کارل-آنتونی شهرها نشان می دهد مادر او در بیمارستان مبارزه با COVID-19

تیمبرولوز مرکز کارل-آنتونی شهرهای گفت: مادر او در بیمارستان است و در حال حاضر در پزشکی ناشی از کما به عنوان او جنگ COVID-19 یک بیماری ناشی از یک رمان گونه از coronavirus.

شهرهای ساخته شده اعلام اولیه صبح روز چهارشنبه در Instagram صفحه گفت که مادرش ژاکلین کروز به تدریج بدتر شد تا جایی که پزشکان او را در یک ونتیلاتور و در نهایت ناشی از کما به عنوان او مبارزه با این بیماری است.

“این بیماری نیاز به آرامی گرفته شده است” شهرهای گفت. “لطفا برای محافظت از خود و خانواده خود و عزیزان خود را به دوستان خود. عمل اجتماعی فاصله. لطفا نمی شود در مکان هایی با تعداد زیادی از مردم است. … این بیماری مرگبار است. ما قصد داریم به نگه داشتن جنگ است.”

شهرهای که نزدیک به گریه چندین بار در این ویدئو گفت: به تازگی هر دو پدر و مادر خود را بیمار احساس شد. هر دو به بیمارستان رفت و مورد آزمايش قرار coronavirus اما پدرش شد و گفت: به قرنطینه در حالی که مادر خود را همچنان در بیمارستان است.

“او فقط نبود بهتر” شهرهای گفت. “تب او نبود برش از 103. آن را می خواهم شاید به 101.9 با meds سپس بلافاصله سنبله بازگشت تا در طول شب. او بسیار ناراحت کننده است. ریه ها او بودند بدتر سرفه بدتر می شود. او رو به وخامت در مقابل چشم ما است.”

“ما همیشه احساس بعدی پزشکی کمک خواهد کرد و یا یک بعدی کمک خواهد کرد. این است که رفتن به آن را انجام داده.”

شهرهای گفت که او در ارتباط با مادر خود را روزانه و آمد یک نقطه وجود دارد که در آن به نظر می رسد او در نهایت بهبود, او گفت:. اما پس از آن “همه چیز رفت وری سریع,” او گفت:.

“ریه ها او بودند بدتر و او داشتن مشکل در تنفس” شهرهای گفت. “آنها فقط به توضیح من او تا به حال برای قرار دادن در یک. او بدتر و او گیج شده بود همه چیز و من در تلاش برای صحبت کردن با او در مورد همه چیز او را تشویق به ماندن مثبت است. من صحبت را از طریق همه چیز را با او.”

در حال حاضر شهرهای که اهدا $100,000 به کلینیک مایو به آن کمک کند تا سطح شیب دار آن coronavirus تلاش های تست قبل از مادر خود بیمار گفت: او در تلاش است برای حفظ یک نگرش مثبت برای خود و خانواده اش را از طریق این مصیبت. او می خواست برای ارسال ویدئو با وجود احساسات خام خود را به منظور بالا بردن آگاهی از چگونگی جدی coronavirus می شود.

“من مادر او قوی ترین زن من می دانم و من می دانم که او را ضرب و شتم این” شهرهای گفت. “ما قصد داریم به شادی زمانی که او می کند.”

پست های قدیمی تر

گرگ کیسه مراسلات پستی: آیا این تیم بود قادر به نگه داشتن ملک Beasley?

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>