هیئت منصفه می یابد Washington County معاون نه به جرم قتل نفس در اثر تیراندازی مسلح و خودکشی مرد

یک Washington County داوران در روز پنج شنبه در بر داشت معاون برایان Krook گناه نیست از درجه دوم غيرعمد در اثر تیراندازی یک فرد مسلح و انتحاری در سال 2018 است.

داوران بازگشت آن حکم تنها یک روز پس از شنیدن بسته شدن استدلال در این مورد با دادستان تماس Krook یک “فوق العاده بی پروا” کابوی پلیس و دفاع از خود توصیف او به عنوان یک قهرمان بود که در “سنگ سرد بی گناه است.”

هیئت داوران در زمان کسانی که دو نسخه از Krook به مذاکرات همراه با مدارک و شواهد از شب 12 آوریل سال 2018 زمانی که Krook مواجه و سپس به ضرب گلوله — بدون هشدار — 23 ساله بنیامین Evans, دریاچه, علم و لوازم ایمنی فردی آتشنشان یا ناراحت, دوست دختر سابق, پس از مذاکرات طولانی.

داوران foreperson سوزان Strandlof گفت که او نمی خواست به استادانه درست شده در دادگاه و یا حکم. “آن فقط حکم” او گفت:. دیگر هیچ هیئت منصفه می تواند بلافاصله رسیده است.

آزمایشی که در هفته گذشته باز لولایی در پاسخ به سوال Krook درک خطر: او در توجیه تیراندازی یک مرد بود که زانو زدن در خیابان در حالی که با اشاره یک تفنگ دستی خود را سر و مذاکره با یکی دیگر از Washington County معاون ؟

دادستان توماس هچ در اختتامیه استدلال به هیئت منصفه گفت: سه نفر از Krook همکاران در واشنگتن شهرستان کلانتر دفتر دروغ در شهادت ایستاده زمانی که آنها به شهادت در دادگاه است که متفاوت از آنچه به آنها گفت: هیئت منصفه. در هر سه مورد اظهارات خود را در دادگاه بودند و مطلوب تر به Krook مورد تخم گفت.

کوین کوتاه Krook وکیل گفت: پس از هیئت داوران حکم رسیده بود که او “بزرگ umbrage” در دروغ اتهامات. افسران’ اظهارات به هیئت منصفه خارج از متن گرفته شد توسط دادستان, او گفت:.

“این افسران که متهم شدند که پس از یک روز پس از روز صفر چهار یا پنج ساعت پس از بیانیه شهادت داد که تبرئه برایان Krook,” او گفت:.

صحبت کردن برای Krook کوتاه گفت: مشتری خود را در “عمیقا سپاسگزار از آنچه در این داوران انجام داده است و از ابتدا تا انتها در انجام این خدمات است.”

Krook شده است که در پرداخت را ترک کنند پس از کیفرخواست خود را هم اکنون می توانید از بازگشت به کار.

کوتاه گفت: شواهد کلیدی در Krook دفاع بود تصویری که نشان داد Evans’ لحظات پایانی به او نادیده گرفته پلیس دستورات به رها کردن تفنگ خود را.

اصلی تصویری از شب رویارویی بود تا حدودی دشوار است برای دیدن اما نسخه پیشرفته تهیه شده توسط دادستان بیشتر به وضوح به تصویر کشیده ایوانز. این ویدئوها نشان داده شد چندین بار در دادگاه و دوباره صبح روز پنجشنبه پس از داوران خواسته به آنها را ببینید در حالی که در مذاکرات.

پیشرفته تصویری کوتاه گفت: بسیار به وضوح نشان می دهد “دقیقا آنچه که ما مشتری را دیدم و درک شده است. وجود دارد یک تهدید واقعی است.”

Krook اخراج دو می بارند از عکس در Evans, اولین زمانی که ایوانز بود زانو بر روی زمین و دوم حدود 20 ثانیه بعد پس از Krook با عجله به کاهش ایوانز. در هر دو مورد این ویدئو نشان می دهد که ایوانز با اشاره تفنگ دستی خود را در افسران گفت ،

افسران شده اند که در توجیه تیراندازی Evans قبل در رویارویی کوتاه گفت: تکرار استدلال که ساخته شد در دادگاه دفاع شهود.

“ماموران در دست اعمال صبر در معرض خطر بزرگ برای خود ایمنی شخصی به منظور صرفه جویی در عمر جوان و نجیب بود تعهد خود را در بخش” کوتاه گفت.

Krook آزمایشی سوم در حافظه اخیر است که در آن یک مینه سوتا مامور اجرای قانون مواجه اتهامات جنایی برای یک وظیفه عکسبرداری است. کوتاه گفت: او معتقد بود که هیات منصفه متهم Krook به دلیل راه مورد ارائه شد از جمله شهادت متخصص که کوتاه گفت: دفاع استیضاح در دادگاه.

“یکی از کارشناسان خود گفت, گفت: incredulously, این مرد, این مرد جوان, با این تفنگ ارائه یک خطر خطر تنها به خودش و به هیچ کس دیگری. یک مطلقا پوچ بیانیه ای گفت:” کوتاه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر