“مانند بسیاری از برجسته ملی و منطقه ای مراکز درمانی در سراسر کشور مشتری مرکز پزشکی است که به طور فعال درگیر در تلاش برای آماده شدن برای تاثیر از COVID-19” دکتر گفت: Amit Rastogiرئیس جمهور و رئیس اجرایی. “این اقدامات نشان دادن بالاترین اولویت ما این است که سلامت و رفاه از بیماران ما اعضای تیم ما و بزرگتر پالم بیچ کانتی جامعه ای که ما خدمت می کنند.”

روز پنج شنبه در مرکز پزشکی کارآمد بازدید کنندگان خود را’ سیاست محدود کردن بیماران به بیش از دو بازدید کنندگان هر یک از آنها باید به دیدار فلوریدا وزارت بهداشت غربالگری قرار میگیرند.

دکتر Rastogi روشن است که مرکز پزشکی است که یک تست سایت برای COVID-19 اشاره کرد که وزارت بهداشت توصیه کرده است که بیمارستان ها باید استفاده نمی شود غیر از شرایط بحرانی و یا در غیر موارد اضطراری که شامل coronavirus تست. افراد دچار علائم خفیف – تب و سرفه خشک و یا دشواری تنفس —می خواست به تماس های خود را از پزشک مراقبت های اولیه به دفاتر پزشکان می تواند سواب برای تست و ارسال آنها را به مناسب آزمایشگاه.

مشتری مرکز پزشکی همچنان به انجام چند رشته آموزش و دریل برای آماده سازی اعضای تیم به رسمیت شناختن موارد بالقوه COVID-19 پیاده سازی غربالگری و جداسازی پروتکل و به درستی استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی.

غیر انتفاعی مرکز پزشکی منطقه ای نیز همکاری نزدیک و مشترک با مقامات ایالتی و فدرال تامین کنندگان و کارکنان به تهیه و مباشر منابع لازم از جمله ماسک فشار منفی در اتاق تست کیت و N95 ماسک به طور موثر شناسایی و درمان کسانی که ممکن است virus.

این بیمارستان به تازگی لغو چندین رویدادهای اجتماعی – از جمله خانه باز برای جشن افتتاح اندرسون خانواده به سرطان موسسه در تلاش برای پشتیبانی از تماس اجتماعی فاصله به عنوان یک راه برای جلوگیری از گسترش ویروس. بیمارستان خواهد شد و نظارت بر وضعیت از نزدیک برای تعیین اینکه آیا برای انصراف از رویدادهای دیگر در آینده است.

“پیروی از این دستورالعمل بسیار مهم است ما در حال تلاش برای محافظت از بیماران و مراقبان و اعضای تیم از خطر عفونت” دکتر Rastogi گفت. “این اقدامات لازم است که ما تکامل ما استقرار و برای جلوگیری از احتمال گسترش یافته است.”

علاوه بر این مرکز پزشکی به حالت تعلیق در همه, دانش آموز, آموزش, به غیر از دانشجویان پزشکی و کسانی که آموزش به دستیاران پزشک و پرستار پزشکان شاغل در مناطق دیگر از بخش اورژانس. داوطلب خدمات نیز به طور موقت معلق شده بیمارستان موتور کمک برنامه.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تست, سوالات, و دیگر مسائل مربوط به coronavirus اعضای عمومی باید تماس فلوریدا وزارت بهداشت COVID-19 تدریس خصوصی در 1-866-779-6121.

در مورد مشتری مرکز پزشکی

رتبه #1 برای کیفیت و ایمنی بیمار و بیمار رضایت مشتری مرکز پزشکی پیشرو مقصد برای کلاس جهانی بهداشت در پالم بیچ شهرستان و گنج ساحل. در 2019 در Leapfrog گروه به نام مشتری مرکز پزشکی “بالا در بیمارستان” تمایز به دست آورده تنها 6 درصد از بیمارستان ها در سراسر کشور. مشتری مرکز پزشکی نیز تنها بیمارستان در پالم بیچ, مارتین, St. Lucie و هند رودخانه شهرستان به دریافت 4 ستاره ایمنی و کیفیت امتیاز از مراکز مدیکر و مدیکید خدمات (CMS).

برجسته و پزشکان و دولت از هنر تسهیلات تکنیک های نوآورانه و تعهد به خدمت به جامعه فعال کردن مشتری مرکز پزشکی برای دیدار با طیف گسترده ای از نیازهای بیمار. این منطقه تنها مستقل و غیر انتفاعی بیمارستان مشتری مرکز پزشکی ارائه می دهد تخصص غلظت های ارتوپدی و ستون فقرات, مراقبت از; مراقبت از سرطان و انکولوژی; قلبی و عروقی مراقبت; علوم اعصاب و سکته مغزی, مراقبت از; زنان و کودکان خدمات; مراقبت فوری; و دیگر مناطق کلیدی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مشتری مرکز پزشکی لطفا تماس بگیرید (561) 263-2200 و یا بازدید jupitermed.com.

منبع مشتری مرکز پزشکی

لینک های مرتبط

http://www.jupitermed.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im