KuCoin آینده پلت فرم KuMEX راه اندازی USDT دائمی قرارداد

سنگاپور, مارس 27 سال 2020 /PRNewswire/ — KuMEXهای بیت کوین آتی پلت فرم توسعه یافته توسط KuCoinامروز اعلام کرد که USDT دائمی قرارداد را به طور رسمی موجود در بورس در حدود 18:00 در مارس 30 سال 2020 (UTC+8) و سپرده USDT شده است را فعال کنید.

بر خلاف بیت کوین (BTC) دائمی قرارداد در KuMEX تمام سود و زیان و حساب توازن خواهد بود را گرانتر در USDT. برای مدیریت بهتر ریسک معاملات BTC/USDT نقطه شاخص استفاده شده توسط KuMEX حجم-قیمت به طور متوسط وزن از BTC/USDT در سراسر شش مبادلات از جمله Binance, OKEx, Huobi و KuCoin. همچنین حجم معاملات وزن تنظیم می شود در سه ماه یکبار.

جانی لباس lyuمدیر عامل شرکت در KuCoin جهانی گفت: “با معرفی اولین نسخه Lite از بیت کوین آتی پلت فرم پشتیبانی از 10 زبان+ و در حال حاضر راه اندازی USDT قرارداد KuMEX است که متعهد به ایجاد یک روش ساده و قابل اعتماد و شفاف آتی پلت فرم. این USDT دائمی قرارداد آن را واضح تر و آسان تر برای جدید قراردادهای آتی معامله گران به سرمایه گذاری تصمیم گیری با استفاده از USDT و کاهش نوسانات آورده غیر ثابت tokens.”

همراه با راه اندازی USDT دائمی قرارداد KuMEX در حال راه اندازی یک سری از سادگی فعالیت برای پاداش دادن به کاربران است. معامله گران قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن تا 400,000 USDT با تلاش کردن USDT دائمی قرارداد. بیشتر پاداش داده خواهد شد و دور بر اساس حجم معاملات.

رسما در جولای 8, 2019به KuMEX پلت فرم توسعه یافته بود توسط KuCoin تیم. KuMEX تنها crypto آتی پلت فرم را قادر می سازد که سطح 3 داده ها اجازه می دهد معامله گران برای بررسی هر واحد تجاری در بورس به طور موثر اجتناب از غیر معمول انحلال ناشی از دستکاری در بازار. KuMEX ارائه می دهد تا 100x اهرم و در حال حاضر با پشتیبانی از 13 زبان مختلف از جمله زبان انگلیسی, چینی, روسی, ویتنامی, ترکی, و غیره.

منبع KuCoin

لینک های مرتبط

https://www.kucoin.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>