جودیت میلر: فرانسه, ‘خطرناک ترین محل برای یهودیان

یک مطالعه به زودی منتشر خواهد شد را نشان می دهد فرانسه به اروپا را “خطرناک ترین مکان برای یک یهودی” با توجه به نویسنده جودیت میلر.

“خطرناک ترین مکان برای یک یهودی در اروپا امروز فرانسه — که نتیجه به عنوان هنوز منتشر نشده دو سال گزارش ستیزی در 11 کشور اروپایی انجام شده توسط سابق NYPD کمیسر ریموند W. کلی برای Ronald S. Lauder سابق سفیر آمریکا در اتریش” میلر گزارش مجله شهر.

Lauder رئیس کنگره جهانی یهودیان خواسته کلی “برای ارزیابی رشد یهودی ستیزی گسترده اروپا و نشان می دهد راه های عملی برای تقویت امنیت جوامع یهودی و موسسات,” او نوشت.

فرانسه سوم-بزرگترین جامعه یهودی (450,000) پس از اسرائیل و ایالات متحده اما مسلمان جمعیت حدود 6 میلیون با پیش بینی افزایش 50 ٪ تا سال 2050 “حتی با هیچ اضافی مهاجرت” با توجه به گزارش.

“اسلام رادیکال است که جهانی دیده می شود در فرانسه به عنوان یک فیزیکی تهدید” کلی گزارش به این نتیجه رسیدند هر میلر. “و این خشونت بیشتر مستعد ستیزی است که برخی را بدتر کند.”

ضد سامی حملات افزایش 74 درصد از 2017-’18 و یکی دیگر از 75 درصد در سال گذشته با توجه به گزارش.

“در حالی که در این گزارش نمی خواهیم یهودیان به مهاجرت نشان می دهد یک آینده تاریک و دلگیر برای کسانی که باقی می ماند با توجه به پیش بینی رشد جمعیت در میان مسلمانان فرانسه” میلر نوشت.

“در این گزارش توصیه می کند بیش از ده مرحله است که دولت و یهودیان فرانسه می تواند به کاهش تهدید” او ادامه داد. “آن خواستار پیشرو یهودی امنیت سازمان یهود, جامعه, حفاظت, خدمات, به منظور ایجاد یک مرکز عملیات امنیتی که می تواند نظارت بر دوربین های امنیتی در کنیسه ها و مراکز یهودی هاب و به ایجاد یک واحد پیشگیری از جرم” به بررسی امنیت یهودی مکان.

“جامعه یهودی خود را نیاز دارد بهتر-آموزش حرفه ای و داوطلب به منظور افزایش امنیت نه تنها در پاریس بلکه در مناطق دیگر که در آن بسیاری از یهودیان زندگی می کنند. فرانسه اجرای قانون باید ایجاد ‘ثابت قابل مشاهده پلیس پست ها’ در مکان های که در آن یهودیان مورد حمله قرار گرفته اند و ایجاد تخصصی منطقه ای ‘جنایت نفرت” تحقیقی واحد است. و فرانسه باید در اجرای آن دقیق و جنایت نفرت قوانین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>