زمانی که کوبه برایانت گل 60 امتیاز در آخرین بازی NBA در سال 2016 Kristian Beflic وجود داشتن تمام راه آمده از آلمان به تماشای. زمانی که برایانت نیوجرسی بازنشسته شد در مرکز استیپلز قبل از بازی سال بعد Beflic وجود دارد دوباره.

آلمانی وابسته و رستوران یکی از حدود 70 ، 000 نفر که برنده قرعه کشی برای خرید یک بلیط برای برایانت یادبود دوشنبه در مرکز استیپلز. اما این توقف او را از آینده. او شروع به پریدن کرد بر روی یک هواپیما به هر حال و به L. A. فقط در زمان به طور ایستاده در خارج از مرکز استیپلز به پرداخت جهات به 20000 نفر با بلیط ظ داخل.

“ما گرفتن آن در تلویزیون جایی بعد اما فقط به اینجا در حال حاضر و احساس انرژی, ما تا به حال به اینجا” گفت: Beflic لباس از سر تا پا در لیکرز دنده که شامل نیوجرسی با برایانت در اوایل حرفه ای شماره 8.

برایانت بود به مراتب بیشتر از فقط یک بازیکن بسکتبال به او و ده ها هزار نفر دیگر در داخل و خارج از میدان جنگ. او کسی بود بسیاری از مردم که تا به حال به دنبال کار خود را برای مدت طولانی احساس بود و خانواده و در نقش یک مدل آنها می خواستند به تقلید.

بنابراین وقتی که آمد آن زمان به پرداخت جهات به لیکرز افسانه جان باخته در سقوط یک هلیکوپتر با 13 سال و هفت نفر دیگر در ماه گذشته همه آنها وجود داشته باشد.

“او مانند من مربی از انواع” گفت: Beflic اشاره کرد که به عنوان یک 12 ساله بسکتبال دیوانه بچه در 1990s او می خواست به بازی مانند برایانت. بعد به عنوان یک تاجر او را در آغوش برایانت کار اخلاق و اعتقاد خود را که برای موفقیت شما تا به حال به نگه داشتن فشار و کار سخت تر برای دریافت بهتر در هر چیزی.

داخل عرصه اشک ریختن بودند کریستوفر Samala, 44 و 47 ساله برادر جاسپر که نمی یاد تا روز یکشنبه آنها در میان خوش شانس 20,000 بود که برنده این حق را برای خرید بلیط.

“من فکر کردم من انجام شد گریه. اما من دوباره گریه,” کریستوفر Samala گفت: پس از این سرویس است. “آن را مانند یک خانواده است.”

الکس Campuzano که از لنکستر کالیفرنیا با همسرش, مرسدس بنز, teared به عنوان او در مورد برایانت تعهد به همسر و چهار دختر.

“کوبه الهام بخش من برای بهتر, پدر, به یک فرد بهتر” Campuzano گفت.

خارج دوستانه جمعیت تعدادشان چند صد نفر جمع شده بودند در اتوبوس متوقف می شود, در پارکینگ, در گوشه و کنار خیابان و در مقابل یک هتل در سراسر از مرکز استیپلز.

هلیکوپتر و یک گودیر نوعی بالون هوایی کوچک ماند سربار مردم به عنوان جریان یادبود در تلفن های خود را در حالی که جمعیت جمع شده بودند بی سر و صدا در اطراف آنها. از زمان به زمان به عنوان یک اتوبوس گذشت با نام برایانت, دخترش, Gianna و هفت دیگر قربانیان سقوط اچ در ویندوز یک تشویق از “کوبه کوبه کوبه” بالا رفت.

تایرون جونز یک هنرمند هیپ هاپ که انجام تحت نام Kuzzo پرواز به ارمغان آورد یک دسته گل از گل. او آمده بود به یادبود موقت که فنر در اطراف مرکز استیپلز در ماه گذشته پس از برایانت مرگ اما مجبور به ترک زمانی که او را شکست گریه.

“امروز آن را احساس می کند بسیار سبک بسیار شادتر” او گفت:, ایستاده در سراسر خیابان از مرکز استیپلز و احساس است که پس از یک ماه از غم و اندوه او در نهایت بسته شدن.

قبل از این مراسم مقامات تا به حال دیواره این منطقه در مجاورت میدان جنگ خاموش کردن آن کافه ها و رستوران ها. یکی استقرار حیاط خانه شروع به اجازه دادن به مردم از طریق آن طرف ورودی میدوی از طریق خدمات و زمانی که آن را به 200 و یا بیشتر به سرعت رفتند به سمت نوار به سازمان دیده بان در تلویزیون به عنوان همکار بسکتبال مایکل جردن افسانه و شکیل اونیل تحویل قلبی مداحی.

مردم خندید به عنوان جفت ارز گفت: داستان های خنده دار به محو دور اشک زمانی که آنها ایستاده بود و به تشویق در پایان.

در میان آنها بودند خوآن سانچز, گابریل رامیرز و حداکثر Rascon که در سمت چپ خود استاکتون خانه در شمال کالیفرنیا در 2 صبح برای دریافت وجود دارد. Rascon به یاد می آورد, درخواست خود, رئیس, سانچز, اگر او می توانست این روز را به رفتن. سانچز گفت: مطمئن شوید که او بیش از حد, بنابراین سه راس جنوبی با هم.

آنها تا به حال هیچ انتخاب آنها گفت: رامیرز شاید جمع آن تا بهترین: “زمانی که کوبه سمت چپ یک تکه از من در سمت چپ بیش از حد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im