فیلادلفیا, Feb. 17, 2020 /PRNewswire/ — Kaskela قانون LLC اعلام کرد که یک سهامدار دعوی در دادگاه اقدام کلاس ثبت شده است در برابر LogMeIn, Inc. (“LogMeIn” و یا “شرکت”) (NASDAQ:LOGM) در ارتباط با پیشنهاد ادغام (این “پیشنهاد معامله”) بین LogMeIn, Francisco همکاران و همیشه سبز Coast Capital Corporation (“همیشه سبز”) در سهام خصوصی وابسته الیوت مدیریت شرکت.

در ارتباط با پیشنهاد معامله در دسامبر 17, 2019, LogMeIn اعلام کرد که آن را تا به حال وارد شده به یک توافق به دست آورد در یک قیمت از $86.05 هر سهم به صورت نقدی. با توجه به شکایت در ژانویه 17 سال 2020 “به منظور متقاعد کردن LogMeIn سهامداران به رای دادن به نفع این پیشنهاد معامله” LogMeIn افسران و مدیران “مجاز پر از مادی ناقص و گمراه کننده” بیانیه پروکسی با آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) در نقض قوانین اوراق بهادار. شکایت مدعی است که متهمان “موفق به افشای برخی از مواد اطلاعاتی که لازم است را برای سهامداران به درستی ارزیابی انصاف پیشنهاد معامله موجب نقض SEC قوانین و مقررات و ارائه برخی اظهارات در پروکسی مادی ناقص و گمراه کننده است.”

LogMeIn سهامداران ممکن است بعد از 13 آوریل سال 2020به دنبال منصوب شود به عنوان یک سرب شاکی نماینده در عمل است.

LogMeIn سهامداران را تشویق به تماس با Kaskela قانون LLC (David سایپا Kaskela Esq.) در (484) 258 – 1585 یا آنلاین در http://kaskelalaw.com/case/logmein-inc/برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این عمل و حقوق قانونی خود و گزینه های.

Kaskela قانون LLC منحصرا نشان دهنده سرمایه گذاران در اوراق بهادار تقلب حاکمیت شرکتی و ادغام و تملیک دادخواهی. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Kaskela قانون LLC لطفا www.kaskelalaw.com.

منبع Kaskela قانون LLC

لینک های مرتبط

kaskelalaw.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im