LA County هیئت ناظران کاهش بودجه پلیس $145.4 M

لس آنجلس هیئت ناظران’ آخرین county, بودجه, توصیه تایید دوشنبه, شامل $145.4 میلیون در کاهش اختصاص داده شده به پلیس محلی از جمله حذف به ویژه قربانیان اداره و عمده جرایم دفتر گزارش KABC لس آنجلس.

“من بسیار نا امید که به گزارش کاهش قابل توجهی در شهرستان برنامه ها و پرسنل مورد نیاز خواهد بود به عنوان یک نتیجه از جدی رکود اقتصادی ناشی از این جریان اضطراری برای بهداشت عمومی” رئیس اجرایی Sachi A. Hamai گفت. “این است که نتیجه هر یک از ما می خواهد برای دیدن به خصوص که شهرستان ما کارکنان همچنان به خدمت با تعهد در طول این بحران است.”

این حرکت به درگیری میان جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس است. فلوید یک مرد سیاه پوست کشته شد و پس از یک افسر پلیس به زانو در گردن او برای نزدیک به 9 دقیقه.

شهرستان کلانتر الکس بیانوبا ناودان پلیس بودجه را کاهش دهد.

“هر حرکت در نظر گرفتن دور حیاتی اجرای قانون خدمات است که در حال رفتن به صدمه زدن به مردم گفت:” طی یک کنفرانس خبری در روز شنبه.

“من حدس می زنم در سمت روشن اگر من قصد دارم به طعنه آمیز آنها در امان قتل اداره است. بنابراین اگر شما مرده و شما اشکالی ندارد اما اگر شما مرده, خوبی بیش از حد بد” بییانوئبا گفت: در یک کنفرانس خبری.

بودجه نیز کاهش LASD امن خیابان اداره (اجرای باند) پارک ها اداره جامعه مشارکت اداره پلیس تیم) و تقلب و Cybercrimes اداره است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *