Klobuchar, Steyer نمی تواند نام رئیس جمهوری مکزیک در مصاحبه

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، ctq در مصاحبه با Telemundo نمی تواند نام و نام خانوادگی رئیس جمهور مکزیک.

مصاحبه صورت گرفت پیش از این روز شنبه, نوادا, قفقاز است که قابل اسپانیایی جمعیت با توجه به تپه.

پس از دادن پاسخ مبهم وقتی پرسید که چه او می داند که در مورد مکزیک جمهور Klobuchar است مصاحبه خواسته اگر او می تواند به نام او که Klobuchar پاسخ داد که او نمی تواند.

آندرس مانوئل لوپز Obrado شده است رئیس جمهور مکزیک از ماه دسامبر سال 2018 است.

دیگر نامزد میلیاردر تن Steyer نیز قادر به شناسایی مکزیک جمهور در پاسخ “من را فراموش کرده” وقتی پرسیده شد که اگر او می داند نام خود را.

سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg دیگر دموکرات نامزد ریاست جمهوری با موفقیت به نام رئیس جمهوری مکزیک و شگفت زده شد وقتی گفت که دیگر نمی تواند گفت: “رئیس جمهور لوپز Obrador یکی از مهم ترین رهبران در نیمکره.”

Buttigieg روز یکشنبه با انتقاد Klobuchar برای او فقدان دانش و گفتن یک تجمع در لاس وگاس “است که وجود دارد بیشتر به آماده بودن از چند سال شما صرف در واشنگتن” سی ان ان گزارش شده است.

“نگاه من این سوال بسیاری از شما می دانید چه باعث می شود شما فکر می کنم شما می توانید برای رئيس جمهور اجرا زمانی که شما صرف نیست سال ها و سال ها در واشنگتن؟’ و من همیشه می گویم که این نوع از نقطه” Buttigieg گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر