Klarna بانک: شکستن جهش روز سنت: دیدن Kirstin پیشنهاد به او مات و مبهوت دوست پسر در دوربین مخفی

استکهلم, Feb. 28 سال 2020 /PRNewswire/ — پس از نزدیک به 20 سال با هم Kirstin فکر کردم آن زمان به پاپ سوال. در یک رستوران رمانتیک با دوربین اضافی و هنرمند اجرای او روی زانوی او و از او خواست unsuspecting پسر, Mads به ازدواج با او.

– “ما با هم برای حدود نیمی از زندگی ما است. من فکر می کنم Mads می خواهم به پیشنهاد من اما از آنجا که او انجام نشده آن را در حال حاضر من نمی توانم صبر کنید دیگر هیچ. من تا به حال به این موضوع به خود من دست به دست” می گوید: Kirstin Hermansen.

هشت درصد درگیر در معاشقه در سالگرد

با توجه به گره تنها 5 درصد از طرح های ساخته شده توسط زنان است. هنوز هم آنلاین جستجو برای “زن پیشنهاد برای مردان ایده” افزایش 336 درصدی از سال 2017 تا 2018 با توجه به داده ها از Pinterest.

به طور سنتی, جهش, روز, فوریه 29, شده است یک روز در هر چهار سال که در آن زنان هستند “مجاز” به پیشنهاد مردان با توجه به سنت. و پس از شکستن قدیمی و منسوخ شده سنت است که عمیقا ریشه در Klarna را ارزش شرکت پیشرو سوئدی خرید ارائه دهنده با هم کار کرده با Kirstin به مجموعه صحنه را برای یک پیشنهاد قبل از جهش واقعی در روز در فوریه 19.

– “زمانی که من یاد گرفتم که Klarna بود به دنبال یک زن که می خواست برای شکستن جهش روز سنت و پیشنهاد من فورا امضا کردند. در حالی که برای در حال حاضر من شده است با توجه به پیشنهاد و بازی با این ایده در ذهن من و وقتی دیدم Klarna داستان post on Instagram آن ضربه من نیاز به در واقع آن را انجام دهد. من استفاده شود و گفت: داستان من و خیلی خوشحال بود که من انتخاب شد به بخشی از این. این چیزی است که من واقعا می خواستم برای انجام” می گوید: Kirstin.

دیدن تصویری از این پیشنهاد در اینجا: https://www.youtube.com/watch?v=y8ifqpHNaNM

دوربین اضافی و سفارشی آهنگ

تمام شب راه اندازی شد و با شگفتی و دوربین های مخفی را به تصرف Kirstin Hermanssons بزرگ پیشنهاد به مرد Mads Gudim Burheim. این همه اتفاق در یک رستوران در اسلوو شامل ده ها تن از اضافی در صحنه از جمله هنرمند آنا Jægerکه انجام شده یک آهنگ سفارشی برای زن و شوهر و پیشنهاد. به عنوان Kirstin پایین می رود زانو به برگزاری حلقه و پیشنهاد, Mads کاملا مسخ شده.

 – “صادقانه میگویم. این چیزی است که من هرگز انتظار می رود. من هرگز شگفت زده کرد. من کاملا غافلگیر”, می گوید: Mads در مورد رمانتیک روشن کنید شام خود را در زمان.

– “با توجه به بررسی های ما تقریبا یک پنجم نروژی بر این باورند که زنان باید یا پیشنهاد نیست و در همه, یا, که, آن است که تنها مناسب در جهش بعد هر چهار سال یک بار. ما بصورتی پایدار و محکم بر این باورند که یک امید منسوخ شده نمایش است که درست مانند Kirstin هر کسی باید قادر به ارائه به هر کس که آنها می خواهند هر زمان که آنها می خواهند”, می گوید توماس Elvestadمدیر بازاریابی Klarna نروژ است.

نه نفر از هر ده پیشنهاد دریافت یک بله, اما نه همه طرح های عاشقانه

به کسانی که در حال برنامه ریزی برای پیشنهاد Klarna را بررسی نشان می دهد که شانس خود را از گرفتن پاسخ مثبت است که در واقع واقعا بالا اگر شما جرات به پرتاب خود را به آن. به عنوان بسیاری از نه نفر از ده نفر که سوال بپرسید که “بله” آنها امیدوار هستند. اگر چه وقتی که می آید به عاشقانه عملکرد وجود دارد اتاق را برای بهبود. تنها 44 درصد است که پیشنهاد شده است به فکر پیشنهاد خود بود و عاشقانه.

در مورد Klarna

ما را خرید smoooth. با Klarna مصرف کنندگان می توانید خرید در حال حاضر و بعد از پرداخت به طوری که آنها می توانید آنچه را که آنها امروز را دوست دارم. Klarna ارائه به مصرف کنندگان و خرده فروشان شامل پرداخت های اجتماعی, خرید و امور مالی شخصی. بیش از 200 ، 000 تجار از جمله H&M, Adidas, IKEA, Expedia, گروه, سامسونگ, ASOS, Peloton, Abercrombie & Fitch, نایک و AliExpress فعال اند Klarna نوآورانه تجربه خرید آنلاین و در فروشگاه. Klarna است بسیار با ارزش fintech در اروپا با یک ارزیابی $5.5 میلیارد دلار و یکی از بزرگترین شرکت های خصوصی در fintechs در سطح جهان است. Klarna تاسیس شد در سال 2005 به بیش از 2700 نفر از کارکنان و فعال در 17 کشور جهان است. برای اطلاعات بیشتر klarna.com.

برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
توماس Elvestad
مدیر بازاریابی Klarna نروژ
[email protected] یا [email protected]
+47-932-51-163

این اطلاعات برای شما به ارمغان آورد Cision http://news.cision.com

https://news.cision.com/klarna-bank-ab–publ-/r/breaking-the-leap-day-tradition–see-kirstin-propose-to-her-flabbergasted-boyfriend-on-hidden-camera,c3048567

فایل های زیر برای دانلود در دسترس هستند:

منبع Klarna بانک AB (publ)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>