عدالت Dept Watchdog بررسی زندانها برای ویروس ایمنی

وزارت دادگستری بازرس کل را بررسی اداره زندانها امکانات برای اطمینان از آنها به دنبال بهترین شیوه برای کاهش گسترش coronavirus پس از صدها نفر از زندانیان فدرال آزمایش مثبت برای ویروس.

بررسی اعلام کرد روز شنبه می آید به عنوان زندان فدرال سیستم مبارزات با تعداد فزاینده ای از coronavirus موارد و شکایات از زندانیان گروه های حمایت و اصلاح افسران در مورد مقامات در حال دست زدن به همه گیر در میان 122 امکانات.

دادستان کل ویلیام Barr به تازگی با ارسال برخی از نزدیک ترین مشاوران به فدرال زندانها عنوان coronavirus نقاط داغ از جمله FCC اوکدیل در لوئیزیانا که در آن شش زندانی باید کشته شدند وزارت دادگستری رسمی گفت.

دادستان کل مشاوران فرستاده شد برای مشاهده شرایط روی زمین دست اول و گزارش به Barr. آنها همچنین بازدید FCI الکتون در اوهایو که در آن پنج زندانی بوده اند و FCC بوتنر یک زندان پیچیده در کارولینای شمالی است که دیده می شود چهار زندانی مرگ و میر و انتظار می رود به دیدار دیگر نقطه داغ زندانها در آینده نزدیک این مقام گفت. رسمی نمی تواند بحث در مورد این موضوع علنی و خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

مقامات بهداشتی شده اند هشدار دهنده برای بیش از یک دهه در مورد خطرات ناشی از شیوع در زندان ها و زندان ها هستند که ایده آل محیط برای شیوع ویروس.

از سه شنبه 446 زندانیان فدرال و 248 اداره زندانها اعضای هیات تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. پانزده آلوده زندانیان کشته شده در فدرال زندانها در سراسر ایالات متحده از اواخر ماه مارس است.

بازرس اداره کل در حال انجام آنچه که از آن به عنوان “مجموعه ای از بازرسی از راه دور” در اداره زندانها امکانات و همچنین مسکونی re-entry مراکز, معمولا شناخته شده به عنوان نیمه راه خانه و زندان هستند که قرارداد برای نگهداری زندانیان فدرال. نقد و بررسی است که به منظور اطمینان از این آژانس مطابق با دولت را ارشاد و بهترین شیوه برای جلوگیری از, مدیریت و شامل شیوع کروناویروس در پشت میله ها با توجه به ارسال به ناظر سایت.

یک سخنگوی اداره زندانها گفت: این سازمان با استقبال از راه دور بازرسی.

“اداره زندانها در حال کار سخت برای جلوگیری از مهار و کاهش گسترش این جهانی و همه گیر در آن تادیبی تنظیمات و ما به جلو نگاه به OIG ارزیابی از این تلاش های” سخنگوی جاستین لانگ در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im