Kisling, Nestico & Redick باعث می شود امواج محلی برای غیر سود

“انجماد در دماهای هیچ بازی برای تیم ما و جامعه” گفت: جان ریگان, KNR شریک مدیریت. “هر سال ما بیرون آمده و به حمایت از این کار بزرگ سازمان ها انجام می دهند در جامعه ما و انفجار آن را انجام می دهند.”

شرکت در خرس قطبی پرش بخشی از KNR سال-مبارزه طولانی KNR در مورد مراقبت از شما است که با تمرکز بر کمک به کسانی که در جوامع KNR کند و فراتر از آن.

“ما هیجان زده به دریافت پشتیبانی از KNR این سال از طریق خرس قطبی پرش” گفت: پاملا Kiltauرئیس دوار اردوگاه هیئت مدیره. “این رویداد را فراهم می کند پشتیبانی برای ما campership صندوق اجازه می دهد کودکان و بزرگسالان معلول که ممکن است دارای منابع مالی برای حضور در کمپ به انجام این کار. سال گذشته دوار اردوگاه ارائه شده بیش از $170,000 مستقیم کمک های مالی.”

خرس قطبی پرش شروع با 70 نفر از پریدن به دریاچه در سال 2004 و همچنان به رشد هر سال است. آن را ایجاد portsmouth خرس قطبی اعضای باشگاه کلی و هدر Pariso و جف و دبی Fulkman به عنوان یک فعالیت سرگرم کننده برای جمع آوری پول برای امور خیریه.

این portsmouth باشگاه خرس قطبی تنظیم یک هدف به منظور بالا بردن $150,000 روتاری اردوگاه و Ronald McDonald House of Akron.

“همیشه فوق العاده برای دیدن همه می آیند و حمایت از خرس قطبی پرش با وجود این درجه حرارت بسیار سرد در هر سال گفت:” کریگ Wilson, موقت, مدیر اجرایی, Ronald McDonald House of Akron. “ما خدا را شکر برای همه حمایت از این رویداد را فراهم می کند برای خانواده ها در کنار ما هستند.”

KNR شده است افتخار حمایت از portsmouth خرس قطبی پرش طول سال افزایش تقریبا $169,129 به حمایت از سازمان های محلی.

غوطه گرفت شنبه, فوریه. 29 از ظهر تا 5 بعد از ظهر در 5031 منچستر جاده در اکران.

برای کسب اطلاعات بیشتر به Kisling, Nestico & Redick وب سایت و یا تماس با شماره) 1-800-HURT-در حال حاضر است.

در مورد Kisling, Nestico & Redick: Kisling, Nestico & Redick فراهم می کند پیچیده قانون صدمه نمایندگی به مشتریان در سراسر اوهایو. این شرکت به دست آورده شهرت به عنوان یکی از دولت منجر به صدمه شخصی شرکت با توجه به ترکیبی از خدمات شخصی در داخل دانش صنعت بیمه و گسترده حقوقی تجربه. تاسیس در سال 2005 این شرکت دارای 11 مکان 35+ وکیل و 100+ کارکنان پشتیبانی اختصاص داده شده به دنبال عدالت برای قربانیان مصدوم در حوادث است.

منبع Kisling, Nestico & Redick

لینک های مرتبط

https://www.knrlegal.com/

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im