Lake Minnetonka بزرگ قایقرانی فصل در معرض خطر تحت همه گیر

گرم شدن این بهار می دهد Cory مرریفیلد امیدوارم که او می تواند به زودی تجارت روز از coronavirus موظف خانه حبس خود را در محل سکونت مینیاپولیس برای بعد از ظهر کروز روی خود را کوچک قایق بادبانی در Lake Minnetonka.

اما خود قایقرانی چشم انداز این سال و کسانی که از بسیاری از دیگران با متوسط اندازه بزرگتر عروق لولا در مورد اینکه آیا مارینا کارکنان مجاز به کار تحت رژیم صهیونیستی است. تیم Walz را برای همه غیر ضروری کارگران را به ماندن در خانه در تلاش برای آهسته coronavirus.

ماهیگیری و تفریح مجاز در طول دولت stay-در-خانه و Walz خواسته است Minnesotans به خارج از منزل. اما برخی از آنها پیدا کردن پیام مبهم و تفسیر نیست ، برخی از دیدن یک نور سبز در حالی که دیگران می گویند را متوقف کند.

سردرگمی سیگنال های آینده قایقرانی فصل تا به طور گسترده ای پیش بینی شده توسط زمستان خسته Minnesotans که به طور فزاینده ای در معرض خطر است.

اریک لایتنر سخنگوی دولت در بخش اشتغال و توسعه اقتصادی اشاره کرد که “دریایی حمل و نقل کارگران” — پورت کارگران و ملوانان و اپراتورهای تجهیزات — ضروری در نظر گرفته شده تحت سفارش. که به نظر می رسد نشان می دهد که مارینا کارگران می تواند انجام دهد شغل خود را.

اما در سوال خاص از کارکنان در Lake Minnetonka marinas لایتنر کاهش یافته است به پاسخ گفت که نیاز به بررسی بیشتر است.

وزارت منابع طبیعی سخنگوی کیم Pleticha بود و مستقیم تر و ناامید کننده پیام.

“ما در حال تلاش برای گفتن مردم به احترام روح از فرمان اجرایی و به ماندن در خانه” او گفت:. “سفر به قایقرانی رفتن است نه در روح ، من می دانم که نیست چه کسی می خواهد به شنیدن.”

مقامات بهداشتی می گویند مینه سوتا است که انتظار می رود برای دیدن یک قله در COVID-19 موارد بین اوایل ماه مه و اوایل ماه ژوئن است. دستور دولت در مورد حفظ فاصله اجتماعی از 6 فوت و اجتناب از جمعیت زیادی درخواست در Lake Minnetonka منطقه مترو بزرگترین و مسلما محبوب ترین دریاچه.

“می تواند یک افسر حفاظت متوقف کند ؟ کاملا” Pleticha گفت.

Merrifield, نرم افزار فروش, اجرایی, است, ذخیره سازی قایق خود را در یک مارینا که در آن در انتظار فصل تعمیر و نگهداری در آن هال. “شما به نوعی در رحمت مارینا مگر اینکه شما آن را بیرون بکشد و بار خودتان آن را,” او گفت:.

مرریفیلد قایق به اندازه کافی بزرگ به جای چند نفر از دوستان در شرط فاصله. اما Lake Minnetonka بدنام است برای آن از نزدیک بسته بندی شده, شلوغ, موبایل پوشش احزاب با قایق به شدت انتقاد کرد و با هم و الکل در جریان است.

در تابستان گذشته دریاچه بزرگ تجمعات منجر به یک پست-جولای چهارم شیوع اسهال در میان 170 boaters. که منجر به قوانین سختگیرانه تر در تخلیه فاضلاب به آب.

فراتر از Lake Minnetonka Pleticha گفت: DNR نشده و تعیین این که آیا آن را به باز کردن و حفظ دولت از 1700 سایت دسترسی عمومی و 360 اسکله ماهیگیری, سیستم عامل و ساحل سایت. “ما در حال تلاش واقعا سخت است اما هیچ تصمیم گیری ساخته شده است,” او گفت:.

هفته گذشته در گریس فرود در Lake Minnetonka چند کوچکتر ماهیگیری و صنعت بودند unhitched از وانت قرار داده و به آب است. دو مرد در مورد چشم انداز برای رسیدن به یک یارو که crappies شناخته شده به رشد است.

پل Pederson که خانه abuts مشغول فرود یک قایق بزرگتر و متکی به یک تفرجگاه ساحلی برای حفظ و آن را راه اندازی.

“به نظر می رسد مانند قادر بودن به استفاده از قایق خود را می تواند یک راه عالی برای فاصله اجتماعی — هنگامی که شما بر روی آن” او گفت:.

سابق اورنو شهردار گابریل Jabbour دارای سه اسکله در دریاچه است و رفتن به پسر برای کسب اطلاعات در مورد قایقرانی وجود دارد. او بسته تا مغازه در اواسط ماه مارس اما گفت که او تا آنجا متوجه شدند که فرماندار اقامت در خانه سفارش تلقی کارکنان تعمیر و نگهداری شناورهای دریایی ضروری است.

در حال حاضر Jabbour برنامه ای برای بازگشایی خود اسکله این هفته با خدمات محدود و کارکنان با خیال راحت در مناطق جداگانه. او گفت: اسکله را به کار گیرند مانند رستوران ها که ارائه خدمات بایگانی اطلاعات به حداقل رساندن تماس با مردم و پوسته پوسته شدن خدمات است.

اما او گفت که او هنوز هم انتظار برای دیدن یک کاهش در درآمد این سال با توجه به خدمات محدود و کمتر boaters بیرون رفتن در دریاچه. در سال 2014-پی محدودیت به خاطر بالا بودن سطح آب کاهش قایقرانی اما Jabbour گفت: او نمی داند که اگر در این تابستان خواهد به نگاه مانند آن است.

“ما در حال رفتن به قرار دادن مردم قایق انشالله در آب” Jabbour گفت. “من فکر می کنم مردم می خواهد. آنها احتمالا بیشتر cabin fever از آنها تا کنون.”

تام یعقوب صاحب خلیج به خلیج باشگاه قایق در اکسلسیور معمولا شلوغ در حال حاضر اما گفت: خطوط تلفن شده است آرام. او ارائه می دهد اجاره کرجی و قایق و انجام هدایت تورهای ماهیگیری.

“مردم باید اولویت های بزرگتر نسبت به رزرو یک قایق,” او گفت:.

یعقوب در حال برنامه ریزی برای باز کردن 15 مه به عنوان معمول و امیدوار است که در آن قایقرانی در حالی که پیوستن به اجتماعی فاصله قوانین می تواند از سر گرفت.

در Wayzata غنی Anderson, صاحب, North Shore, مارینا گفت: هیچ یک از مشتریان خود خواسته اند برای بازپرداخت در قایق خود را ورقه نشده است.

“من ممکن است کل خوش در این گروه است. من واقعا فکر نمی کنم آن را به تاثیر” اندرسون گفت:, و اضافه کرد که برخی از مشتریان به او گفت قایقرانی خواهد بود آزادی آنها در طول زمان هنگامی که بسیاری از هر چیز دیگری باقی می ماند و خاموش شد.

“بسیاری از مقید کردن Minnesotans با قایقرانی, تب,” او گفت:. “من احساس می کنم واقعا پر برکت در این کسب و کار. ما می توانیم کمی لذت فرار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de