کارل-آنتونی شهرها به دست حداقل به مدت دو هفته به دلیل شکستگی مچ دست

تیمبرولوز برخی از وضوح بر روی مچ دست آسیب فاکتورها باعث ایجاد پلاک مرکز کارل-آنتونی شهرها و روستاها خواهد بود و حداقل دو هفته به عنوان او را تحت درمان به صورت شکسته مچ دست.

پس از مشاوره با متخصصان مختلف شهرها را تحت درمان آسیب دیدگی بود که بر او را قبل از او از دست رفته گرگ ها ” بازی نهایی قبل از همه ستاره مقابل شارلوت.

اما او تا به حال اولیه MRI قبل از آن بازی و مشورت با پزشکان بیشتر در این هفته پس از بازگشت از شکستن. مربی Ryan ساندرز گفت: شهرها در ابتدا درد مچ دست در یک بازی در برابر اوکلاهما سیتی در ژانویه. 25. پس از آن بازی گرگ گفت: شهرها به حال یک X-ray که برگشتم منفی است. او در تلاش برای از طریق آسیب, اما درد افزایش یافته است.

“او احساس خوب به اندازه کافی به بازی را از طریق هر نوع درد” ساندرز گفت. “که در آن نقطه در این فصل همه در حال رفتن به بازی با برخی از مرتب کردن بر اساس از درد است.”

شهرها در زمان غرور از دست رفته نیست یک بازی اول خود سه فصل در لیگ. در این فصل او از دست رفته ترین زمان کار خود را به دلیل آسیب. او از دست رفته 15 بازی به دلیل یک زانوی چپ آسیب و بیماری در دسامبر و ژانویه و در حال حاضر مچ دست آسیب خواهد شد که او را حداقل تا اوایل ماه مارس. جمعه 19 خود را در بازی از دست رفته در این فصل است.

“کارل است که رقابتی و یک مرد که می خواهد به بازی و می خواهد به خارج وجود دارد با هم تیمی های خود” ساندرز گفت. “اما او می داند [چه بهتر].”

آسیب را به تاخیر می اندازد توسعه جدید-نگاه گرگ ها با شهرها به عنوان نقطه کانونی از جرم در کنار دوست و گارد نقطه d’angelo راسل.

“او بخش عظیمی از آنچه که ما انجام می دهیم” ساندرز گفت. “توانایی های خود را به نمره به داخل نمره در خارج ما به جلو نگاه به او و d’angelo گرفتن برای به اشتراک گذاشتن دادگاه هم به عنوان ما همچنان به ساخت و ادامه به کار به سمت هدف نهایی ما است. ما دیدم که قصد ندارم به اتفاق می افتد این زن و شوهر بعد از هفته ها در اینجا.”

اما ساندرز گفت: این بار بدون شهرها هنوز هم می تواند مفید از ارزیابی نظر از بسیاری از بازیکنان جدید گرگ را مجبور به ادغام. Naz رید آغاز شده و در مرکز شهر در روز جمعه در برابر بوستون.

شهرها نیز از دست گرگ ها’ بازی در میامی هفته آینده برابر تیمی سابق و آنتاگونیست جیمی باتلرکه بازی نمی کند زمانی که این تیم برای اولین بار ملاقات در ماه اکتبر.

تخمگذار در انتظار

آن شده است یک انتظار طولانی برای به جلو جیک روحانی برای بازگشت به دادگاه.

روحانی خارج شده و بیش از سه ماه به دلیل پاره شده رباط در پا خود را. اما در این هفته او پاک شد برای شرکت در تمرین و گرگ را دوباره ارزیابی او هفته آینده به اندازه زمانی که او می تواند به بازی دوباره.

روحانی خارج شده و پس از درد و رنج آسیب Nov. 18 در ایالت یوتا است. روحانی گفت: آسیب نا امید کننده بود برای او برای رسیدگی در ابتدا, اما او نمی تواند اجازه سرخوردگی او را تحت تاثیر قرار بیش از حد.

“من متوجه شدم که من می توانم فقط اخم در مورد آن” روحانی گفت. “من باید به بهترین وضعیت من و من فقط گوش دادن به آنچه مربیان گفت. من همه ناتوانی و انجام تمام تمرینات من, و من فکر می کنم من زودتر از برخی از مردم فکر من خواهد بود.”

روحانی تا به حال انجام شده است برخی از کار فردی قبل از همه ستاره و گفت: بزرگترین مانع پس از آن بود که قادر به فشار بر روی پا است. اما تبدیل شده است که ساده تر از اواخر.

“آنها بسیار آوازی با من در مورد چه مدت این روند را با این” روحانی گفت. “بخش اصلی بود فقط داشتن که رباط زخم التیام یابد. که احتمالا طولانی ترین بخش است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>