکیل جان Burschاز Bursch PLLC قانون ثبت کت و شلوار از طرف MNLA و دیگر شاکیان. “بهداشت عمومی حمایت باید به طور متعادل توسط حس مشترک” Bursch گفت. “فرماندار منظور در حال حاضر اجازه می دهد تا کارمندان دولتی به توده یونجه یا کاه و تر و تمیز پارک های عمومی و مالکان می توانید همین کار را در پشت حیاط خود را. اما سالمندان و یا بیماران صاحب خانه نمی توانید استخدام کسی برای انجام این کار برای آنها را حتی اگر آنها به آن نیاز دارید. در عین حال دولت های محلی در حال حاضر به استناد به چنین مالکان تماس خود را overlength چمن یک مزاحم. چه تر است, صدها نفر از کسب و کار صورت دائمی بسته شدن. این رو برای جلوگیری از.”

به عنوان طرح دعوی در دادگاه توضیح می دهد که منظور اجرایی ممنوعیت در خرید و فروش توسط خرده فروشی باغ مراکز هستند به همان اندازه دشوار است به درک. صاحبان املاک می توانید سفارش گیاهان و دانه های آنلاین و باید آنها را تحویل به خانه خود را. اما منظور جلوگیری از آجر و ملات خرده فروشی باغ مراکز از فروش همان محصولات حتی برای منظقه وانت. در همان زمان سفارش ظاهرا اجازه می دهد تا منظقه وانت فست فود الکل و ماری جوانا.

شاکیان’ همراه اضطراری حرکت—به منظور اجازه دادن به آنها برای بازگشایی — توضیح می دهد که منظور نرم افزار به کسب و کار در محوطه چمن-مراقبت و خرده فروشی-باغ-مرکز صنعت نقض بازرگانی بند و تشریفات بند از قانون اساسی ایالات متحده. طرح دعوی در دادگاه نیز درخواست کلاس-وضعیت عمل و خسارت از طرف هر کسب و کار در میشیگان متاثر از خاموش کردن.

تماس با رسانه ها در قانونی: جان Bursch (616) 450-4235, [email protected]
تماس با رسانه ها در صنعت: امی آپتون (517-381-0437), [email protected]

منبع Bursch قانون PLLC

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im