لس آنجلس — Los Angeles County Sheriff الکس بیانوبا بود که شکایت توسط تفنگ-حقوق گروه پس از تلاش برای تعطیل کردن نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم در پی coronavirus نگرانی روز دوشنبه گفت که او است رها تلاش است.

کلانتر گفت: او غذای یک federal Department of Homeland Security مشورتی صادر شده در روز شنبه که ذکر شده اسلحه و مهمات نمایندگی به عنوان “ضروری زیرساخت های حیاتی کارگران است.”

بیانوبا به نام غیر الزام آور یادداشت “قانع کننده” و اعلام کرد که گروه او نخواهد سفارش یا توصیه می کنیم بسته شدن کسب و کار است که فروش و یا تعمیر سلاح گرم و یا فروش مهمات در, پرجمعیت ترین شهرستان است.

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom گفته است که هر یک از دولت 58 استان ها می تواند برای خود تصمیم بگیرند که آیا به لیست نمایندگی مجاز و فروش سلاح گرم به عنوان غیر ضروری کسب و کار است که باید به موضوع بسته شدن در حالی که دولت به دنبال محدود کردن گسترش COVID-19.

این بیماری خفیف یا متوسط علائم برای بسیاری از مردم, اما برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است.

بیانوبا دستور shutdown از مغازه اسلحه در هفته گذشته گفت: وحشت-خرید است که تولید می شود صف های طولانی در مغازه ها بود نگران کننده از نظر ایمنی.

روز بعد او صادر شده یک دوم دستور بسته شدن آنها را به مکان های عمومی, با وجود یک county مشاور حقوقی پیدا کردن که فروشگاه های ضروری کسب و کار است که باید باز باقی می ماند. اما بیانوبا دوم منظور گفت: این فروشگاه ها ممکن است هنوز عرضه گارد امنیتی شرکت ها و هر کسی که در حال حاضر خریداری یک تفنگ و دارای مدرک معتبر گواهی ایمنی می توانید انتخاب کنید تا سلاح گرم خود را.

روز جمعه چهار گروه از جمله انجمن ملی تفنگ آمریکا واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال رقیب که کلانتر اقدامات نقض قانون اساسی تضمین حق حمل سلاح است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de