Justuno به نام به Latka 100: سریعترین رشد SaaS شرکت در سال 2019

AUSTIN, Texas, Feb. 7, 2020 /PRNewswire/ — Justuno بود به تازگی نام به این Latka 100: سریعترین رشد SaaS شرکت در سال 2019 لیست. ما هیجان زده را شامل می شود همراه با 150 شرکت های دیگر که تجربه استثنایی رشد در سال 2019 همراه با 54 دیگر bootstrapped SaaS سیستم عامل است.

با هم این 160 شرکت های اضافه شده تقریبا 1 میلیارد دلار در جدید سالانه درآمد در محدوده زمانی معین افزود: 12,000 مشاغل, نه به ذکر است خدمت تقریبا از 700 ، 000 مشتریان.

ناتان Latka مشهور نویسنده پرفروش و پادکست میزبان در فناوری فضایی که مصاحبه مدیران عامل شرکت های در حال رشد با تمرکز بر عملکرد مالی و معیارهای.

Justuno یک AI تبدیل بازدید کننده پلت فرم با استفاده از میلیاردها کاربر امتیاز داده به قدرت هوشمند منجر قطاری, وب سایت شخصی پیام و بینش عملی برای کمک به کسب و کار تجارت الکترونیکی تبدیل ترافیک وب سایت به مشتریان است.

پلت فرم ما سبب کاربران را به کنترل خود در محل, بازاریابی, بهره برداری از تجزیه و تحلیل ترافیک و جوی پیشرفته هدف قرار دادن برای ایجاد یک بهینه سازی سایت بازدید کننده تجربه.

Justuno است به طور مستمر رشد هر سال با چشمگیر 108 درصد رشد از سال 2018 2019 زمانی که درآمد ما رسیده و 5 میلیون دلار.

در اینجا آنچه اریک Christiansen, Justuno مدیر عامل و بنیانگذار شرکت گفت: در حال نام به Latka 100:

“برای Justuno به نام به این لیست یک افتخار است. من از بنیانگذاران و CTO تراویس لوگان و من هیجان زده برای دیدن که چقدر شرکت ما رشد کرده است و نگاه به جلو به گرفتن Justuno به سطح بعدی در سال 2020 است.”

منبع Justuno

لینک های مرتبط

www.justuno.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر