L. O. L. تعجب! توسط MGA Entertainment مبادله معتبر “اسباب بازی سال” جایزه برای سومین سال متوالی

نیویورک, Feb. 21, 2020 /PRNewswire/ — بیش از 700 اسباب بازی و سرگرمی جوانان مدیران با حضور در Ziegfeld سالن در شهر نیویورک امشب به افتخار سال بهترین اسباب بازی ها و صنعت آیکون در 20th annual اسباب بازی از سال (TOTY) جوایز و صنعت اسباب بازی Hall of Fame القای مراسم است. درآمد حاصل از جوایز برنامه و رویداد, پشتیبانی, ابزار جنسی, بنیاد خیریه کار اسباب بازی را برای میلیون ها نفر از کودکان در نیاز.

MGA Entertainment را L. O. L. تعجب! – مقاومت کلکسیون که اسیر دل میلیون ها نفر – snagged معتبر “اسباب بازی سال” جایزه. L. O. L. تعجب! نام تجاری برنده جایزه در دو دسته اضافی. ZURU را Rainbocorns نهایی قلاب تعجب سری 2, تعجب, unboxing, ابزار جنسی, در زمان خانه “انتخاب مردم” جایزه برای کشیدن در آنلاین ترین رای از مصرف کنندگان است.

TOTY جوایز تحویل داده شدند در 16 دسته و با توجه به قرار زیر است:

 • عمل رقم از سال: Disney Pixar داستان اسباب پایه آمار و ارقام توسط Mattel, Inc.
 • کلکسیونی از سال: L. O. L. تعجب! زمستان دیسکو سری توسط MGA Entertainment
 • اسباب بازی ساخت و ساز از سال: LEGO® CITY اعماق فضا موشک و راه اندازی کنترل توسط LEGO Systems, Inc.
 • خلاق اسباب بازی از سال: Star Wars: کهکشان لبه Droid انبار سفارشی Astromech واحد توسط دیزنی پارک
 • عروسک سال: L. O. L. تعجب! O. M. G. مد عروسک توسط MGA Entertainment
 • بازی سال: Pictionary هوا توسط Mattel, Inc.
 • نوزاد/اسباب بازی کودک نو پا از سال: Fisher-Price® Linkimals™ توسط Mattel, Inc.
 • ابتکاری, ابزار جنسی, از سال: هری پاتر شنل نامرئی ساز توسط Wow! مسائل
 • مجوز سال: بچه کوسه توسط Pinkfong
 • بیرون از شهر اسباب بازی از سال: ایجاد یک قلعه با ایجاد یک قلعه
 • Playset از سال: مریخ در ایستگاه فضایی توسط PLAYMOBIL
 • اسباب بازی مخمل خواب دار سال: Pinkfong بچه کوسه آهنگ عروسک با کنترل سرعت توسط WowWee
 • اسباب بازی پیش دبستانی از سال: برنامه نویسی مخلوقات توسط منابع یادگیری®
 • تخصص اسباب بازی از سال: LEGO® غریبه همه چیز را وارونه توسط LEGO Systems, Inc.
 • بنیادی/بخار اسباب بازی از سال: LEGO® افزایش Star Wars™ Droid فرمانده توسط LEGO Systems, Inc.
 • خودرو از سال: داغ چرخ Mario Kart گري خودرو طبقه بندی توسط Mattel, Inc.

در این مراسم سه متفکرین بودند پذیرفته به محترم صنعت اسباب بازی Hall of Fame – توماس چان, موسس و مدیر عامل شرکت از Playmates Toys Inc.; Thomas G. Murdough جونیور, بنیانگذار, Little Tikes, Step2 و Simplay3; و اواخر هری Kislevitzبنیانگذار Colorforms شرکت. آنها پیوستن چشمگیر فهرستی از 74 صنعت اسباب بازی مشاهیر مانند میلتون بردلی, Joan Ganz کونای, والت دیزنی, اموزش هندلرو جیم هنسونکه پذیرفته شده به سالن پس از آن در سال 1984 تاسیس شد.

“این TOTY را مشهور هستند به عنوان ‘اسکار’ از صنعت اسباب بازی به طور مستقل در نظر گرفته و تشخیص بهترین و درخشان ترین محصولات و افرادی که طراحی و تولید و فروش آنها گفت:” استیو Pasierb, رئيس جمهور & مدیر عامل, ابزار جنسی, انجمن. “ما ستایش این 20امین سالگرد برجسته TOTY برندگان و محترم سالن سيوند که اسیر قلب بچه و الهام بخش میلیون ها نفر از طریق بازی. بیش از 600 TOTY کسانی و برنامه خود را منعکس کننده ابزار جنسی جامعه را بی بدیل شور و نوآوری و خلاقیت تمام در حالی که بالا بردن حیاتی کمک های مالی برای, ابزار جنسی, بنیاد خیریه ماموریت خدمت به کودکان نیازمند است.”

امشب دسته برندگان انتخاب شدند بر اساس رای از ابزار فروشان (توده و تخصص), رسانه ها, اسباب بازی, اعضای انجمن و مصرف کنندگان است. حسابداری شرکت Tate & ترایون تایید رای گیری محاسبات و تایید 2020, ابزار جنسی, از سال رده برندگان. کلی “اسباب بازی سال” برنده مشخص شد توسط یک متخصص پنل که بحث تمام فینالیست قبل از رندر یک تصمیم بر اساس TOTY رای تعطیلات فروش و وزوز رسانه (سنتی آنلاین و اجتماعی). به “انتخاب مردم” برنده جایزه انتخاب شد صرفا توسط مصرف کننده آرا آنلاین. شرح تمام TOTY فینالیست می توان در یافت ToyAwards.org.

این TOTY جوایز به عنوان رسمی شروع به 117هفتم در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک. تمام درآمد حاصل از TOTY برنامه و رویداد کمک بحرانی بودجه به بنیاد که همکاران با سخاوتمندانه شرکت های اسباب بازی در سراسر سال را با نام تجاری جدید اسباب بازی برای کودکان محروم.

در مورد اسباب بازی بنیاد https://www.toyindustryfoundation.org/

اسباب بازی بنیاد (TTF) 501©3 موسسه خیریه کودکان که ماموریت است که برای ارائه به شادی و آسایش به کودکان در نیاز از طریق تجربه بازی و اسباب بازی. TTF در خدمت کودکانی که در حال مقابله با بیماری های جدی و پایدار موقت صفحه اصلی سرمایه گذاری در سیستم نگهداری و رنج از سوء استفاده و یا غفلت از تجربه جدایی از یک نظامی مستقر پدر و مادر و یا برخورد با مخرب بلایای طبیعی است. به تاریخ TTF را امضا برنامه این بانک فراهم کرده است بیش از $225 میلیون در اسباب بازی به بیش از 26 میلیون کودک نیازمند در سراسر جهان به لطف سخاوتمندانه اسباب بازی اهدا کنندگان.

در مورد اسباب بازی انجمن www.toyassociation.org / www.thegeniusofplay.org / www.playsafe.org
در سال 1916 تاسیس این انجمن™, Inc. است نه برای سود انجمن تجارت به نمایندگی از همه کسب و کار درگیر در ایجاد و ارائه اسباب بازی و جوانان محصولات سرگرمی برای بچه ها در تمام سنین است. اسباب بازی کانون آگهی سلامت و رشد صنعت اسباب بازی آمریکا که سالانه اقتصادی آمریکا تاثیر $97.2 میلیاردآن از 1 ، 000+ کاربران رانندگی سالانه 27 میلیارد دلار آمریکا در داخلی بازار اسباب بازی. اسباب بازی انجمن به عنوان صنعت را به صدا در رشد و نمو مزایای بازی و روند بازی تاثیر مثبت در توسعه دوران کودکی به مصرف کنندگان و رسانه ها. این سازمان دارای یک سابقه طولانی از رهبری در ایمنی اسباب بازی نیاز به ایجاد اولین برنامه جامع ایمنی اسباب بازی استاندارد بیش از 40 سال پیش و همچنان متعهد به همکاری با کارشناسان پزشکی, دولت, مصرف کنندگان و صنعت در حال انجام برنامه ها برای اطمینان از امن و سرگرم کننده بازی.

به عنوان یک رهبر جهانی در این, ابزار جنسی, انجمن تولید مشهور جهان در نمایشگاه اسباب بازی نیویورک و در نمایشگاه اسباب بازی دالاس; طرفداران به نمایندگی از اعضای خود در سراسر جهان; صحه کانادا اسباب بازی انجمن; به عنوان دبیرخانه شورای بین المللی از اسباب صنایع و بین المللی صنعت اسباب بازی مدیر عامل شرکت میزگرد; و صندلی این کمیته که بررسی و اصلاح امریکا به طور گسترده ای شبیه سازی ASTM F963 ایمنی اسباب بازی استاندارد است.

دارایی های رسانه ای: www.toyawards.org/press

منبع اسباب بازی انجمن

لینک های مرتبط

http://www.toyassociation.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im