ردنر, Pa., Feb. 20, 2020 /PRNewswire/ — قانون شرکت کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر اعلام کرد که این شرکت در زمینه تقلب اوراق بهادار اقدام کلاس طرح دعوی در دادگاه در برابر HP Inc. (NYSE: HPQ) (“HP”) به نمایندگی از سرمایه گذاران که خریداری شده و یا به دست آورد HP سهام عادی بین فوریه 23, 2017 و 3 اکتبر 2019فراگیر (از “کلاس دوره”). این اقدام مزبور الکتریکی کارگران صندوق بازنشستگی محلی, 103, I. B. E. W. v. HP Inc., et al., مورد شماره 3:20-cv-01260 ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای برای منطقه شمال کالیفرنیا.

مهم آخرین مهلت یادآوری: سرمایه گذاران که خریداری شده و یا در غیر این صورت به دست آورد HP سهام عادی طی دوره کلاس ممکن است بعد از 20 آوریل سال 2020به دنبال منصوب شود به عنوان یک سرب شاکی نماینده کلاس. برای کسب اطلاعات بیشتر و یا به یاد بگیرند که چگونه برای شرکت در این دادخواهی مراجعه کنید www.ktmc.com/new-cases/hp-inc. کلیک کنید اینجا برای دیدن یک کپی از ثبت شکایت.

HP یک ارائه دهنده جهانی از کامپیوترهای شخصی و پرینتر و لوازم مربوط به راه حل ها و خدمات. HP انجام کسب و کار خود را در درجه اول از طریق دو بخش: سیستم های شخصی و چاپ. پرینتر چاپ بخش شامل منابع واحد کسب و کار است که شامل محصولات مصرفی از جمله جوهر و کارتریج های لیزری برای تکرار استفاده در مصرف کننده و چاپ تجاری سخت افزار. منابع کسب و کار شده و درآمد قابل توجهی راننده برای HP.

قبل از کلاس دوره در ژوئن 21, 2016, HP گزارش داد که منابع خود را کسب و کار بود در مواجهه با چالش های متعدد. به عنوان یک نتیجه, HP اعلام کرد یک زمان سرمایه گذاری از $450 میلیون دلار برای خرید لوازم از شرکای آن کانال به چین بهتر منابع سطح موجودی با تقاضا با هدف برقراری ثبات در تامین درآمد تا پایان سال مالی 2017. HP همچنین اعلام کرد که تغییر اساسی در لوازم کسب و کار از استراتژی فشار به جلو و استراتژی که شامل هماهنگی کانال تامین سطوح موجودی با تقاضای کنونی و تلاش های بازاریابی به درایو چاپ ربط و تقویت HP لوازم ارزش نام تجاری.

کلاس دوره آغاز و در فوریه 23, 2017بعدی روز معاملاتی پس از HP با صدور یک بیانیه مطبوعاتی پس از بسته شدن بازار در فوریه 22, 2017, که آن نیز با ثبت SEC در شکل 8-K, اعلام آن نتایج مالی سه ماهه اول سال مالی 2017.

در شروع کلاس های دوره, HP سرمایه گذاران مطمئن باشند که آن رویکرد جدید مدیریت و هماهنگی تقاضا و موجودی آن در لوازم کسب و کار خواهد جلوگیری از این نوع مشکلات که لازم به $450 میلیون خرید-برگشت. محور این رویکرد جدید متمرکز بود بر آنچه HP خود را با نام “چهار مدل جعبه.” برای چندین سال اسب بخار اندازه گیری آن در لوازم کسب و کار از طریق این مدل که بر چهار کلید رانندگان از رشد درآمد: در فروشگاه پایه استفاده سهم بازار و قیمت.

HP چهار جعبه مدل شد تمرکز اصلی HP و سرمایه گذاران خود را به دلیل HP سرمایه گذاران مطمئن باشند که استفاده از آن از چهار مدل جعبه را فعال کنید آن را به دقت ارزیابی تقاضا برای محصولات در لوازم کسب و کار و مدیریت موجودی قرار داده شده در آن خرید و فروش و کانال های توزیع. در طول دوره کلاس HP با تاکید بر این چهار مدل جعبه به عنوان یک دقیق, ابزار قابل اعتماد برای تعیین تقاضا و درآمد در لوازم کسب و کار و اطمینان سرمایه گذاران است که بر اساس چهار-جعبه مدل HP تا به حال یک “پاک کردن خط دید برای تامین ثبات.” متهمان بارها و بارها برجسته اطمینان از HP چهار جعبه مدل و رشد درآمد حاصل از منابع کسب و کار, شعار خود را “ادامه داد: اعتماد به نفس در ارزش اخباری از چهار مدل جعبه” و حاکی از این است که HP را “منابع درآمد است که در خط با این انتظارات است که ما مجموعه ای که ما 4-جعبه مدل همچنان به رانندگی قابل پیش بینی.”

حقیقت شروع به ظهور در 27 فوریه 2019پس از پایان معاملات زمانی که HP گزارش شده است که مجموع منابع درآمد پایین بود 3% با 9 درصد کاهش در HP را در اروپا ، خاورمیانهو آفریقا (“EMEA”) بازار برای سه ماهه اول سال مالی 2019. در یک درآمد تماس برگزار شد که بعد, HP, مدیریت نسبت به کمبود ضعیف تر از پیش بینی تقاضا از مشتریان تجاری در EMEA رانده شده توسط یک افزایش در خرید و فروش آنلاین که در آن HP, کاهش سهم بازار مواجه شده و رقابت بیشتر ارزان تر از جایگزین شخص ثالث در ایالات متحده HP, اما, اعتراف به یک مشکل بزرگتر آن چهار جعبه مدل: آن را به حال شده است با استفاده از داده های نادرست در مورد موجودی بازار و قیمت گذاری مفروضات. بنابراین برخلاف اظهارات قبلی HP در واقع محدود بود “دید به پایین دست کانال اکوسیستم.” به عنوان یک نتیجه, HP به حال بیش از حد موجودی در آن لوازم کانال شبکه بود که فروش از طریق. HP همچنین نشان داد که آن را فاقد تله متری داده ها – داده های ارائه شده به طور خودکار توسط کنترل از راه دور واحد, مانند پرینتر که فروخته شده به مشتریان که مطلع کردن HP در مورد سطح استفاده و نیاز به تونر – تعيين سهم بازار قابل اعتماد فرض برای آن منابع کسب و کار. پس از این اخبار پرینتر قیمت سهام کاهش یافته است از $23.85 هر سهم به $19.73 هر سهم و یا بیش از 17 درصد به بالا حجم معاملات.

سپس در اوت 22 2019پس از بسته شدن بازار HP اعلام کرد در یک بیانیه مطبوعاتی همچنین ثبت در فرم 8-K با SEC که Dion J. Weisler (“Weisler”), HP رئیس جمهور و رئیس اجرایی خواهد گام را در پایان اکتبر 2019. HP همچنین اعلام کرد ناامید کننده درآمد نتایج جستجو برای سه ماهه سوم سال مالی 2019 با منابع درآمد پایین 7 ٪ در سال بیش از سال. مدیریت نیز تجدید نظر منابع درآمد راهنمایی و حتی بیشتر پایین به 4% یا 5% را برای سال مالی 2019 از راهنمایی های قبلی از 3 درصد است. پس از این اخبار قیمت HP سهام کاهش یافته و نزدیک به 6 درصد از $18.93 هر سهم به $17.81 هر سهم در غیر منتظره ای بالا حجم معاملات.

سرانجام در اکتبر 3, 2019, بعد از بسته شدن بازار HP اعلام کرد که آن را “خروج از صرفا معاملاتي لوازم محور مدل کسب و کار” و انتقال به یک سخت افزار محور کسب و کار. این مدل کسب و کار جدید به مشتریان انتخاب بین یک تخفیف HP چاپگر است که می تواند تنها تابع با HP یا بالاتر-قیمت پرینتر HP با گزینه ای برای انتخاب شخص ثالث کارتریج. تحت مدل کسب و کار جدید, HP خواهد خود را رها استفاده از چهار مدل جعبه به عنوان HP د-تاکید بر تامین درآمد و به جای آن تمرکز بر “معیارهای کلیدی [از] خدمات و رشد سود عملیاتی دلار که بهتر منعکس[] سیستم سود دهی.” HP همچنین اعلام کرد اخراج های دسته جمعی به عنوان بخشی از یک شرکت بزرگ بازسازی در آن انتظار برای برش بین 7000 تا 9000 در مواضع و یا تا 16 درصد از نیروی کار جهانی بیش از سه سال است. پس از این اخبار قیمت HP سهام کاهش یافته است از $18.40 هر سهم به $16.64 هر سهم و یا نزدیک به 10% در غیر منتظره ای بالا حجم معاملات.

شکایت مدعی است که در طول کلاس دوره متهمان می دانستم که چهار مدل جعبه بود به شدت دچار کمبود و نه یک پیش بینی کننده قوی عرضه و تقاضا و نتایج به دلیل HP فاقد تله متری داده از آن چاپگر تجاری و مجبور به استفاده از غیر قابل اعتماد و راکد بازار به اشتراک گذاری داده ها به منظور توسعه فرضیات برای چهار مدل جعبه. در این شکایت همچنین مدعی است که متهمان می دانست که عدم تله متری دیتا برای چاپ تجاری بحرانی بود نقطه ضعفی از چهار-جعبه مدل زیرا HP دارای تله متری داده های شخصی خود را چاپ طرف و می دانستم که این یک عنصر ضروری برای درک دقیق از لوازم کانال. به عنوان یک نتیجه از منابع موجودی در HP کانال بیش از تقاضا حداقل 100 میلیون دلار و HP را تامین رشد درآمد بود به شدت متورم شده است.

اگر شما مایل به بحث در مورد این تقلب اوراق بهادار دعوی در دادگاه اقدام کلاس و یا هر گونه سوال در مورد این اطلاع و یا حقوق یا منافع با توجه به این دادخواهی لطفا تماس بگیرید کسلر توپاز ملتزر و بررسی (James Maro جونیور, Esq. یا آدرین زنگ, Esq.) در (844) 887-9500 یا (610) 667-7706 و یا از طریق ایمیل در info@ktmc.com.

HP سرمایه گذاران ممکن است بعد از مارس 20, 2020, حرکت دادگاه به عنوان شاکی منجر کلاس اگر آنها را انتخاب کنید. سرب شاکی است یک نماینده حزب عمل می کند که به نمایندگی از دیگر اعضای کلاس در کارگردانی دادخواهی. به منظور منصوب منجر شاکی دادگاه باید تعیین کند که عضو کلاس را ادعا می کنند که نمونه ای از ادعاهای دیگر اعضای کلاس که عضو کلاس را به اندازه کافی نشان دهنده کلاس. یک سرمایه گذار توانایی برای به اشتراک گذاشتن در هر بازیابی نیست اما متاثر از تصمیم گیری یا نه به عنوان یک سرب شاکی. برقراری ارتباط با هر گونه مشاوره لازم است برای شرکت و یا به اشتراک گذاری در هر بهبودی به دست آورد در این مورد. هر عضو از این ادعا کلاس حرکت ممکن است دادگاه به عنوان یک سرب شاکی از طریق وکیل خود انتخاب و یا ممکن است انتخاب کنید به هیچ چیز باقی می ماند و غیر فعال عضو کلاس.

کسلر توپاز ملتزر و بررسی prosecutes کلاس اقدامات در دادگاه های فدرال و ایالتی در سراسر کشور مربوط به اوراق بهادار تقلب و نقض امانتی وظایف و دیگر موارد نقض قوانین ایالتی و فدرال. کسلر توپاز ملتزر و بررسی یک نیروی محرکه حاکمیت شرکتی اصلاحات و بهبود میلیاردها دلار از طرف نهادی و سرمایه گذاران فردی از ایالات متحده و سراسر جهان است. این شرکت نشان دهنده سرمایه گذاران و مصرف کنندگان و خبرچین (خصوصی شهروندان که گزارش شیوه های جعلی علیه دولت و به اشتراک گذاری در بهبود دولت دلار). برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کسلر توپاز ملتزر و بررسی مراجعه کنید www.ktmc.com.

تماس با ما:

کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر
جیمز Maro جونیور, Esq.
آدرین زنگ, Esq.
280 پادشاه پروس از جاده
ردنر, PA 19087
(844) 887-9500
(610) 667-7706
info@ktmc.com

منبع کسلر توپاز ملتزر و بررسی دفتر

لینک های مرتبط

https://www.ktmc.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de