Kewaunee علمی شرکت شتاب رشد در خاور میانه و آفریقا بازار از طریق ایجاد یک نهاد محلی در عربستان سعودی

STATESVILLE, N. C., جولای 21, 2020 /PRNewswire/ — Kewaunee علمی Corporation (NASDAQ: KEQU) یک رهبر شناخته شده در طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی آزمایشگاه بهداشت و درمان و ویژگی های محصولات مبلمان پس از سال 1906 امروز اعلام کرد آن را دریافت تاییدیه های لازم برای ایجاد یک خدمات فنی سازمان در پادشاهی عربستان سعودی است. Kewaunee علمی سعودي Co., تاسیس در ریاضرا پشتیبانی Kewaunee ادامه تمرکز بر رشد در خاورمیانه و منطقه فعال خواهد شد Kewaunee دسترسی به این منطقه متنوع استعداد استخر برای حمایت از این تلاش است. این تیم را نیز پشتیبانی خواهد کرد Kewaunee فعالیت در شمال و کشورهای جنوب صحرای آفریقا.

“ما انتظار داریم از خاورمیانه و آفریقا به رشد بازارهای Kewaunee بیش از بلند مدت به سرمایه گذاری ادامه می شود ساخته شده در این مناطق برای نوسازی مربوطه خود اقتصاد. ما سرمایه گذاری در ایجاد روابط با مشتریان کلیدی در خاورمیانه در طول دهه گذشته و تحویل داده اند برخی از بزرگترین و پیچیده ترین پروژه های آزمایشگاه در منطقه” گفت: Thomas D. هال سومرئیس جمهور و رئیس اجرایی از Kewaunee علمی شرکت.

“پس از تحویل بسیاری از پروژه های معتبر در این میانهما گام منطقی بعدی بود که نزدیک به مشتریان خود به طوری که ما بهتر می تواند خدمت به آنها و آوردن آنها Kewaunee کامل طیف وسیعی از محصولات و خدمات. با تشکر از ما پیشرفته حضور در عربستان سعودیانتظار داریم به موفقیت بیشتری در ساختمان پایدار, تکرار روابط با مشتریان ما در منطقه است. این حضور منطقه ای نیز کمک خواهد کرد که تیم ما ارائه راه حل های مناسب تر برای بازار” گفت: B. Sathyamurthy, معاون رئیس جمهور بین المللی عملیات Kewaunee علمی شرکت سنگاپور و مدیر عامل – بین المللی عملیات.

در مورد Kewaunee علمی شرکت
تاسیس در سال 1906 Kewaunee علمی شرکت به رسمیت شناخته شده رهبر جهانی در طراحی و ساخت و نصب و راه اندازی آزمایشگاه بهداشت و درمان و ویژگی های محصولات مبلمان. محصولات این شرکت عبارتند از استیل و چوب و لمینیت موردی بخار هود سازگار با سیستم های مدولار قابلیت جابجایی ایستگاه های کاری مستقل نیمکت کابینت های ایمنی زیستی و رزین اپوکسی سطوح کار و غرق می شود.

این شرکت دفتر مرکزی شرکت در استیتسویل, کارولینای شمالی, ایالات متحده آمریکا. فروش مستقیم دفاتر در ایالات متحده, هند و سنگاپور. سه امکانات تولید در استیتسویل در خدمت بازارهای داخلی و بین المللی و یک مرکز تولید است در بنگلور هند خدمت محلی و بازارهای آسیایی. شرکت تابعه در سنگاپور و هند.

Kewaunee علمی وب سایت در www.kewaunee.com. Kewaunee گروه بین المللی وب سایت در www.kewaunee.in.

تماس با ما:
Thomas D. هال III
704-871-3290

منبع Kewaunee علمی شرکت

لینک های مرتبط

http://www.kewaunee.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net