کاترین مک فارلند: هنگ کنگ, کروناویروس ‘نهایی کلش’ در چین

چین اقدامات مربوط به هنگ کنگ همراه با کروناویروس همه گیر شد نهایی “نی” برای مغلوب ساختن پیشی جستن که در آن دولت چین نگران است معاون سابق مشاور امنیت ملی K. T. شهربابک گفت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن معاون رئیس جمهور مایک پنس, وزیر امور خارجه, Mike Pompeo و NSA Robert O’ Brien شده اند در یک “full-دادگاه مطبوعات” برای جهان رایگان-بازار دموکراسی به “گرد هم می آیند برای ایستادن به چین به دلیل سرقت اموال به دلیل نظامی و چون از coronavirus و هنگ کنگ” مک فارلند گفت: در فاکس کسب و کار “صبح با ماریا.”

اما با چین “reneging” در وعده خود را به اجازه می دهد هنگ کنگ به قوانین خاص خود را دارد و عدم شفافیت در coronavirus چیزهایی تغییر کرده است, او اضافه شده است.

در ضمن وجود دارد “هیچ چیز” به عنوان یک شرکت چینی است که مستقل از کشور حزب کمونیست و یا مستقل دانشجویی گفت: مکفارلاند.

او افزود که بریتانیا تصمیم به ممنوعیت Huawei از آن 5G سیستم و آن را از قبلی شبکه “واقعا مهم است.”

“ما تا به حال از آنها خواست برای سال [به] ممنوعیت Huawei و آنها خودداری کرد اما در حال حاضر آنها را تغییر دوره گفت:” مک فارلند.

او همچنین اظهار نظر در مورد جریان رسیدگی به ریشه های روسیه تبانی پروب و گفت که او نگران است که وزارت دادگستری می تواند تصمیم به صبر کنید تا بعد از انتخابات ماه نوامبر شروع به شارژ کردن مردم است.

“اگر این اتفاق در آن به خاک سپرده خواهد شد بسیاری از باستان شناسان آن را پیدا کند” او گفت:. “این مهم است که مسائل در حال حاضر به دلیل جنایات مرتکب شدند. موارد نقض حقوق بشر متعهد شد و مگر اینکه آن مردم برگزار می شود به حساب این اتفاق خواهد افتاد دوباره و دوباره و دوباره. آنچه که به طور موثر آنها سعی به انجام این کار شد تضعیف 2016 انتخابات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im