گلن تیلور اکثر صاحب تیمبرولوز و صاحب Star Tribune Media Co., در حال شکایت سابق گرگ سر مربی و مدیر کل Kevin McHale در یک نزاع بر سر کنترل یک مینه سوتا شنوایی-دستگاه شرکت به نام فرستاده پزشکی.

در یک طرح دعوی در دادگاه واصل در شهرستان رمزی دادگاه منطقه در Jan. 29, McHale و یک گروه از سرمایه گذاران از جمله شرکت مدیر عامل سابق متهم تیلور “خود-خرید و فروش” زیر یک سری از معاملات کسب و کار است که به تیلور کنترل فرستاده. تیلور و زمان فرستاده پزشکی مدیر عامل برنت لوکاس که همچنین یک متهم در طرح دعوی در دادگاه, انکار اتهامات.

چلیپا از اتهام طرح است که تیلور صادر unpayable وام به ایران و مخفیانه به دست آورد کنترل بیش از یک اکثریت شرکت خصوصی برگزار شد با داشتن این مسئله سهام ترجیحی به او. تیلور به طور موثر به پرداخت 20 میلیون دلار برای به دست آوردن یک شرکت هنگامی که به ارزش بیش از 1 میلیارد دلار به طرح دعوی در دادگاه ادعا می کند.

تیلور و لوکاس روز دوشنبه گفت که طرح دعوی در دادگاه است که بدون شایستگی. “من آنها را از این اتهامات” تیلور گفت. “نماینده هیئت مدیره را دفاع از خود را با شور و نشاط و ما با اعتماد به نفس است که ما پیروز خواهد شد. فرستاده پزشکی باقی مانده است اختصاص داده شده به [این] بیمارانی که دستگاه های ما.”

سابق نماینده مدیر عامل پاتریک اسپيرمن است منجر شاکی در پرونده همراه با McHale سابق نماینده رئیس جمهور راشل Amann و هفت دیگر سرمایه گذاران.

McHale است هیبینگ بومی سابق دانشگاه مینه سوتا standout و Basketball Hall of Fame بازیکن با سلتیکز. پس از بازنشستگی در سال 1993 او در آغاز خود را پس از بازی حرفه ای با گرگ به عنوان یک تحلیلگر تلویزیون و دستیار ویژه خود در نهایت در خدمت بیش از یک دهه به عنوان سازمان معاون رئیس جمهور از بسکتبال عملیات. او همچنین تا به حال نانامی به بازی به عنوان گرگ سر مربی در 2004-2005 و دوباره در 2008-2009 قبل از خروج از سازمان در اواسط سال 2009.

“Kevin McHale که تشویق سرمایه گذاران دیگر برای قرار دادن پول خود را به نماینده, پزشکی, احساس نیاز به بخشی از این پرونده به دلیل تعداد زیادی از سهامداران کوچک که در حال صدمه” یک Jan. 30 انتشار اخبار در طرح دعوی در دادگاه گفت.

زمان نماینده مدیر عامل شرکت لوکاس گفت: در یک e-mail شنبه که شرکت “نا امید” با طرح دعوی در دادگاه اما پشت آن گذشته تصمیم گیری: “این شرکت به شدت مخالف با اتهامات در شکایت و معتقد است که ادعا می کند در حال meritless و در نهایت اخراج شود.”

تیلور و لوکاس در میان 11 متهمان به نام در طرح دعوی در دادگاه همراه با تیلور منکیتو مبتنی بر خصوصی تامین مالی شرکت GAT بودجه LLC و هشت دیگر نماینده مدیران که متهم به همکاری با تیلور به طور مخفیانه را بیش از این شرکت است.

فرستاده پزشکی یک شرکت تجهیزات پزشکی مستقر در وایت بیر لیک به فروش می رساند که جلسه ایمپلنت به نام نفس. مورد تایید سازمان غذا و داروی آمریکا در سال 2010 این دستگاه طراحی شده است برای رفع کم شنوایی در گوش میانی.

طرح دعوی در دادگاه می گوید که این دستگاه ایجاد “معجزه” با شنیدن مرمت برای افراد مشهور و به عنوان یک راه برای درمان افسران پلیس و جانبازان که شنوایی خود را از دست داده بود در حین انجام وظیفه. 2010 داستان در اخبار MedCity گفت: ایران یک تبلیغ افزایش پس از پرداخت رادیویی میزبان Rush Limbaugh 250.000 دلار در ماه برای ترویج این دستگاه است. که قرار گرفتن در معرض بود و پس از 10 میلیون دلار سرمایه گذاری از ادن پریری شنوایی-کمک ساز Starkey Laboratories, مقاله گفت.

طرح دعوی در دادگاه می گوید تیلور شروع به اعمال نامطلوب نفوذ این شرکت در ابتدای ماه مارس 2012 پس از دخترش Kendahl Prokop اخراج شد, از ایران به اتهام عدم نشان دادن به کار. تیلور پس از آن با توجه به طرح دعوی در دادگاه گفته کارگردانی ملل برای آتش نيزه دار Amann و کلیدی دیگر اعضای تیم و rehire دختر خود را و لوکاس.

با فروش حذف بشدت از طرح دعوی در دادگاه می گوید: تیلور ساخته شده یک سری از 4.5 درصد بهره وام های بین 2012 و تا سال 2018 در مجموع $36 میلیون. شرایط وام طرح دعوی در دادگاه گفت: می ترسم دیگر سرمایه گذاران بالقوه. تیلور همچنین گفته می شود ایران شماره 20 میلیون دلار در سهام ترجیحی که منتقل اکثریت کنترل شرکت را به او.

طرح دعوی در دادگاه می پرسد یک قاضی به منظور تیلور و دیگر متهمان به پرداخت خسارت از جمله “rescissory خسارت” بر اساس آنچه که سهام شده اند که ارزش آنها را قبل از تیلور اتهام دستکاری. در این مورد نمی گویند چقدر دیگر سرمایه گذاران را به شرکت و یا آنچه که خود سهام ارزش امروز دیگر از جمله حقوقی boilerplate بیانیه ای که خسارت شد “بیش از $50,000.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de