کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر: اوراق بهادار تقلب در کلاس اقدام علیه Enphase انرژی, Inc. – ENPH

ردنر, Pa., ژوئیه 25 سال 2020 /PRNewswire/ — قانون شرکت کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر هشدار سرمایه گذاران که یک تقلب اوراق بهادار اقدام کلاس طرح دعوی در دادگاه واصل شده است در برابر Enphase انرژی, Inc. (نزدک: ENPH) (“Enphase”) به نمایندگی از کسانی که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد Enphase سهام عادی بین 26 فوریه 2019 و 17 ژوئن 2020فراگیر (از “کلاس دوره”).

سرمایه گذاران که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد Enphase سهام عادی طی دوره کلاس ممکن است بعد از 17 اوت سال 2020به دنبال منصوب شود به عنوان یک سرب شاکی نماینده کلاس. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا به یاد بگیرند که چگونه برای شرکت در این دادخواهی لطفا کلیک کنید https://www.ktmc.com/enphase-energy-inc-class-action?utm_source=PR&utm_medium=link&utm_campaign=enphase.

با توجه به شکایت Enphase جهانی انرژی شرکت فناوری هوشمند ارائه می شود که آسان برای استفاده و راه حل های مدیریت انرژی خورشیدی ذخیره سازی و ارتباطات در یک هوشمند پلت فرم. Enphase ادعا میکند که آن را انقلابی در صنعت انرژی خورشیدی با آن microinverter فن آوری که آن را به تولید به طور کامل یکپارچه خورشیدی-plus-ذخیره سازی راه حل.

کلاس دوره آغاز و در فوریه 26, 2019, زمانی که Enphase با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در شکل 8-K با SEC که در آن اعلام کرد Enphase را در نتایج مالی سه ماهه چهارم و سال 2018 به پایان رسید. در آزادی مطبوعات Enphase اعلام کرد که برای سه ماهه چهارم سال 2018 آن را به حال درآمد حاصل از $92.3 میلیونافزایش 18% پی در پی و افزایش از 16% در سال بیش از سال. آزادی مطبوعات اظهار داشت که Enphase غیر GAAP حاشیه ناخالص بود 30.7 درصد کاهش 210 اساس امتیاز از 32.8 درصد در سه ماهه سوم. برای سال منتهی به 31 دسامبر 2018, Enphase گزارش درآمد حاصل از $316.159 میلیونبا حاشیه ناخالص از 29.9% از $286.166 میلیون و 19.6 درصد برای سال منتهی به 31 دسامبر 2017.

شکایت مدعی است که در 17 ژوئن 2020تحلیلگر Prescience نقطه مدیریت سرمایه (“Prescience نقطه”) گزارشی منتشر کرد که در آن نوشت که “[a]t حداقل $205.3 m از ENPH گزارش FY19 ما درآمد ساخته شده است و بخش قابل توجهی از آن بین المللی درآمد ساخته شده است به عنوان به خوبی.” این گزارش ادامه داد: “[m]ost, اگر نه همه از 2,080 Bps گسترش در ENPH ناخالص حاشیه پس از Q2’17 نیز ساخته” و به نام در Enphase را حسابدار شرکت Deloitte به “راه اندازی یک بررسی عمیق از EPNH حسابداری شیوه است.” Prescience نقطه بیشتر به نام “[r]egulatory و سازمان های اجرای قانون با حکم قدرت [به] راه اندازی یک تحقیق کامل از شرکت حسابداری خود را آشکار و تجارت خودی.”

پس از این اخبار Enphase در قیمت سهام کاهش یافت و در حدود 26 درصد در یک روز از آن 16 ژوئن 2020 نزدیک $52.76 هر سهم به 17 ژوئن 2020 نزدیک $39.04 هر سهم.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان نادرست و/یا گمراه کننده اظهارات و/یا موفق به افشای آن: (1) درآمد خود را هر دو ایالات متحده و بین المللی متورم شد; (2) Enphase مشغول نامناسب معوق درآمد به شیوه های حسابداری; (3) Enphase گزارش اساس نقطه گسترش در حاشیه ناخالص بیش از حد بود; و (4) به عنوان یک نتیجه از موارد فوق متهمان عمومی اظهارات مادی غلط و گمراه کننده در مربوط به همه زمان ها است.

Enphase سرمایه گذاران که مایل به بحث در مورد این تقلب اوراق بهادار دعوی در دادگاه اقدام کلاس و قانونی خود گزینه ها را تشویق به تماس با کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر (James Maro جونیور, Esq. یا آدرین زنگ, Esq.) در (844) 877-9500 (تلفن رایگان) و یا در [email protected].

Enphase سرمایه گذاران ممکن است بعد از 17 اوت سال 2020به دنبال منصوب شود به عنوان یک سرب شاکی نماینده کلاس از طریق کسلر توپاز ملتزر و بررسی و یا دیگر وکیل و یا ممکن است انتخاب کنید به هیچ چیز باقی می ماند و یک غایب عضو کلاس. سرب شاکی است یک نماینده حزب که عمل می کند به نمایندگی از همه اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. به منظور منصوب شود به عنوان یک سرب شاکی دادگاه باید تعیین کند که عضو کلاس را ادعا می کنند که نمونه ای از ادعاهای دیگر اعضای کلاس که عضو کلاس را به اندازه کافی نشان دهنده کلاس. توانایی خود را برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی نیست و متاثر از تصمیم گیری یا نه به عنوان یک سرب شاکی.

کسلر توپاز ملتزر و بررسی prosecutes کلاس اقدامات در دادگاه های فدرال و ایالتی در سراسر کشور مربوط به اوراق بهادار تقلب و نقض امانتی وظایف و دیگر موارد نقض قوانین ایالتی و فدرال. کسلر توپاز ملتزر و بررسی یک نیروی محرکه حاکمیت شرکتی اصلاحات و بهبود میلیاردها دلار از طرف نهادی و سرمایه گذاران فردی از ایالات متحده و سراسر جهان است. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران و مصرف کنندگان و خبرچین (خصوصی شهروندان که گزارش شیوه های جعلی علیه دولت و به اشتراک گذاری در بهبود دولت دلار). شکایت در این عمل نیست ظ توسط کسلر توپاز ملتزر و بررسی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسلر توپاز ملتزر و بررسی مراجعه کنید www.ktmc.com.

تماس با ما:

کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر
جیمز Maro جونیور, Esq.
آدرین زنگ, Esq.
280 پادشاه پروس از جاده
ردنر, PA 19087
(844) 877-9500 (تلفن رایگان)
(610) 667-7706
[email protected]

منبع کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر

لینک های مرتبط

https://www.ktmc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmabuy stripe account1xbetDpf Arıza Çözümü