NEW ORLEANS, مارس 16 سال 2020 /PRNewswire/ — Kinemagic سازندگان از استراتوس, نرم افزار فراهم می کند که علیرضا و VR تجربه های سنگین صنعتی شرکت یک راه حل برای مردم کار از راه دور با توجه به کروناویروس اختلالات. Kinemagic است باز اختصاصی خود نرم افزار استراتوس به عنوان یک همکاری چند کاربر ابزار است که اجازه می دهد تا همکاران به دیدار عملا در داخل خود را دیجیتال ،

با شرکت در ایالات متحده و در سراسر جهان درخواست کارکنان برای کار از خانه در شخص کار تیمی است و دیگر امکان پذیر است. وارد استراتوس. در اصل طراحی شده برای ایجاد دیجیتال دوقلو های سنگین صنعتی امکانات استراتوس است که repurposed در این دوره از اجتماعی فاصله و قرنطينه به عنوان یک جلسه مجازی ابزار برای همکاری در داخل یک دوقلو های دیجیتال—و Kinemagic است و آن را رایگان برای هر شرکت است.

“در Kinemagic همه اعضای تیم ما در حال حاضر در حال کار از خانه گفت:” برایان Lozes, Kinemagic مدیر عامل و موسس. “ما باید مزیت استفاده از ابزار خود ما را به ادامه کار در دیجیتال ما دوقلوها بدون وقفه. با کروناویروس اختلالات, افزایش روزانه, ما می خواهیم به استراتوس به طور گسترده ای در دسترس برای کمک به شرکت های دیگر همچنان رو به جلو به راحتی به عنوان ما.”

این استراتوس چند کاربر از ویژگی های اجازه می دهد تا گروه های مختلف از دو تا 50 users دیدار به طور همزمان. آیا این شرکت یک کسب و کار کوچک و یا یک شرکت و ارزش یکسان است و هزینه یکسان است—صفر دلار است.

برای شرکت های با استفاده از Navisworks فایل های مانند نفت و گاز; پتروشیمی; تولید مواد شیمیایی; آب و فاضلاب و زهکشی امکانات; یا ساخت تیم عملا می توانید ملاقات در داخل یک دوقلو های دیجیتال از مرکز خود را.

در این ویژه استراتوس رایگان-دوره آزمایشی Kinemagic نیز ساخت این امکان را برای شرکت های که اصلا در حال حاضر استفاده از Navisworks به تجربه همان جلسه مجازی مزایای. هر صنعت, آیا, پزشکی, حمل و نقل هوایی, تکنولوژی, حمل و نقل و یا دیگران می تواند استفاده از Kinemagic اساسی محیط زیست است که باعث می شود آن را آسان برای همکاران برای دیدار و انجام کسب و کار تقریبا.

برای شرکت کاربران باید دو مورد:

1. یک Oculus Rift یا HTC Vive یا Vive Pro هدست و

2. یک کامپیوتر با زیر ظرفیت:

· CPU: Intel i5-4590 یا بیشتر

· RAM: 32 GB یا بیشتر

· ذخیره سازی: 128GB SSD موجود یا NVME; 128 GB Available Space

· گرافیک: Nvidia GTX 1070 یا بیشتر

· Navisworks Simulate 2018 یا جدیدتر (بسته به نوع صنعت)

این جلسه رایگان ابزار در دسترس است بلافاصله از طریق Kinemagic سایت (www.kinemagic.com).

برای کاربران بدون نیاز به یک کامپیوتر است که با بالا مشخصات Kinemagic دارای تعداد محدودی از براش وام بگیرم لپ تاپ های موجود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده. لطفا تماس بگیرید

1-833-XR-سحر و جادو (1-833/976-2442) به پرس و جو.

در مورد Kinemagic:

Kinemagic تاسیس در سال 2017, ایجاد تکاملی برنامه های نرم افزاری برای علیرضا و VR تجربه های سنگین شرکت های صنعتی و EPCs مشتریان با استفاده از ابزار ما به سرعت خود را درک CAD طرح با استفاده از آر و VR سیستم عامل های فن آوری. ارائه چند کاربر مشترک بررسی طراحی در ما دیجیتال, دوقلو, Kinemagic فراهم می کند زمین شکستن بینش به پروژه های خود را. ما همچنین ارائه آموزش های ماژول و امکانات تجارب همه ایجاد شده در پاسخ به جاری به تقاضای مشتری. با استفاده از خودکار ما خدمات Kinemagic مشتریان به شدت در حال کاهش زمان در ایجاد VR تجربه کاهش هزینه ها در راه حل های سفارشی و از بین بردن گران قیمت و یا خطرناک نقص طراحی قبل از ساخت و ساز آغاز می شود. برای اطلاعات بیشتر با ما در Kinemagic.com و یا با ما تماس بگیرید در 1-833/XRMAGIC (1-833/976-2442). مطمئن باشید که به دنبال ما را در توییتر و LinkedIn Facebook.

# # #

فایل های مربوط به

استراتوس جلسات مجازی Coronavirus final.docx

منبع Kinemagic

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de