برنی Kerik سابق پلیس شهر نیویورک کمیسر گفت: “نیوز مکس تلویزیون در روز جمعه که کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom سزاوار “مقدار زیادی از اعتبار” برای نظرات خود را در مورد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و واکنش به شیوع کروناویروس.

“من به فرماندار کالیفرنیا بسیاری از اعتباری به صورت ایستاده تا روز دیگر و گفت:” نگاه من صحبت کردند و به رئیس جمهور. رئیس جمهور به من ارائه شده من همه چیز است که دولت می تواند انجام دهد و من بسیار خوشحال با ما گفتگو'” Kerik گفت: “آمریکا در دستور کار” بعد از ظهر جمعه پس از گفت که دیگر فرمانداران و برخی از شهرداران باید “مانع” و “مانع” مغلوب ساختن پیشی جستن را با فصاحت و بلاغت است.

Newsom به خبرنگاران گفت: اوایل این هفته که او به ناروا در مورد آمریکا مسافران شاهزاده بزرگ کشتی کروز که احتمالا با توجه به مسافران چندین آزمایش مثبت برای coronavirus. فرماندار گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “گفت: همه چیز من می تواند برای امید” و این که دولت او به دنبال “هر چیزی” رئیس جمهور گفت: با توجه به انتخاب.

“شما می دانید آنچه که معمول دولت” Kerik اضافه شده است. “این چیزی است که قرار بود به اتفاق می افتد اما شما شهرداران و فرمانداران سراسر این کشور است که با استفاده از این به عنوان یک ابزار سیاسی برای حمله به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. این نیست در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن; این است که در مورد سود برای کشور ما است. ما باید به وحدت ما را به گرد هم می آیند. رئیس جمهور انجام همه چیز را در قدرت خود را برای انجام این کار, اما شما باید کودن ها وجود دارد که در کلید سمت های اجرایی در دولت که خارج می گردند مجنون این حرف که موجب ترس جهنم از ملت و این اشتباه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im