کارل روو: جورج بوش’ همه گیر هشدار نبود توجه

وحی که رئیس جمهور جورج دبلیو بوش هشدار داد خطرات ناشی از بیماری های همه گیر در سال 2005 و در زمان قدم برای آماده شدن برای آن ریخته است نور بیشتری بر دولت فدرال حوادث پس از فاکس نیوز گزارش روز یکشنبه.

سپس میهن مشاور امنیت Fran تاونسند گفت: ABC اخبار که بوش قرار دادن با هم یک جامع همه گیر طرح در شدید تلاش بیش از سه سال اگر چه نه به طور کامل متوجه شدم به عنوان دیگر اولویت ها و بحران های رخ داده است.

ایالات متحده آمریکا امروز واقعیت-بررسی نشان داد که دولت اوباما اجازه N95 ماسک ذخایر تهی به زیر یک سری از بحران به جای استفاده از منابع محدود به تمرکز بر روی خرید داروهای نجات بخش.

دیگران اشاره کرده اند که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرزنش کرده سلف خود رساند اما ظاهرا در زمان هیچ تلاش خود را برای دوباره پر کردن آن را در سه سال او در دفتر قبل از coronavirus بحران آغاز شده است.

سابق بالا بوش مشاور کارل روو تاسف به فاکس نیوز روز یکشنبه در حالی که بوش اجرا طرح آن را به درستی نگهداری می شود.

او توضیح داد که “وجود دارد دوام مختلف به هر کدام از اقلام در انبار. اگر شما خودتان را یک ونتیلاتور … ممکن است آن را منسوخ با تغییر در تکنولوژی اما این رو نسبتا عمر مفید طولانی. اما ماسک را باید یک عمر. شما می توانید یک ماسک و باید آن را به همان تاثیر را در از 10 سال است که آن را ممکن است در دو سال است. پس این به این معنی بودجه پرسش چرا که شما در حال رفتن به دوباره پر کردن بخش هایی از این ذخایر به صورت دوره ای.”

اما روو تاکید کرد که ذخایر “این نوع از چیزی است که هنگامی که شما متعهد به آن امید که تنها دلیل شما تغییر تعهد به این دلیل است که وجود دارد یک تغییر در تکنولوژی و نه تغییر در امور مالی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de