LA County پاک کردن 66,000 ماری جوانا اعتقادات

لس آنجلس دادستان در حال پاک کردن و یا کاهش به عنوان بسیاری از 66,000, پیر ماری جوانا محکومیت سال پس از رای دهندگان کالیفرنیا گسترده قانونی مواد مخدر.

شهرستان است که کار با کد برای امریکا غیر انتفاعی فن آوری سازمان که با استفاده از الگوریتمهای کامپیوتری برای پیدا کردن واجد شرایط موارد که در غیر این صورت سخت به شناسایی در چند دهه دادگاه اسناد و مدارک. این گروه پیشنهاد کرده است روشن آن رکورد من تکنولوژی رایگان به تمام 58 دولت وکلای منطقه.

“اعتقاد ما آن است که بزرگترین تلاش در کالیفرنیا برای محو کردن, پیر محکومیت های کیفری در یک دادگاه حرکت” لس آنجلس دادستان منطقه جکی Lacey گفت: پنج شنبه, CBS News گزارش شده است.

“اخراج دهها هزار نفر از شاهدانه مربوط به اعتقادات در لس آنجلس را بسیار مورد نیاز امداد رسانی به جوامع از رنگ است که به طور نامتناسبی دچار ستم عواقب کشور ما قوانین مواد مخدر,” او اضافه شده, در بیانیه ای.

دادستان این هفته پرسید برتر قاضی دادگاه به اخراج 62,000 جنایت شاهدانه محکومیت موارد است که تاریخ را به سال 1961. دفتر دادستان منطقه نیز به دنبال اخراج از 4000 بزه شاهدانه در اختیار داشتن موارد است.

از کسانی که امداد بر اساس این طرح حدود 32 درصد از آمریکایی های آفریقایی تبار, 20% سفید هستند و 45 درصد از لاتین و 3 درصد دیگر یا ناشناخته, مقامات گفت.

کالیفرنیا رای دهندگان مورد تایید بین بردن برخی از گلدان های مربوط به جنایات و پاک کردن گذشته محکومیت های کیفری و یا کاهش جنایت به جنحه زمانی که آنها قانونی ماری جوانا در سال 2016.

با آخرین, اقدام, کد برای امریکا کمک کرده اند اخراج بیش از 85,000 ماری جوانا اعتقادات در پنج شهرستان از جمله LA, سان فرانسیسکو, ساکرامنتو, San Joaquin و کنترا کوستا, مقامات گفت.

دادستان ها در بالتیمور سیاتل شیکاگو و شهرهای دیگر گفته اند که آنها را روشن واجد شرایط ماری جوانا اعتقادات.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

اخبار مرتبط:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر