وزیر سابق امور خارجه آمریکا اعلام کرد در یک توییت در روز یکشنبه که او در حال اجرا برای رئيس جمهور.

“من کاملا نمی در حال اجرا برای رئیس جمهور” جان کری نوشت. “هر گونه گزارش در غیر این صورت مطلقا نادرست است. من شده است با افتخار به کمپین با دوست خوب من جو بایدن که در حال رفتن به برنده نامزدی, ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن و فوق العاده رئیس جمهور.”

کری که اولیه توییت در مورد این موضوع حذف شده و به زودی پس از آن شامل یک expletive شد و در پاسخ به ان بی سی گزارش می دهند که او با توجه به ورود به سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری بیش از نگرانی در مورد اخیر قوی نشان را … برنی ساندرز در نظر سنجی تپه گزارش شده است.

NBC گزارش خبری گفت که کری های ناموفق 2004 دموکرات نامزد ریاست جمهوری شد شنید یکشنبه در تلفن در یک هتل در Des Moines توصیف آنچه که قدم او را به منظور پیوستن به انتخابات ریاست جمهوری در میان “امکان برنی ساندرز در نظر گرفتن حزب دموکرات – پایین کل است.”

کری گفت: NBC که در گزارش خود “کامل است و مجموع برداشت بر اساس overhearing تنها یک طرف از یک مکالمه تلفنی است. یک دوست که تماشای بیش از حد کابل به نام من بدانم که آیا من همیشه می خواهم پرش به مسابقه در اواخر بازی اگر دموکرات ها بودند انتخاب یک unelectable نامزد. من ذکر شده همه دلایل من احتمالا نمی تواند انجام این کار است و نمی خواهد و نمی خواهد تحت هر شرایطی — انجام این کار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im