کیم جونگ سازمان ملل متحد, راز, رشد می کند و با گزارش از قطار پزشکی تیم

جهانی گمانه زنی در مورد کیم جونگ سازمان ملل متحد سلامت تشدید بیش از آخر هفته با سراسیمگی از وسوسه انگیزی — و تایید نشده — گزارش در مورد بازدید توسط یک تیم پزشکی و حرکات رهبر کره شمالی قطار زرهی.

چین فرستاده می شود یک تیم از جمله پزشکان و دیپلمات ارشد به توصیه آن همسایه و متحد دیرین گزارش رویترز روز شنبه با استناد به سه نفر آشنا با این موضوع. در ضمن یک قطار شبیه به یک مورد استفاده توسط کره شمالی حاکمان پارک شده بود هفته گذشته در نزدیکی ساحلی رهبری مرکب در ونسن با توجه به تجزیه و تحلیل تصاویر ماهواره ای منتشر شد یکشنبه توسط سایت 38 شمال.

آخرین تحولات ریختن کمی فوری نور حدود 36 سال حاکم که مقامات ایالات متحده گفت: آنها گفته شده بود در شرایط بحرانی پس از جراحی قلب و عروق. کیم — یک فرد سیگاری سنگین که به دست آورده به وزن قابل توجهی پس از گرفتن قدرت در سال 2011 — ظاهر نشده در رسانه های دولتی به مدت دو هفته و از دست رفته مارس 15 جشن تولد خود را در اواخر پدربزرگ بنیانگذار دولت کیم ایل سونگ برای اولین بار.

این قسمت تجدید دیرینه سوال در مورد ثبات رژیم ساخته شده بر روی آهن شدید اقتدار و کیش شخصیت کیم که هیچ جانشین شناخته شده. سلامت هراسان شده اند یک اتفاق معمول در طول سال و رهبر وضعیت پزشکی است که نزدیک نگهبانی موضوع در یکی از ترین در جهان مرموز متحده است.

هر رهبری تغییر در کره شمالی می تواند به افزایش خطر بی ثباتی در چین مرز و بالا بردن سوال در مورد کنترل این کشور در حال گسترش زرادخانه هسته ای. کیم نیز مرکزی به رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تا کنون ناموفق تلاش برای به دست آوردن او را به کاهش سلاح های خود را ذخیره.

رمز و راز فرستاده روزنامه نگاران و دیپلمات ها و عناصری کارشناسان کشاورزی تصاویر ماهواره ای, دولت, اخبار رسانه ها و تایید نشده رسانه های اجتماعی خوردها برای سرنخ در مورد کیم. هشتگ #kimjongundead بود در میان افراد روند در سطح جهان روز شنبه در توییتر. نام او خواهر کوچکتر کیم یو جونگ — یک جانشین بالقوه — نیز روند در ایالات متحده آمریکا

“اطلاعات در مورد جدی دولت از سلامت ما مارشال کیم جونگ سازمان ملل متحد است نادرست و مخرب” کره ای, انجمن دوستی سر Alejandro Cao de Benos گفت: در یک صدای جیر جیر شنبه. کائو که برجسته بود در 2015 مستند “تبلیغات بازی” نمی گویند که در آن او اطلاعات کاهش یافته است و نظر بیشتر در هنگام تماس با خبرگزاری بلومبرگ.

کیم به همین ترتیب ناپدید شد از رسانه های دولتی به مدت شش هفته در سال 2014 باعث حدس و گمان است که او تا به حال شده است در کنار نقرس یک آسیب مچ پا و یا حتی سرنگون در یک کودتا. او پس از آن نشان داد که راه رفتن با عصا در طول سفر به مسکونی جدید بلوک.

یک هیئت به رهبری یک عضو ارشد حزب کمونیست چین بین المللی رابط گروه-که مدیریت روابط با کره شمالی — ترک پکن روز پنجشنبه به رویترز گفت این بود بلافاصله قادر به تعیین آنچه در این سفر نشانه در مورد کیم سلامت. مقامات ایالات متحده آمریکا شورای امنیت ملی کاهش یافته است به نظر در روز شنبه.

گمانه زنی در مورد کیم بیماری به سرعت پس از Seoul-بر اساس اخبار سایت Daily NK, گزارش, مارس 20 که رهبر کره شمالی شد, دوره نقاهت بعد از عمل جراحی با استناد به یک فرد ناشناس در داخل کشور است. سی ان ان گزارش داد یک زمان کوتاه بعد که کیم در “خطر بزرگ است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن است پس گفت: او معتقد به گزارش سی ان ان بود “نادرست” گفت که او شنیده ام “آنها با استفاده از اسناد قدیمی.” مقامات کره جنوبی گفت: بارها و بارها در هفته گذشته که آنها معتقد بودند کیم بود انجام “فعالیت های عادی” در بخش روستایی کشور با کمک دستیاران نزدیک و است که آنها تشخیص داده هیچ غیر معمول حرکات توسط این رژیم است.

حضور کیم قطار در ونسن حدود 230 کیلومتر (143 مایل) در شرق پیونگ یانگ به طور بالقوه متناسب با کره جنوبی حساب. این منطقه دریافت کرده است علاقه شدید از کیم در سال های اخیر میزبانی گسترش رهبری مرکب زیادی توسعه گردشگری پروژه و سلاح های متعدد آزمون.

قطار که کیم در زمان خود موفق اجلاس با مغلوب ساختن پیشی جستن در هانوی وارد در نزدیکی ایستگاه راه آهن و یا قبل از مارس 21, 38 شمالی نوشت: با استناد به تصاویر ماهواره ای. قطار کشف شد دوباره در ایستگاه در آوریل 23, و به نظر می رسد قرار گیرند برای خروج.

کره شمالی به ساحل شرقی دیدم پشت سر هم از عملیات نظامی در مارس 14, از جمله موشک کروز آزمون و جت جنگنده مانور که در آن زمان به نظر می رسد به پایان رسیده و همزمان با کره جنوبی در انتخابات پارلمانی است. روز بعد, کیم غایب بود از حوادث مارک پدربزرگش تولد, شناخته شده به عنوان روز خورشید و کره شمالی ترین سیاسی قابل توجهی تعطیلات.

اگر چه رسانه های دولتی همچنان ادامه دارد و به انتشار پیام های رد و بدل شده بین کیم و شخصیت های برجسته مانند نامه ای به رئیس جمهور سوریه بشار اسد روز چهارشنبه گزارش شامل هیچ تصاویر تازه ساخته شده و هیچ اشاره ای از رویدادهای جدید با حضور رهبر. کیم بود و به همین ترتیب از دست رفته از وقایع روز شنبه به مناسبت سالگرد کره ای مردم انقلابی ارتش اگر چه او نیز حضور نداشتند حوادث سال گذشته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im