مقامات برای ماریکوپا شهرستان کلانتر دفتر گفت: در آزادی مطبوعات ارسال شده در چهارشنبه که یک K-9 unit سگ که زخمی شده بود توسط یک مظنون در روز سه شنبه خواهد بهبودی کامل را.

چند نفر گزارش شده کسی اشاره اسلحه در ترافیک در این منطقه از 293rd خیابان و پولک خیابان گیاهی شبیه شاهبلوط هندی در روز سه شنبه, با توجه به آزادی از MCSO.

نمایندگان تماس هارولد Whistler, 61, که پس از آن عقب نشینی را به خانه اش برد و ساعت رفتن در داخل و خارج از خانه و برگزاری یک تفنگ و رد این درخواست از سوات و مذاکره کنندگان است که او تسلیم این MCSO انتشار گفت.

K-9 به نام کارل بود و پس از آن مستقر شده اند. ویسلر شات سگ در سر سه بار با گلوله تفنگ با توجه به انتشار.

“پس از استقرار K9 کارل مظنون شلیک سه گلوله از یک اسلحه گلوله در K9 قابل توجه او در گوش و دهان” آزادی مطبوعات گفت. “K9 کارل هنوز هم قادر به نیش مشکوک پا و نگه دارید.”

ویسلر همچنین تلاش برای حمله به K-9 کارل در سر با سلاح های خود را به فرار اما که او نیز ناموفق این MCSO انتشار گفت.

“هر عضو یک MCSO خانواده ارزش است” کلانتر پل Penzone گفت: در livestreamed کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه. “ما نمی خواهد تحمل اعمال خشونت در برابر تیم ما به عنوان کار می کنند برای نگه داشتن جامعه امن است. کارل را بهبودی کامل و بازگشت به وظایف خود را دنبال بچه ها بد است.”

ویسلر گرفته شده بود را بازداشت و انتقال به بیمارستان برای درمان گزش سگ های MCSO مطبوعاتی گفت:. پس از آزادی او به رزرو چهارم خیابان زندان است و رو به پنج فقره از تشدید حمله و یک تعداد از آسیب رساندن به یک کار خدمات حیوانات.

رسیدن به خبرنگار کانر ون Ligten در Connor.VanLigten@arizonarepublic.com و یا در توییتر @Connor_VL.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.sutny.im