Korem همچنان به تقویت حضور خود را در آمریکای شمالی با انتقال نرم افزار و داده ها راه حل های عملیات در کانادا از Syncsort

“ما در حال حاضر یک پایه مشتری قوی در کانادا و شهرت بسیار خوبی است. این کمک خواهد کرد به تقویت موضع ما در سراسر کانادا” گفت: Jean-Sébastien پسر رئیس جمهور از Korem. “به عنوان یک رهبر در geospatial صنعت بسیار مهم است که ما همچنان به ارائه بهترین انتخاب راه حل بالاترین سطح از پشتیبانی حرفه ای خدمات و محصول تجربه و تخصص به مشتریان ما. این اطلاعیه را فراهم می کند Korem با این فرصت را به ادامه به رشد ما رد پا و واقعا موقعیت خود به عنوان رهبر بازار در شمال امریکا.”

در اواخر سال گذشته Syncsort به دست آورد Pitney Bowes نرم افزار و داده های کسب و کار ترکیب دو بهترین در کلاس اوراق بهادار در محل هوش داده های غنی سازی مدیریت اطلاعات مشتریان و راه حل تعامل با داده های قدرتمند یکپارچه سازی و بهینه سازی نرم افزار.

“ما با ترکیبی جدید سازمان ما یک فرصت منحصر به فرد برای ارزیابی مجدد چگونه ما می توانیم بهترین بهینه سازی عملیات کسب و کار و اطمینان از بالاترین سطح حمایت برای همه مشتریان ما” گفت: Shannon McWilliamsمعاون ارشد رئیس جمهور از جهانی کانال در Syncsort. “برای بیش از 20 سال Korem شده است یکی از شرکای قابل اعتماد است و ما با اعتماد به نفس خود را از تجربه و تخصص در geospatial و راه حل های اثبات شده محلی قابلیت ارائه خواهد شد افزایش ارزش برای مشتریان ما در کانادا.”

در مورد SYNCSORT
در Syncsort ما سازماندهی داده ها در همه جا برای حفظ جهان مشغول به کار است. با بسته شدن Pitney Bowes نرم افزار و داده های کسب و کار, کسب در دسامبر 2019ما در حال حاضر ارائه داده قدرتمند یکپارچه سازی و بهینه سازی نرم افزار در کنار بهترین در کلاس محل هوش داده های غنی سازی مدیریت اطلاعات مشتریان و تعامل راه حل. با هم, ما شکل داده نرم افزار مدیریت نیروگاه در خدمت بیش از 12000 شرکت های پیشرو از جمله 90 درصد از فورچون 100. اطلاعات بیشتر در www.syncsort.com.

در مورد KOREM
Korem پیشرو نمایندگی از geospatial data و نرم افزار در شمال امریکا است. ما ترکیب دانش زیادی از geospatial technologies با منحصر به فرد از موقعیت استراتژیک هوش مشاوره. ما را قادر می سازد مشتریان به تصمیم گیری آگاهانه تر صرفه جویی در زمان و کاهش هزینه ها و مدیریت ریسک های مرتبط با فرآیند خرید و یکپارچه سازی geospatial data و نرم افزار. Korem بزرگترین قدرت نهفته در بی طرفی از کارشناسان آن و این عنصر مشخص اجازه داده است این شرکت برای به دست آوردن اعتماد از سازمان های بزرگ که پس از انتخاب Korem برای ادغام و توسعه خود را geospatial پروژه ها. اطلاعات بیشتر در www.korem.com.

منبع Korem inc.

لینک های مرتبط

www.syncsort.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im