قضایی سازمان دیده بان Daily Caller است تحت پیگرد دانشگاه دلاور برای بایدن سوابق

محافظه کار و غیر انتفاعی سازمان قضایی سازمان دیده بان و روزانه تماس گیرنده در حال پر کردن طرح دعوی در دادگاه در برابر دانشگاه دلاور برای امتناع از انتشار سناتوری سوابق سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن با توجه به سند دادگاه.

تارا Reade سابق بایدن aide که متهم او را از آزار او در سال 1993 در حالی که او کار می کرد در کاپیتول هیل گفت: دانشگاه ممکن است نگه داشتن محل کار مورد تبعیض و آزار و اذیت شکایت او علیه آن دلاور سناتور.

در مه 11, یک وکیل است که به نمایندگی Reade در زمان تحت فشار قرار دادند به کسانی که سوابق منتشر شد. سپس سیاسی و PBS Newshour منتشر شده گزارش داد که صدمه زدن به اعتبار Reade را ادعا می کنند. توسط مه 22, وکیل کاهش یافته است Reade به عنوان یک مشتری.

آوریل پایان قضایی سازمان دیده بان تا به حال ارائه گسترده درخواست قانون آزادی اطلاعات به دانشگاه دلاور برای “هر” سوابق مربوط به بایدن. در اواخر ماه مه دانشگاه رد درخواست “بیان کرد بدون گزینش که از بودجه عمومی استفاده می شود برای حمایت از یوسف رضا بایدن جونیور سناتوری مقالات” با توجه به قضایی سازمان دیده بان.

قضایی سازمان دیده بان ارائه دادخواست علیه این تصمیم که کردم این پاسخ از دلاور دادستان کل کاتلین جنینگز در ژوئن 25, “دانشگاه است و نه نقض قانون آزادی اطلاعات با توجه به سوابق خود را درخواست می کند.”

در حال حاضر قضایی, سازمان دیده بان می خواهد دادگاه به سفارش دانشگاه دلاور را بایدن سوابق.

در بیانیه ای در روز چهارشنبه قضایی, سازمان دیده بان جمهور تام Fitton گفت: دانشگاه دلاور “باید متوقف حفاظت از جو بایدن و فراهم کردن دسترسی عمومی به سوابق عمومی به عنوان دلاور قانون نیاز دارد.”

Daily Caller, اخبار بنیاد بنیانگذاران و رئیس جمهور نیل پاتل توافق با Fitton در بیانیه خود را دارد.

“دانشگاه دلاور باید با انجام درست و به نوبه خود بیش جو بایدن سوابق به عنوان مورد نیاز توسط قانون” پاتل نوشت. “پارتیزان بازی ماهرانه توسط یک دانشگاه دولتی است که نا زیبا و غیر قانونی. اگر آنها نمی خواهند به انجام کار درست ما را به زور آنها را در دادگاه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>