وحشی مربی بروس Boudreau نمی رله به بازیکنان خود مدیر کل لایحه Guerin پست-تجارت اعلام که دیگران ملحق خواهد شد Jason Zucker در این حرکت اگر تیم بسته در آن حذفی فشار.

Boudreau حتی نمی بخوانید Guerin نظرات تا حدود نیم ساعت قبل از جن رها سه شنبه شب.

اما مطمئن شوید که نگاه به عنوان اگر Guerin پیام رسیده رختکن به دلیل وحشی و پاسخ با یکی از ترین آن روشمند takedowns فصل بی عیب 4-0 shutout از وگاس شوالیه طلایی در مقابل 17,112 در اکسل انرژی مرکز که برداشته تیم چهار امتیاز از یک نقطه حذفی میان 7-3 اجرا شود.

“بچه ها معامله می شود زمانی که شما در حال برنده شدن [و] بچه ها معامله می شود زمانی که شما در حال از دست دادن” جناح ژاک Parise گفت. “من فکر نمی کنم آن را هر انگیزه بیشتری از او گفت که. من شرط می بندم شما نصف این تیم حتی نمی دانند. اما زمانی که یک تجارت مانند ساخته شده است که هر کس در توجه به عنوان آن است. پس از آن کمی چشم باز کن و ما پاسخ خوبی است.”

با وجود از دست دادن یک دیرین تیمی به پنگوئن در یک معامله است که بازگشت جناح الکس Galchenyuk دفاعی چشم انداز Calen ادیسون و انتخاب در دور اول وحشی نمی پوت. به جای این بازیکنان در زمان کار عملی رویکرد به عنوان Guerin امید آنها را — دقیقا همان نوع از تمرکز است که می تواند کمک به تیم حفظ نوردی به خصوص اگر زمان کاتالیزور در ادامه به ارائه.

کوین Fiala تمدید بهترین کشش هاکی پس از پیوستن وحشی در سال گذشته ارسال یک فصل-بالا سه نقطه تلاش پس از اتمام با یک هدف و دو کمک به آن را به پنج گل و پنج پاس گل در پنج بازی نقطه خط.

“من بسیار هیجان زده هنگامی که من جن زمانی که من بر روی یخ” او گفت:. “فقط سعی کنید برای انجام کاری در خارج وجود دارد برای کمک به تیم است.”

دروازه بان الکس Stalock ثبت سومین shutout فصل 26-صرفه جویی در نشان دادن و تیم های ویژه کامل بودند. وحشی کشته شدن چهار وگاس قدرت بازی می کند در حالی که قدرت آن بازی بود پویا — به ثمر رساندن یک فصل-بالا سه گل برای دومین بار در این فصل است.

“راه کوین بازی است که واقعا به نوعی کمک به آن را به مقدار زیادی” Boudreau گفت. “او مرتب کردن بر اساس از موتور سمت راست در حال حاضر.”

واحد کردم به ثمر رساند رژه آغاز شده 5 دقیقه, 30 ثانیه به دوره اول هنگامی که جوئل Eriksson Ek گرفتن یک نگاه نادر با مزیت پرتاب در یک مچ شات برای اولین بار خود را حرفه ای قدرت-بازی بازی هدف.

در دوم آن بازی قدرت جارد Spurgeon خاک سپرده شد Fiala دوباره بجای اول برگشتن در 12:44.

در دوره دوم Fiala جلو شل جن در 9:11 برای قرار دادن وحشی تا 3-0. او 14 اهداف خود را بیشتر از او تا به حال یک حرفه ای-بالا 23 در 2017-18. Parise به دست آورده کمک در بازی 400th حرفه ای خود را.

قبل از این دوره به پایان رسید, وحشی یش دیگر در 15:47 — این یکی قدرت-بازی بازی های نشانگر از Parise کردن یک تایمر. Parise شش قدرت-بازی بازی اهداف پس Jan. 14 سرب NHL.

همانطور که برای Fiala او گره خورده بالا حرفه ای با سه امتیاز پس از کمک در Parise هدف. پس از Feb. 4 او منجر NHL با 10 امتیاز و شش قدرت-بازی بازی امتیاز.

بیش از گذشته در 11 بازی وحشی را بازی قدرت انباشته عظیم 15 گل در 34 شانس — چشمگیر 44 درصد بهره وری.

شوالیه طلایی دروازه بان مالکوم Subban در زمان بیش از, در, سوم, ساخت پنج صرفه جویی در تسکین Marc-Andre فلوری. او پس از 16 متوقف می شود.

همانطور که برای Galchenyuk او با بازی 12:26 در وحشی اولین — یک فصل جدید برای او اما شب نیز احساس مانند یک نقطه عطف برای کل تیم است.

“این دشوار است زمانی که شما ببینید بچه ها ترک” جناح مارکوس فولینو گفت: “اما ما هنوز در آن و خلق و خوی است که هنوز هم در این اتاق به عنوان آن را باید. آن است که آنچه در آن است. این کسب و کار از این بازی است. اما ما هنوز واقعا خوب تیم هاکی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im