پس از یک weekslong نبرد با COVID-19 ژاکلین کروز-شهرهای از تیمبرولوز مرکز کارل-آنتونی شهرهای درگذشت دوشنبه به عنوان یک نتیجه از این ویروس در این تیم گفت.

کروز-شهرهای 59 شده بود مبارزه با این ویروس بیش از یک ماه و شهرهای ابتدا نشان داد وضعیت او در یک Instagram تصویری مارس 24. کروز-شهرهای تا به حال شده است در یک دستگاه تنفس مصنوعی در پزشکی ناشی از کما شهرهای قبلا گفته. مرگ او یکی از اولین COVID-19-مربوط به مرگ و میر به لرزش نه فقط مینه سوتا ورزشی صحنه اما ورزش جهان در بزرگ.

“جکی بود بسیاری از چیزهایی که بسیاری از افراد — یک همسر و مادر, دختر, مادر بزرگ, خواهر, مادر و دختر” یک خانواده سخنگو گفت: در بیانیه منتشر شده توسط گرگ. “مادر از شهرهای خانواده او باور نکردنی منبع قدرت; آتشین, مراقبت, بسیار دوست داشتن کسی که لمس هر کس او را ملاقات کرد. شور و شوق او را قابل لمس بود و انرژی خود را هرگز جایگزین شود.”

شهرهای’ پدر کارل Sr. بود همچنین آزمایش مثبت برای coronavirus اما دوره نقاهت بود. شهرهای صحبت کرده است اغلب از چه افتخار او از مادر او و قدرت او اغلب نمایش داده می شود.

که شامل نبرد او با COVID-19.

“وجود دارد هیچ چیز مانند او شور و شوق او احساسات” گرگ جمهور Gersson Rosas روز دوشنبه گفت:. “او یک تیم کلاسیک مادر است که شما هرگز در ورزش حرفه ای. … او تا به حال 15 بچه ها هر بار که او آمد در اطراف ما. آن را فقط به من جلب کرد بازگشت به لیگ کوچک یا دبیرستان که در آن شما یک پدر و مادر که فقط پرشور است.”

رژیم صهیونیستی. تیم Walz مطلع شد از کروز-شهرهای’ مرگ خود را در طول کنفرانس مطبوعاتی دوشنبه.

“من متاسفم که این را شنیدم. من تا به حال افتخار و لذت بردن از ملاقات کارل. شما در پیدا کردن تعداد بسیار کمی از مردم تنها با یک چشم انداز مثبت” Walz گفت. “من عمیقا متاسفم برای از دست دادن خانواده خود را. متاسفانه این است که شروع به ضربه بیشتر و بیشتر است.”

تسلیت ریخت به شهرهای خانواده از سراسر بسکتبال جهان است. تیمی مانند جارت Culver, جیک روحانی و Jarred Vanderbilt خود را ارائه همدردی.

“لعنت به این مرد لطمه می زند!!” توییتی یوتا گارد داناون میچل که بهبود از coronavirus. “ارسال و رحمت خود را راه @KarlTowns.”

اضافه شده جان Calipari شهرها’ مربی دانشگاه در کنتاکی: “[شهرها] و پدر خود را به ما قبل و ما می تواند چیزی در حال رخ دادن است. این یکی از سخت ترین تماس های تلفنی من و ام تا به حال به. ما به روز رسانی است که او بهتر و در حال حاضر این است.”

در Instagram تصویری شهرها ارسال شده در ماه گذشته او در توصیف این فرایند از دیدن وضعیت او را بدتر کند — چگونه او تا به حال طراحی و توسعه یک تب به حال تنفس مشکل و نیاز به بستری در نیوجرسی که در آن خانواده زندگی می کند. وجود دارد یک نقطه از آن به نظر می رسد او بهتر است اما شهرهای گفت: “همه چیز رفت وری سریع است.” که زمانی که او تا به حال برای قرار دادن در کما و متصل به دستگاه تنفس مصنوعی.

شهرهای نشان داد و او را به وضعیت عمومی برای تشویق مردم به این ویروس بیشتر به طور جدی. او قبلا اهدا $100,000 به کلینیک مایو برای کمک به تحقیقات. کروز-شهرهای بومی جمهوری دومینیکن و شهرهای قبلا برای دومینیکن تیم ملی. کروز-شهرهای مکرر ثابت در گرگ ها, راه سفر, و هرگز خجالتی به صدای او پشتیبانی می کند.

در مصاحبه با استار تریبیون در سال 2018 شهرها خود را به نام یک “پسر مامان.” او گفت: خود را از جهان گسترش زمانی که او به همراه مادرش به خانه خود در جمهوری دومینیکن برای اولین بار زمانی که او یک نوجوان بود.

“وقتی که می آید به او کردم او صریح راه و شور” کارل شهرهای Sr. گفت استار تریبیون. “او و مادرش هر دو صحبت می کنند آنچه که در ذهن خود و به آنها اجازه دهید مردم می دانند چه جهت آنها در حال رفتن. وقتی که می آید به او شور و شوق خود را. او همیشه می گوید آنچه در ذهن خود را.”

پرسید که چه بخش هایی از او در پسرش کروز-شهرهای گفت: “شاید شهامت و بی باکی.”

شهرهای’ تیمی سابق رابرت کاوینگتن گفت: در Instagram که کروز-شهرها شد شهرهای’ “راک.” او به نام او “یک زن زیبا که باز آغوش او به من و درمان من به عنوان یکی از خود را از لحظه ای که من کردم به مینه سوتا و پس از.”

شهرهای خانواده از طریق سخنگوی این بیانیه گفت: آنها خدا را شکر برای “پزشکی رزمندگان” در پن پروتستان مرکز پزشکی و JFK مرکز پزشکی که در زمان مراقبت از کروز-شهرها.

رسس گفت: این تیم تا به حال یک مجازی نمازخانه سرویس روز شنبه که با حضور 20-30 اعضای سازمان است. زمانی که یکی از کشیش های ارائه شده به دعا برای شهرهای’ مادر, Rosas گفت: شهرهای ساخته شده مطمئن شوید که شامل دیگر هم تیمی ها و اعضای هیات که خانواده یا خانواده رفتن را از طریق مسائل مربوط به COVID-19.

“که او چه کسی است. او به فرد” Rosas گفت. “او باور نکردنی قلب است. او در مورد مراقبت از مردم و در این لحظه آن را یک فرصت برای ما به عقب بر گردیم به او و خانواده او و خانواده اش را در طول این زمان دشوار است. … اجازه دادن به او را می دانم که او تنها نیست.”

 

نویسنده کارکنان جری Zgoda کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im