کتی ایرلند® شرکای تجاری در سراسر جهان با Tech-راه اندازی Brainbase به درایو صدور مجوز کسب و کار به آینده

“با ثابت ظهور فن آوری های جدید شرکت ما به طور مستمر به بررسی همکاری های جدید در این عرصه است که ما احساس می کنیم در حال رفتن به انقلابی در صنعت خود آورد و راه حل برای مشتریان و کسب و کار. Brainbase یک شرکت است که شبیه هیچ دیگر است. آن نوآورانه و تکنولوژی برش لبه پلت فرم است که مطمئن شوید که برای تبدیل IP صدور مجوز صنعت می گوید:” کتی ایرلندصندلی مدیر و طراح ارشد کتی ایرلند® در سراسر جهان است.

“به عنوان شرکت ما همچنان به رشد می کنند و وارد دسته بندی های جدید ما مشتاقانه منتظر به کار با Brainbase مدیر عامل Nate Cavanaugh و هوشمندانه تیم نهایی پلت فرم برای ساده کردن و مدیریت پیچیده ما نیازهای کسب و کار” می افزاید: خانم ایرلند.

“همکاری با کتی و او فوق العاده با استعداد تیم یک فرصت فوق العاده ای برای Brainbase” اظهار داشت Cavanaugh. “kiWW® است که یکی از مهمترین و بسیار مورد احترام برندها در صنعت صدور مجوز و ما نشئه به کتی مارک فراست و راهنمایی برای سال های آینده به عنوان ما همچنان ماموریت ما به IP صنعت باز تر و کارآمد و در دسترس است.”

Brainbase فعلی پایه مشتری شامل Sanrio جهانی با نام تجاری شیوه زندگی بهترین و شناخته شده برای نماد موسیقی پاپ, Hello Kitty®, BuzzFeed, SYBO Games, MDR مدیریت نام تجاری و دیگر در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده علامت های تجاری.

در مورد Brainbase

تاسیس در سال 2016 Brainbase یک پلت فرم است که کمک می کند تا در سطح جهانی به رسمیت شناخته شده علامت های تجاری در مدیریت و کسب درآمد از مالکیت معنوی. دفتر مرکزی این شرکت در لس آنجلس و با حمایت پیشرو سرمایه گذاران در سان فرانسیسکو, LA, نیویورکو اروپا.

در مورد کتی ایرلند® در سراسر جهان (kiWW®)

kiWW® ذکر شده است به عنوان یکی از قدرتمند ترین برندها در جهان با مجوز جهانی مجله. کتی ایرلند® است که نام یکی از 19 تاثیرگذار در صدور مجوز با مجوز جهانی, مجله و با توجه به Fairchild انتشارات کتی ایرلند® است که یکی از 50 نفر تاثیر گذار ترین در مد. مبلمان امروز نام کتی یکی از با نفوذ ترین رهبران در صنعت مبلمان. به عنوان بخشی از kiWW ترویجی برای نوآوری این شرکت همچنین به تازگی همکاری Stellus فن آوری های دره سیلیکون مبتنی بر اندازی که تکنولوژی بازتعریف چگونه شرکت ها مدیریت و استفاده بدون ساختار داده ها; به عنوان به خوبی به عنوان Padlist آنلاین املاک و مستغلات بانک اطلاعاتی پلت فرم است که با استفاده از فن آوری هوشمند به آن را آسان تر و سریع تر برای مستاجرها و صاحبخانه برای اتصال.

کتی زینت روی جلد مجله فوربس دو بار (سال 2012 تا 2016). kiWW® مسئول میلیاردها دلار در فروش های خرده فروشی. kiWW® دریافت جوایز متعدد از جمله چند خانه داری خوب مهر و موم. کتی و kiWW® پشتیبانی از بسیاری از غیر انتفاعی از جمله YWCA لس آنجلس که برای او یک سفیر رویای پایه مشیت آموزشی پایه 911 برای بچه ها/AEF و St. Jude children’s Research Hospital. کتی است که به نام یک سفیر برای الیزابت تیلور ایدز بنیاد و بین المللی جوانان صندلی برای ملی کودکان سرطانی بنیاد.

منبع Brainbase

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de