KKK رالی طرح دیتون مقامات ‘عصبانی’ و ‘بسیار عصبی’

یک Ku Klux Klan که صحنه رالی در اوهایو در سال گذشته — racking تا یک لایحه امنیت برای محافظت از نه شرکت کنندگان — گزارش شده است که برنامه ریزی یک تکرار در ماه سپتامبر است که مقامات نگران آن نزدیکی به روز انتخابات.

محترم مقدس Knights of Indiana ارسال شده اند یک مجوز نرم افزار به نگه داشتن زبان عمومی و رویداد در دیتون در سپتامبر. 5. آنها آخرین صحنه یک روز یادبود اعتراض در دیتون آخرین مارس 25.

“مونتگومری دریافت کرده است یک نرم افزار از همان گروه که آمد به دادگاه مربع در سال گذشته است. در این زمان نرم افزار تایید شده است,” مونتگومری مدیر مایکل میشل گفت: ایستگاه تلویزیون WHIO.

این نرم افزار می گوید که حدود 10 تا 20 محترم مقدس Knights of Indiana اعضای در حال برنامه ریزی برای نشان می دهد.

دیتون شهردار نان Whaley امیدوار است که اجازه رد خواهد شد.

“من می دانم که بسیاری از مردم عصبانی هستند و ترس در مورد این خبر که یک نفرت گروه در حال برنامه ریزی برای بازگشت به دیتون. من عصبانی بیش از حد” Whaley گفت: در بیانیه ای دیتون دیلی نیوز گزارش داد.

“من می خواهم مردم بدانند که این شهرستان در حال انجام است همه چیز را در قدرت ما برای جلوگیری از جامعه ما از طریق این دوباره. برای شروع این شهرستان کمیسیون معرفی خواهد شد, ضد, ماسک فرمان خواهد شد که در تقویم در تاریخ 11 مارس.”

ضد ماسک قانون شبیه به گرجستان قانون تحت فشار قرار دادند از طریق در سال 1951 برای مبارزه با KKK کرده است.

صحبت به WOSU, Whaley اضافه شده این واقعیت ممکن است به جای دو ماه پیش از سال 2020 روز انتخابات نیز خود را “بسیار عصبی است.”

“این هیچ ربطی به با دیتون و همه چیز را با ملی, مسابقه,” او گفت:. “که باعث می شود من بسیار نگران این است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de