کرک عموزاده میدارد نام خود را برای جان توپ وحش قرمز پاندا توله

GRAND RAPIDS, Mich., جولای 27, 2020 /PRNewswire/ — کرک عموزادهوایکینگها مینه سوتا و سابق دانشگاه کارفرماییاست کمک به جان توپ وحش انتخاب نام برای نوزاد قرمز پاندا توله. جان توپ وحش خواست کرک عموزاده برای کمک به آنها را شروع مسابقه به نام سه شایان ستایش بچه پاندا قرمز توله. در یک پیام ویدیویی ارسال شده توسط باغ وحش در وب سایت خود عموزاده خود را نشان می دهد نام انتخاب “Sparty”.


ادامه مطلب

در این ویدئو همچنین اعلام کرد که چگونه جامعه می تواند انتخاب خود را از طریق رای گیری آنلاین. سه زن قرمز پاندا توله سه ممکن است نام هر کس و به هر بچه یک – Zoë گل رز و سرگرمی, توله B – مریم گلی, ادم بازیگوش و خطرناک و یاقوت توله C – زنجبیل بید و Sparty. هر کس و هر کسی می تواند از بازیگران نام خود را رای گیری آنلاین در www.jbzoo.org/redpandacubsnamingcontest برای عنوان کمی تا $1 اهدا به باغ وحش.

برای هر دلار اهدا یک رای خواهد بود و ثبت نام با بیشترین کمک های مالی برای هر توله تبدیل خواهد شد و نام خود را. مردم بازیگران می تواند به عنوان بسیاری از $1 رای به عنوان آنها می خواهند برای مورد علاقه خود را(بازدید کنندگان)! درآمد حاصل از این مسابقه نامگذاری پشتیبانی خواهد شد مراقبت و حفاظت از پانداهای قرمز در جان توپ وحش و از طریق Red Panda Network در حمایت از خود و حفاظت کار در حال انجام برای نجات پانداهای قرمز از انقراض در طبیعت.

نام برای رای انتخاب شد باغ وحش مراقبت از حیوانات کارکنان و حامیان آنها که ساخته شده پاندا قرمز زیستگاه ممکن است.

تولد این سه زن به همراه پدر و مادر خود را وایات و سبز چمنی است فوق العاده هیجان انگیز و بسیار مهم برای جان توپ وحش و قرمز پاندا در سراسر جهان است. از دست دادن زیستگاه بالا تهدیدی برای بقای کمتر از 2500 بالغ پانداهای قرمز در سمت چپ وحشی. در حال حاضر بیش از همیشه باغ وحش پانداهای قرمز در خدمت به عنوان یک یادآوری بزرگ همین دلیل بسیار مهم است برای حمایت و به طور فعال درگیر در حفاظت از حیات وحش و محیط زیست طبیعی ما.

پس از تولد خود را در اواخر ماه ژوئن جان توپ وحش قرمز پاندا توله اند مورد علاقه توسط هزاران نفر از مردم آنلاین و باغ وحش هیجان زده تا اعلام کند که جامعه را فرصتی برای کمک به نام توله.

رای گیری پنجره باز خواهد شد از تاریخ 27 ژوئیه-اوت 30و نام برنده اعلام خواهد شد در سپتامبر 4. برای $1هر رای برای مورد علاقه نام کمک خواهد کرد که ایجاد یک تاثیر در مراقبت و حفاظت از پانداهای قرمز. رای شما بازدید www.jbzoo.org/redpandacubsnamingcontest.

جان توپ وحش امیدوار توله را نخستین نمایش عمومی خود را در ماه اوت اما اشاره کرد که چگونه Wasabi را تعیین خواهد کرد که او و توله آماده برای اولین با هم. در این میان جامعه می تواند به دنبال توله پیشرفت از طریق باغ وحش کانال های رسانه های اجتماعی در Facebook, Instagram, Twitter و YouTube.

رسانه های تماس:
Darci دیوید
تلفن: 231-519-9321
ایمیل: [email protected]

فایل های مربوط به

JBZoo_RedPandaCubs01.jpg

JBZoo_RedPandaCubs02.jpg

تصاویر مرتبط

john-ball-zoo-red-panda-cubs.jpg
جان توپ وحش توله پاندا قرمز
تصویر حسن نیت ارائه میدهد: John توپ وحش

مربوط تصویری

منبع John توپ وحش

لینک های مرتبط

http://www.jbzoo.org

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید