وزارت دادگستری اذعان 24, ایمیل, است که نشان می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن تفکر در اوکراین کمک اما به نقل امتیاز

ساعت پس از مجلس سنا رای دادند در مقابل به دنبال شواهد جدید در مورد استیضاح در برابر PresidentDonald مغلوب ساختن پیشی جستن دولت اذعان کرد وجود دو دوجین ایمیل است که می تواند نشان می دهد رئیس جمهور به فکر کردن در مورد خودداری از کمک نظامی به اوکراین است.

در یک نیمه شب در دادگاه تشکیل پرونده وزارت دادگستری توضیح داد که چرا آن را نمی باید به unredact نسخه از بیش از 100 ایمیل نوشته شده توسط مقامات در دفتر مدیریت و بودجه و وزارت دفاع در مورد نگه داشتن در کمک های مالی به اوکراین است.

هدر والش یک OMB وکیل نوشت که از 111 redacted ایمیل در طرح دعوی در دادگاه, 24 در حال محافظت “ریاست جمهوری امتیاز است.”

“اسناد و مدارک در این دسته بندی ایمیل های که منعکس کننده ارتباطات یا رئیس جمهور, معاون رئیس جمهور و یا رئیس جمهور فوری مشاوران در مورد انتخابات ریاست جمهوری تصمیم گیری در مورد دامنه و مدت و هدف از برگزاری در کمک نظامی به اوکراین” والش نوشت.

دموکرات زیادی را صرف سنا استیضاح دادگاه درخواست اوباما اجازه می دهد تا شواهد جدید در مورد علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.

در هفته های پس از ماه دسامبر مجلس رای به استیضاح رئیس جمهور جدید شواهد علیه او پدید آمده است از جمله گزارش های که سابق کاخ سفید, مشاور امنیت ملی, جان بولتون می گوید وجود دارد بجای مطبوع کمک در تحقیقات اوکراین است که می تواند کمک به رئیس جمهور سیاسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و مقامات دولت بارها و بارها stonewalled خانه استیضاح پروب امتناع از اجازه می دهد برخی از شاهدان برای شهادت و ارائه مدارک درخواست شده.

در نهایت دموکرات ها می تواند متقاعد کردن تنها دو خواهان که شواهد بیشتری مورد نیاز بود. روز جمعه سنا رای 51 به 49 به بلوک جدید شهود و اسناد و پاکسازی راه را برای مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه این هفته است.

دموکرات ها به احتمال زیاد برای به دست گرفتن در دادگاه جدید تشکیل پرونده به عنوان اثبات این که محاکمه ناقص بود و در نتیجه نامعتبر است.

“هر سناتور جمهوری خواه رای به تایید کاخ سفید coverup از این به طور بالقوه مهم حقیقت آشکار ایمیل” رهبر اقلیت چاک شومر D-n. y. گفت: در بیانیه ای در روز شنبه. (در واقع ایران با سنسور. سوزان کالینز از مین و میت رامنی از یوتا رای دادند با دموکرات ها در شهود و شواهد است.) “اشتباه نکنید حقیقت کامل خواهد شد در نهایت بیرون می آیند و جمهوری خواهان باید پاسخ دهد که چرا آنها آنقدر مصمم به فعال کردن رئیس جمهور به پنهان کردن آن.”

یک سخنگوی میچ مک کانل رهبر اکثریت R-Ky., کاهش یافته است به نظر.

به شدت سیاه کردن نسخه از ایمیل ها در, سوال, شد, منتشر شده در دو دسته در ماه دسامبر در پاسخ به طرح دعوی در دادگاه واصل شده توسط مرکز عمومی Integrityafter دولت نادیده گرفته یک قانون آزادی اطلاعات درخواست برای مواد.

دولت تشکیل پرونده جمعه خواسته دادگاه به انکار این سازمان درخواست برای unredacted نسخه.

اولین مکاتبات برچسب عنوان محافظت ریاست جمهوری امتیاز از 24 ژوئن 2019, بین مقامات پنتاگون و خط موضوع: “POTUS دنبال کنید.”

چلیپا از استیضاح مورد در برابر تهمت این است که آیا او با استفاده از $391 میلیون دلار کمک نظامی و یک آرزو کاخ سفید برای ملاقات با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky به عنوان اهرم به نیروی خارجی رهبر برای انجام تحقیقات سیاسی از جمله یکی متمرکز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن.

در جولای 25, تماس مغلوب ساختن پیشی جستن خواسته بود Zelensky به “آیا ما نفع.”

چرا تهمت می خواستم کنگره-تایید کمک به اوکراین به تعویق افتاد مرکزی سوال از استیضاح و یک نقطه عمده ای از تنش در سنا محاکمه.

در چهارشنبه رامنی پرسید تهمت وکیل پاتریک Philbin خاص چه تاریخ تهمت اولین دستور نگه دارید و بر روی کمک های نظامی به اوکراین و به چه دلیل او داد.

Philbin نمی تواند پاسخ دهد. “من فکر نمی کنم وجود دارد شواهد در رکورد از یک تاریخ خاص” او گفت:.

مرجع ژوئن 24, ایمیل, Philbin رئيس جمهور گفت: تا به حال درخواست شده است از اواخر ماه ژوئن در مورد چه مقدار از کشورهای دیگر صرف حمایت از اوکراین بود و نگرانی در مورد فساد بعد از آن در تابستان – مسائل کاخ سفید ادعا کرده بودند که انگیزه برای نگه دارید.

“بنابراین شواهد در پرونده نشان می دهد که رئیس جمهور نگرانی حداقل از ژوئن 24th که مردم آگاه نگه دارید به عنوان جولای 3rd,” Philbin گفت.

بسیاری از شاهدانی که شهادت در خانه برخی از هجوم کاخ سفید دستور گفت: آنها هرگز با توجه به رسمی, دلیل برای نگه دارید.

در طول Oct. 22 رسوب ویلیام تیلور اقدام سفیر آمریکا در اوکراین به یاد می آورد که او برای اولین بار آموخته از برگزاری در جولای 18, کنفرانس, تماس, زمانی که یک OMB دستیار گفت: کمک های امنیتی برگزار می شد اما نمی توانست بگوید چرا.

“همه که OMB کارکنان فرد گفته بود که این بخشنامه آمده بود از رئیس جمهور به رئیس ستاد OMB” تیلور گفت. “در یک لحظه متوجه شدم که یکی از ارکان کلیدی از ما پشتیبانی قوی برای اوکراین تهدید شد.”

چند روز پس از آن کنفرانس تلفنی در ژوئیه 25 مغلوب ساختن پیشی جستن به صحبت کرد Zelensky. دو ساعت بعد یک مقام ارشد در OMB, مایکل Villalpando ارسال یک ایمیل به مقامات پنتاگون کارگردانی نگه دارید و بر روی کمک های نظامی و درخواست از آنها برای نگه داشتن آن را آرام.

خانه دموکراتیک مدیران تعقیب پرونده تهمت استدلال در سراسر سنا محاکمه بود که شواهد کافی برای نتیجه گیری کرد که رئیس جمهور با استفاده از پول به عنوان اهرمی برای فشار به دولت اوکراین برای راه اندازی یک تحقیق بایدن و پسرش شکارچی.

اما کاخ سفید وکلا معتقد است که دموکرات ها نمی تواند ثابت کند انگیزه و پیشنهاد آن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن مخلوط کرده انگیزه در قرار دادن نگه دارید در کمک هر دو شخصی و در جهت منافع عمومی.

خانه مدیران گفت: به همین دلیل است که آنها می خواستند سنا به حکم اسناد اضافی و شاهد با دانش دست اول از رئیس جمهور فکر کردن مانند اقدام رئیس ستاد میک Mulvaney و سابق مشاور امنیت ملی بولتون.

تشکر. Adam Schiff, D-کالیفرنیا که منجر به پیگرد قانونی جمعه هشدار داد که مطالب از جمله ایمیل خواهد شد در نهایت ،

“حقایق را در خود وحشت” شیف گفت: در سخنان پایانی. “اسناد و مدارک به رئیس جمهور پنهان خواهد آمد. شاهدان رئیس جمهور است و پنهان خواهد داستان خود را. و ما خواهد بود پرسید: چرا ما نمی خواهم به شنیدن این که اطلاعات زمانی که ما تا به حال شانس.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر