“خواروبار کارگران در خط مقدم حصول اطمینان از آمریکایی ها باید دسترسی به مواد غذایی و محصولات آنها باید در طول این بی سابقه ای همه گیر” گفت: رادنی McMullen, Kroger را رئیس و مدیر عامل شرکت. “همکاران ما در حال کار در سراسر ساعت برای نگه داشتن فروشگاه های ما برای مشتریان ما. من فوق العاده سپاسگزار برای همه آنها در حال انجام است. قهرمانان واقعی در این داستان هستند و همکاران ما و ما می خواهیم به ارائه آنها را با منابع اضافی و پشتیبانی برای کمک به آنها در ادامه قابل توجه تلاش است.”

“در هر تصمیم گیری های ما, ما در تلاش برای تعادل ما ضروری ترین ماموریت – به اینجا برای جوامع ما زمانی که آنها به ما نیاز دارند بیشتر با حصول اطمینان از ایمنی ما همکاران و مشتریان و جوامع است.”

جایزه ویژه پرداخت خواهد شد به خط مقدم همکاران که استخدام شده بودند و یا قبل از تاریخ 1 مارسرا پوشش می دهد حقوق و دستمزد دوره 8 مارس – 28و قابل پرداخت خواهد بود در آوریل 3.

گسترش 14 روز COVID-19 مرخصی اضطراری دستورالعمل
این شرکت امروز همچنین گسترش آن COVID-19 مرخصی اضطراری دستورالعمل شامل زمان پرداخت کردن برای خود انزوا و علائم به عنوان تایید شده توسط معتبر مراقبت های بهداشتی حرفه ای است. این گسترش دستورالعمل جدید اعلام کرد, در مارس 14, که اجازه می دهد تا زمان پرداخت کردن برای همکاران مبتلا و یا قرار داده شده تحت قرنطینه با توجه به COVID-19. در هر سناریو همه همکاران خواهد بود واجد شرایط برای دریافت استاندارد خود پرداخت تا دو هفته (14 روز).

“ما بر این باورند که با گسترش اضطراری ما را ترک دستورالعمل بیشتر از همکاران ما می توانید احساس خاصی دانستن است که اگر سلامت خود را تحت تاثیر قرار, و یا اگر آنها تجربه علائم COVID-19 آنها پشتیبانی خواهد شد در حالی که آنها در خانه بماند و بازیابی” گفت: تیم ماسا, Kroger, معاون ارشد رئیس جمهور و رئیس مردم افسر. “ما سپاسگزار از همه از مدیران ما که کار کرده اند به صورت جداگانه با همکاران در به رسمیت شناختن است که هر کاردانی به وضعیت شخصی است. ما همچنین می خواهم به آن را آسان تر برای همکاران به دنبال راهنمایی ما به ماندن در خانه اگر آنها احساس بیمار و برای انجام بخشی از ما را برای پهن کردن منحنی.”

برای کسانی که تحت تاثیر COVID-19 سازمان نیز در دسترس ساخته شده منابع اضافی از طریق خانواده Kroger از شرکت های دست کمک به صندوق به ارائه کمک های مالی به همکاران که در صورت مشکلات با توجه به COVID-19 از جمله عدم دسترسی به مهد کودک و برای کسانی در نظر گرفته شده بالاتر خطر است.

برای دانلود Kroger b-رول به اینجا مراجعه کنید.

در مورد Kroger Co.
در Kroger Co. (NYSE: KR) ما تازه برای همه™ و اختصاص داده شده به هدف ما: برای تغذیه روح انسان®. ما در خانواده ما از شرکت های نزدیک به نیم میلیون نفر از همکاران که در خدمت بیش از 11 میلیون نفر روزانه از طریق بدون درز تجربه خرید تحت انواع بنر نام. ما متعهد به ایجاد #ZeroHungerZeroWaste جوامع تا سال 2025. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ما ما بازدید اتاق خبر و روابط سرمایه گذار سایت.

منبع Kroger Co.

لینک های مرتبط

http://www.kroger.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de