Lake Havasu City, خواستار بازدید کنندگان به ماندن در خانه به عنوان دادخواست گردش بیش از دریاچه بسته شدن

Lake Havasu City, اصرار بازدید کنندگان به ماندن در خانه به عنوان دو دادخواست گردش آنلاین بر اینکه دریاچه ارومیه باید بسته در طول جدید کروناویروس بیماری همه گیر.

یک دادخواست مطالبه دریاچه Havasu بسته شود به عنوان ساکنان ادامه برای دیدن گردشگران بازآفرینی در این منطقه است. دیگر اصرار دارد که آریزونا آبراه باز باقی می ماند به ارائه ساکنان یک خروجی به خصوص در طول هاواسو سیتی را در تابستان سوزان ماه.

این شهر به 15 شناخته شده COVID-19 مورد از صبح روز شنبه, حسابداری برای نیمی از Mohave County 30 شناخته شده موارد با توجه به اطلاعات در بخش وب سایت. این شهر نیز تا به حال دو COVID-19 مرگ و میر ناشی از آن تنها دو شناسایی شده در این شهرستان است.

به عنوان دو دادخواست شروع به انتخاب کنید تا بخار, Lake Havasu City, شهردار کال Sheehy خواست بازدید کنندگان به در خانه باقی می ماند تا بعد از “سلامت و ایمنی شهروندان ما در خطر است.”

“لیک هاواسو سیتی همیشه یک محل عالی ما هنوز هم می خواهید آن را به جایی که اما فقط در حال حاضر ما برخی از زمان برای التیام و سپس ما شما را به عقب” Sheehy گفت: Arizona Republic.

دادخواست به نزدیک دریاچه

یک درخواست درخواست رژیم صهیونیستی است. mlb به لیک هاواسو سیتی اعلام کرد که ساکنان نگران شده بودند در حال انجام فعالیت های تفریحی در دریاچه در طول بیماری همه گیر. آن ایجاد شد مارس 3 توسط Khamranie Persaud, یک پزشک در Havasu. از آن پس به دست آورد بیش از بیش از 4000 امضا شنبه صبح.

“از آنجا که ما دریاچه هنوز باز است آن را تشویق گردشگری از کشورهای دیگر که در نهایت باعث گسترش عفونت و ما پایمال محلی سیستم پزشکی و منابع” درخواست متحده است.

Persaud گفت: او را متوجه “یک چشم انداز مثبت در گردشگری” در هاواسو سیتی بیش از چند هفته گذشته. او گفت: این احتمال وجود دارد با توجه به بازدید کنندگان و مردم با خانه دوم عقب نشینی به منطقه خود را به عنوان صفحه اصلی متحده و شهرستانها اجرای تعطیلی خود را دارد.

“بسیاری از ساکنان همه ما متوجه است که خیابان ها بسیار شلوغ پارکینگ پر از فروشگاه های مواد غذایی هستند همه پر آبراه پارک ها — همه چیز بسیار شلوغ تر از آن به طور معمول است,” او گفت:.

تعدادی از ساکنان نیز گفت: جمهوری اسلامی که در شهرستان ادامه داد: به دیدن خارج از کشور بازدید کنندگان در منطقه با وجود بیشتر بودن گفت به ماندن در خانه در طول بیماری همه گیر. اما هشت متحده یا صادر پناهگاه در محل و یا اقامت در خانه سفارشات از جمله کالیفرنیا که سهام لیک هاواسو سیتی.

کریس کارول دو سال هاواسو سیتی مقیم گفت: او را بارها و بارها دیده می شود بازدید کنندگان بازآفرینی در دریاچه و خرید در فروشگاه های مواد غذایی. او نگران است که هجوم بازدید کنندگان را افزایش می دهد خطر ابتلا به افراد بیمار شدن از جمله خود را به عنوان او است که دوره نقاهت بعد از سرطان و همچنین مرحله-چهار سیروز.

“اگر آنها نمی توانند در خانه بمانند چه هستم من قرار است به آنها اعتماد به اطاعت از قوانین در اینجا?” او گفت:. “اگر مردم بیمار شدن ما نمی نیاز به آب در حال حاضر … جای من می خواهم سالم ماندن از نگرانی در مورد آب ما همیشه می توانید در آب بعد.”

Sheehy, اما, گفت, مارس و آوریل نیز برخی از شهرها شلوغ ترین ماه از نظر بازدید کنندگان است. وی با اشاره به ترافیک را در این منطقه به دلیل اقامت در خانه سفارشات و آن این است که ساکنان ادامه داد: برای انجام کار ضروری توابع.

سوالات بیش از که قدرت به نزدیک دریاچه

در حالی که برخی از ساکنان می خواهید لیک هاواسو سیتی به دیگران ابراز تردید کرده اند که حتی قدرت به انجام این کار.

Sheehy گفت: بسته شدن این دریاچه نیست در درون اقتدار خود را به دلیل آن را فدرال آبراه مشترک بین آریزونا و کالیفرنیا. او در ادامه توضیح داد که هر دو محلی و ایالتی و فدرال صلاحیت از دریاچه و آن را دشوار است برای تعیین این که کدام یک می تواند تصمیم نهایی در مورد یک دریاچه بسته شدن.

“من می دانم که رئیس جمهور می تواند آن را انجام دهد اما من نمی دانم که شما می توانید تماس بگیرید,” او گفت:.

Sheehy اعلام کرد در تصویری به ساکنان چهار شنبه که این منطقه بزرگترین قایق راه اندازی رمپ در لیک هاواسو سیتی و Cattail یارو پارک دولت نمی تواند بسته های این شهرستان به دلیل آن است کنترل شده توسط Arizona State Parks. او گفت: این شهرستان دارای رسیده به Ducey و Arizona State Parks به بحث در مورد استراتژی خود را مربوط به پارک.

“با فرماندار منظور اجرایی آن برگ تفریح در فضای باز و باز و آنها در حال گرفتن که ارشاد از فرماندار و قصد ترک پارک دولت باز در سراسر کشور از جمله دریاچه Havasu City,” او گفت:.

“در آن معنا ندارد به بستن یک یا دو رمپ راه اندازی زمانی که دیگر راه اندازی رمپ باز خواهد بود چرا که اگر ما انجام این کار ما فقط می توان به هل دادن بیشتر مردم به فضاهای کوچکتر و می خواهد که با سرپیچی اجتماعی فاصله است که ما در حال درخواست از همه به انجام,” او ادامه داد.

Sheehy دوباره خواست مردم — هر دو بازدید کنندگان و ساکنان به طور یکسان — به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس.

Arizona State Parks, مدیر اجرایی, باب Broscheid با صدور بیانیه ای در Facebook چهارشنبه “تشویق Arizonans به ایمن ماندن.”

“آریزونا دولت پارک مانند لیک هاواسو سیتی و آلامو دریاچه منبع از خاطرات فراموش نشدنی برای بازدید کنندگان. در طول COVID-19 pandemic, جدید, خاطرات و تجربیات می تواند صبر کنید,” او گفت:. “لطفا از قرار دادن برنامه های سفر خود را در برگزاری و برنامه ریزی سفر خود را به پارک دولت زمانی که ریسک کاهش یافته است. در خانه بمانند متصل می کنیم و شما به زودی ببینید!”

این شهرستان دارای امکانات بسته و لغو و یا به حالت تعلیق در حوادث از جمله تمام بهار شکستن فعالیت ها و پهلوگیری قایق در سواحل ماساچوست کانال و پارک های شهر, با توجه به وب سایت خود را.

یک بیمارستان بزرگ جمعيت سالمندان

به Persaud بسته شدن دریاچه کمک خواهد کرد که کاهش هر گونه پتانسیل گسترش COVID-19 که او گفت: بسیار مهم است برای Havasu داده شده این شهر جمعیت بزرگ و این واقعیت است که وجود تنها یک بیمارستان است.

افراد مسن و افراد در هر سنی جدی در زمینه شرایط پزشکی ممکن است در معرض خطر بالاتر برای COVID-19 با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

با توجه به ایالات متحده داده های سرشماری بیش از 35 درصد از Havasu جمعیت از 53,000 65 سال و بالاتر. ميانه سن 53.

“از آنجا که دریاچه باز است, مردم در حال استفاده از آن — این درست است که ساده است,” او گفت: بعد از اضافه کردن بیمارستان نیست به اندازه کافی بزرگ به جای هجوم افراد بیمار.

یک سخنگوی هاواسو سیتی منطقه ای مرکز پزشکی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در مارس 24, بیمارستان, مدیر اجرایی مایک پترسون گفت: در یک ویدیو به ساکنان این مرکز مجهز به پزشکان و تجهیزات حفاظتی و تست برای COVID-19.

“همه در همه, ما در حال دست زدن به چیزهای بسیار خوبی در حال حاضر,” او گفت:. “ما باید از این ظرفیت ما باید بستر در دسترس بودن و ما فقط می خواهید برای اطمینان از جامعه است که ما به عنوان آماده شده که ما احتمالا می تواند در این نقطه است.”

با توجه به Sheehy بیمارستان دارای 171 مجموع تخت. در ضمن این شهرستان دارای حدود 55,000 تمام وقت ساکنان با میانگین سنی 54, او گفت:.

“از دیدگاه سلامت پزشکی ظرفیت در این جوامع روستایی ما نمی باید توانایی برای مراقبت از هجوم بازدید کنندگان و خود ما شهروندان در این مناطق” Sheehy گفت.

از شهرستان 30 شناخته شده COVID-19 موارد 17 به بالای سن 45, داده, در شهرستان, وب سایت نشان داد. پنج نفر بین سنین 45 و 54 شش بين 55 و 64 و 65 و بالاتر.

این شهرستان تا به حال 13 نفر بین سنین 20 و 44 با توجه به داده ها.

این شهرستان را دو COVID-19 مربوط به مرگ شد هاواسو سیتی موارد بیش از سن 65 با شرایط بهداشتی اساسی, با توجه به مطبوعات از Mohave County وزارت بهداشت.

زمانی که اعلام آن برای اولین بار COVID-19 مربوط به مرگ در مارس 4, این گروه همچنین با اشاره به یک مورد جدید در زمانی که در بیمارستان بستری شد در Havasu. آنها حساب نمی آید فرد به عنوان یک مقام رسمی مورد برای شهرستان به عنوان آن درگیر خارج از کشور ساکن است.

درخواست برای حفظ دریاچه باز در دسترس

دوم دادخواست ایجاد شده بود در پاسخ به اولین و خواستار بسته شدن این دریاچه است. این درخواست دوم ایجاد شده توسط Tony Rivello در مارس 3 استدلال کرد که این و دیگر آریزونا آبراه باید باز نگه داشته و در دسترس است. آن را به دست آورد بیش از 3,800 امضا از طریق پنج شنبه بعد از ظهر.

این درخواست اظهار داشت آریزونا آبراه می تواند مردم “عادی در طول این زمان نامشخص” و ممکن است به زودی تنها خروجی برای Havasu خانواده به دنبال رهایی از این منطقه را در ماه های گرم تابستان.

Rivello گفت: جمهوری او زندگی می کردند در هاواسو سیتی برای 40 سال و ایجاد این طومار به عنوان یک شهروند نگران.

او می خواست به انجام کاری برای اطمینان از Ducey را “حس مشترک stay-at-home بخشنامه ها” ماند در محل به خصوص برای هاواسو سیتی ساکنان. در مارس 30, Ducey صادر ایالت اقامت در خانه سفارش که افرادی مجاز به شرکت در “توابع ضروری” و فعالیت در فضای باز.

چند شهرداران سراسر کشور باید گفت Ducey اقامت-در-خانه سفارش نمی تواند به اندازه کافی برای متوقف کردن گسترش COVID-19 زیرا این تلقی بیش از حد بسیاری از خدمات به عنوان “ضروری است.”

Rivello گفت: بسیاری وجود دارد هاواسو سیتی ساکنان در نظر گرفتن همه گیر به طور جدی در حالی که همچنین رفتن در خارج از منزل به ورزش و تمدد اعصاب در هنگام نیاز است.

“است که یک بخشی از این فرآیند — ساخت مطمئن شوید که مردم هنوز هم می تواند به حفظ سلامت روانی و همچنین سلامت جسمی خود را,” او ادامه داد. “برخی از مردم که فکر می کنم همه ما باید با مخفی شدن در خانه ما و می ترسم و می ترسم اما من چیز تمام شده است فقط هوشمند ترس و آگاهانه در مورد آنچه شما انجام دهد و چگونه شما آن را انجام دهد.”

Rivello گفت به اعتقاد او هر دو بازآفرینی و اجتماعی فاصله می رفتن دست در دست. همراه با دیگر هاواسو سیتی ساکنان او گفت: او همچنین در مورد بازدید در این منطقه در طول بیماری همه گیر.

“من نمی دانم چگونه شما مردم را از سفر و آمدن به اینجا است که یک مقدار بزرگتر مسئله ای است که فقط حصول اطمینان از باز کردن فضاهای باز بماند” او گفت:. “من فکر می کنم این استدلال این است که اگر شما نزدیک دریاچه آنها خواهد آمد (و) من نمی تواند پاسخ دهد که آیا آنها خواهد یا نمی خواهد اما من می توانم درک فرایند تفکر پشت آن است.”

“آنها (بازدید کنندگان) باید افتخار دولت خود را ماندن در خانه بخشنامه و نه به دنبال پناه در یکی دیگر از جامعه کوچک, آمدن به اینجا و درمان آن را مانند آن زمان تعطیلات” او ادامه داد.

رسیدن به خبرنگار در [email protected] و یا او در توییتر دنبال کنید @curtis_chels.

پشتیبانی محلی نگاری. اشتراک azcentral امروز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de