برچسب روی بطری الکل افزایش آگاهی از مضرات نوشیدن دستورالعمل

پیسکتاوای, N. J., آوریل 4 سال 2020 /PRNewswire/ — هنگامی که الکل بطری با آشکار labels ارائه اطلاعات در مورد خطرات ناشی از مصرف الکل یا نوشیدن دستورالعمل های مردم بهتر آگاهانه در مورد الکل مضرات و ممکن است در کاهش آشامیدنی خود را با توجه به یک سری از مطالعات در مجله مطالعات در مورد الکل و مواد مخدر.


ادامه مطلب

“نتایج ارائه برای اولین بار در دنیای واقعی شواهدی وجود دارد که نسبتا بزرگ به رنگ زرد روشن الکل برچسب دوار پیام های بهداشتی گرفتن متوجه شده توسط مصرف کنندگان و افزایش می دهد آگاهی ملی نوشیدن دستورالعمل بهبود دانش مربوط به الکل خطرات بهداشتی مانند سرطان و کاهش فروش الکل در مقایسه با کنترل سایت های بدون برچسب می گوید:” ارین HobinPh. D. از دانشگاه تورنتو Dalla لانا مدرسه بهداشت عمومی و محقق اصلی در این مطالعات در این سری است.

کانادا تحقیقاتی به نام سرزمین های شمالی الکل برچسب مطالعه درگیر با قرار دادن رنگ های روشن برچسب روی بطری آبجو, شراب و مشروب, با یکی از سه پیام: یکی در مورد شواهد علمی در مورد ارتباط بین مصرف الکل و سرطان دوم با دولت کانادا کم خطر نوشیدن دستورالعمل و یک سوم با اطلاعات در مورد تعدادی از نوشابه های استاندارد در ظرف.

یکی از مطالعات نشان داده است که اضافه کردن برچسب به الکل بطری (300,000 برچسب در همه) کاهش مجموع فروش الکل با 6.9 درصد در مقایسه با فروش در مناطق جدید بدون برچسب.

در مقاله دیگری در میان 2,049 شرکت کنندگان آگاهی از کانادا کم خطر نوشیدن دستورالعمل افزایش تقریبا سه بار در سایت که در آن برچسب های قرار داده شد در مقایسه با کنترل محل. (کانادا توصیه می کند بیش از دو نوشیدنی در روز برای زنان بیش از سه برای مردان و حداقل دو الکل-رایگان روز در هفته.)

یک سوم مطالعه جنجال تولید شده. در اینجا Hobin و همکاران تردید همان 2,049 شرکت کنندگان در مورد دانش خود را از ارتباط بین مصرف الکل و سرطان است.

قبل از بررسی حدود 25 درصد از شرکت کنندگان می دانستند که مصرف الکل می تواند باعث سرطان می شود. پس از برچسب زدن آگاهی در یوکان افزایش به 42 درصد 10 درصد بیشتر افزایش آگاهی از الکل-سرطان link نسبت به کنترل سایت همسایه , Northwest Territories.

اما سرطان label بخشی از این مطالعات کوتاه قطع شد و از آنجا که صنعت الکل اعتراض کردند. صنعت شکایت کرده است که یوکان دولت که کمک به هماهنگ کردن مطالعه و مسئول الکل توزیع و فروش در این قلمرو ندارد اختیارات قانونی به جای برچسب هایی که برچسب تجاوز صنعت آزادی بیان و دولت اهانت الکل تولید کنندگان.

تحت فشار یوکان دولت تعطیل سرطان برچسب تحقیق در دسامبر 2017تنها یک ماه پس از مطالعه راه اندازی.

پس از مشورت با کارشناسان حقوقی محققان نتیجه گیری “هیچ یک از این صنعت ادعا کرده بود هر گونه شایستگی.” در واقع آنها توجه داشته باشید که استانی و ارضی دولتها در کانادا برگزار می شود مسئول اگر آنها به مصرف کنندگان هشدار در مورد ارتباط بین مصرف الکل و سرطان است. (سازمان بهداشت جهانی اعلام الکل یک انسان سرطان زا بیش از 30 سال پیش است.)

رسانه های تماس:

نیکول Bodnar
289-259-5080
[email protected]

فایل های مربوط به

media_legal infographic.jpg

هشدار الکل labels.jpg

تصاویر مرتبط

do-alcohol-warning-labels-work.jpg
آیا الکل برچسب های هشدار دهنده کار می کند ؟
آیا الکل برچسب های هشدار دهنده کار می کند ؟ پیدا کردن از یک دنیای واقعی آزمایش

لینک های مرتبط

مجله مطالعات در مورد الکل و مواد مخدر

منبع مجله مطالعات در مورد الکل و مواد مخدر

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im