کیا موتورز ارائه 15,000 پزشکی استفاده از سپر چهره به گرجستان سازمان مدیریت اضطراری

“کیا موتورز تولید گرجستان پرسید که چگونه آنها می تواند کمک کند و سپس پا به ارائه زندگی صرفه جویی در تجهیزات برای قهرمانان در خط مقدم جبهه نبرد در برابر COVID-19” گفت: گرجستان, گروه توسعه اقتصادی کمیسر پت ویلسون. “ما با تشکر از کیا یک بار دیگر برای اینکه مانند یک شریک قوی در گرجستانساخته شده است.

چهره سپر در حال مونتاژ با پرداخت داوطلبان از KMMG که اجرا کرده است یک سری از اقدامات ایمنی برای محافظت از اعضای تیم از جمله: انجام حرارت اسکن ارائه ماسک صورت و دستکش و متناوب ایستگاه های کاری.

کیا خواهد بود و به تدریج با افزایش روبرو سپر و تولید و در نهایت رسیدن به یک ظرفیت 200000 واحد در هر ماه در حمایت از کمک های مالی این شرکت با برنامه ریزی در طول چند هفته آینده به امکانات پزشکی در جنوب کالیفرنیا و نیویورک. سپر صورت تولید آخرین فرمت از کیا را سرعت بخشیدن به برنامه خوب پس این شرکت تعهد به کمک در مجموع 1 میلیون دلار به غیر شرکای انتفاعی است که کمک به جوانان بی خانمان در سراسر کشور از جمله میثاق خانه امینی برای کودکان و نوجوانان و خانواده وعده. Kia اهدای کمک خواهد کرد که ارائه بسیار مورد نیاز سرپناه و مراقبت برای کمک به مبارزه با گسترش COVID-19. قبلا کیا اهدا N95 ماسک و دستکش به امکانات پزشکی در سراسر اورنج کانتی کالیفرنیاکه در آن نام تجاری ایالات متحده آمریکا ستاد مرکزی واقع شده است.

“کیا مفتخر است عضو گرجستان جامعه و استعداد اعضای تیم از کیا موتورز تولید گرجستان در حال دادن آن همه چیز را برای عرضه به شدت مورد نیاز تجهیزات حفاظتی به کسانی که در خط مقدم از این بیماری همه گیر” گفت: Sean Yoon, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت کیا موتورز آمریکای شمالی است. “کیا سپاسگزار برای هر دو GEMA نمایندگان و بهداشت کارگران در خط مقدم از این بحران به صورت مداوم خود را شهامت و شجاعت و امیدوارم که این کمک مالی به آنها کمک می کند در ادامه به آن چیز است.”

کیا ادامه خواهد داد به دنبال راه هایی برای بهترین استفاده از منابع و پشتیبانی از مشتریان با ارزش خود و جوامع در طول این زمان.

در مورد Kia Motors America

که مقر آن در ارواین کالیفرنیا, Kia Motors America شده است بالاترین رتبه در بازار انبوه با نام تجاری در اولیه با کیفیت برای پنج سال متوالی با توجه به J. D. Power1و شناخته شده است به عنوان یکی از 100 بهترین مارک های جهانی توسط Interbrand. کیا به عنوان “رسمی خودرو شریک” از NBA و ارائه می دهد طیف کاملی از خودروهای فروخته شده از طریق یک شبکه نزدیک به 800 نمایندگی مجاز و فروش در ایالات متحده از جمله خودروهای سواری و Suv ها با افتخار مونتاژ در وست پوینت, گرجستان.*

برای اطلاعات رسانه ها از جمله عکاسی بازدید www.kiamedia.com. برای دریافت سفارشی اطلاعیه ها ایمیل برای مطبوعات لحظه ای آنها منتشر شده اشتراک در www.kiamedia.com/us/en/newsalert.

*این تلورید Sorento و Optima (به استثنای هیبریدی و پلاگین هیبرید) در حال مونتاژ در ایالات متحده از آمریکا و سراسر جهان منابع بخش است.

1 کیا دریافت پایین ترین نرخ از رفع مشکلات گزارش شده در میان توده مارک های بازار در, J. D. Power 2015-19 آمریکا اولیه با کیفیت مطالعات جدید خودرو صاحبان تجارب خود را با وسیله نقلیه پس از 90 روز از مالکیت. بازدید jdpower.com/awards برای جزئیات بیشتر.

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1159828/Kia_Motors_Medical_Use_Face_Shields.jpg
لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/714298/Kia_Logo.jpg

منبع کیا موتورز امریکا

لینک های مرتبط

www.kia.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de