KCSA ارتباطات استراتژیک شاهدانه & Psychedelics مجازی سرمایه گذار در کنفرانس در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا مشاهده

نیویورک, مارس 22 سال 2020 /PRNewswire/ — مجازی سرمایه گذار, همایش پیشرو اختصاصی سرمایه گذار مجموعه کنفرانس امروز اعلام کرد که این سخنرانیها از KCSA است مارس 20th شاهدانه و Psychedelics کنفرانس در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا مشاهده در VirtualInvestorConferences.com.

ثبت نام یا ورود به سیستم در حال حاضر در: https://tinyurl.com/420PostPR

مارس 20th ارائه شرکت:

نام شرکت

صدای تیک تیک(ع)

زمینه سفر Psychedelics, Inc.

شرکت های خصوصی

Psybio درمان, Inc.

شرکت های خصوصی

Eleusis, Ltd.

شرکت های خصوصی

پشت محوطه جلبک علوم (BYAS)

شرکت های خصوصی

عطایی علوم زندگی AG

شرکت های خصوصی

آتش و گل های برگزاری Corp.

(OTCQX: FFLWF | TSX: FAF)

4Front سرمایه گذاری پارسیان

(OTCQX: FFNTF | CSE: FFNT)

MariMed Inc.

(OTCQX: MRMD)

این Valens شرکت

(OTCQX: VLNCF | TSX: VLNS)

MediPharm Labs Corp

(OTCQX: MEDIF| TSX: آزمایشگاه)

Tabula Rasa سرمایه گذاری

شرکت های خصوصی

فیل کارلسونمدیر عامل در KCSA ارتباطات استراتژیک گفت: “من می خواهم برای تشکر از همه سخنرانان که ما پیوسته برای KCSA شاهدانه و Psychedelics مجازی سرمایه گذار در کنفرانس. ما شنیده سخنرانی از کارشناسان صنعت در برنامه های کاربردی از psychedelics در درمان سلامت روان و همچنین بینش در آینده شاهدانه صنعت و استراتژی های اپراتورها در حال اجرای عملیات خود را برای ساخت در مرحله بعدی این بخش را تکامل.”

به منظور تسهیل در روابط سرمایه گذار برنامه ریزی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه و به نمایش یک تقویم کامل مجازی سرمایه گذار, همایش مراجعه کنید www.virtualinvestorconferences.com.

در مورد KCSA ارتباطات استراتژیک
در حال حاضر در آن سال 50 KCSA ارتباطات استراتژیک (www.kcsa.com) به طور کامل یکپارچه ارتباطات آژانس متخصص در روابط عمومی, روابط سرمایه گذار رسانه های اجتماعی و بازاریابی با تجربه و تخصص در امور مالی و حرفه ای, خدمات, فناوری, بهداشت و درمان, رسانه ها و شرکت های انرژی. از سال 1969 شرکت نشان داده است تفکر استراتژیک و اجرای برنامه است که همواره نتایج جستجو برای مشتریان خود در همیشه در حال تغییر ارتباطات و چشم انداز های دیجیتال. این شرکت به مشتریان خود بهترین منابع است.

در مورد مجازی سرمایه گذار, همایش®
مجازی سرمایه گذار در کنفرانس (VIC) پیشرو اختصاصی سرمایه گذار مجموعه کنفرانس فراهم می کند که یک تعاملی فروم برای عموم شرکت های معامله به دیدار و در حال حاضر به طور مستقیم با سرمایه گذاران است.

زمان واقعی راه حل برای سرمایه گذار نامزدی مجازی, سرمایه گذار, همایش بخشی از بازار OTC گروه مجموعه ای از روابط سرمایه گذار خدمات به طور خاص طراحی شده برای کارآمد تر سرمایه گذار دسترسی داشته باشید. تکرار نگاه و احساس از سایت, سرمایه گذار, همایش, مجازی, سرمایه گذار, همایش ترکیب پیشرو کنفرانس و سرمایه گذار ارتباطات قابلیت های جامع و جهانی سرمایه گذار مخاطبان شبکه.

منبع VirtualInvestorConferences.com

لینک های مرتبط

http://www.virtualinvestorconferences.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im